Dominik Pajewski

12.02.2018 (14:57)

Kazik i Kwartet ProForma przedstawiają najnowszy singiel i teledysk - Gdybym miał kogoś [VIDEO]Wideoklip promuje czwarty już utwór z płyty 'Tata Kazika kontra Hedora', wydanej nakładem SP Records w 2017 roku.

Album osiągnął już status Złotej Płyty i niemal natychmiast po premierze zebrał entuzjastyczne recenzje fanów twórczości. Kazimierza i Stanisława Staszewskich. Na płytę składają się kompozycje do wierszy Stanisława Staszewskiego, stworzone przez jego syna Kazika oraz Kwartet ProForma w składzie: Przemysław Lembicz, Piotr Lembicz, Wojciech Strzelecki, Marek Wawrzyniak, Marcin Żmuda.
 

Jarocin Festiwal 2018: zespoły, data, bilety


Teledysk do utworu 'Gdybym miał kogoś' składa się z fragmentów koncertu Kazika i Kwartetu ProForma podczas poznańskiego festiwalu LuxFest
 

Motörhead zagrane w 20 różnych stylach. To trzeba zobaczyć [VIDEO]


Obecnie zespół jest w trasie koncertowej - muzycy wystąpią między innymi w 

Świdnicy (15.02),
Szczecinie (19.02),
Opolu (22.02),
Chełmie (23.02),
 
a także wielu innych miejscowościach. Podczas koncertów Kazik i Kwartet wykonują repertuar nie tylko z najnowszej płyty, 'Tata Kazika kontra Hedora', ale także wcześniejszej 'Wiwisekcji' oraz covery piosenek sygnowanych przez Kazika Staszewskiego. Wszędzie ich koncerty spotykają się z entuzjastycznym przyjęciem publiczności.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Serial 'The Office' zostanie opowiedziany przez Billie Eilish

  2020-07-08
  Serial The Office doczeka się specjalnego podcastu! Co najciekawsze, historię opowie wokalistka Billie Eilish, która jak podkreślała wiele razy, jest fanką produkcji.
 • Ozzy ma się nie najlepiej. Tak twierdzi Nikki Sixx

  2020-07-08
  Stan zdrowia Ozzy'ego Osbourne'a jest ostatnio głównym tematem wielu mediów i praktycznie cały czas pojawiają się nowe informacje. Nikki Sixx zdradził niedawno, że z Ozzym nie jest najlepiej.
 • Burmistrz Kostrzyna nad Odrą zaapelował: W tym roku nie przyjeżdżajce na pole

  2020-07-08
  Z powodu koronawirusa odwołano wiele imprez, które miały odbyć się w 2020 roku. Do tego grona należy również Pol'and'Rock Festival, który jak co roku miał odbyć się w Kostrzynie nad Odrą. Władze miasta apelują do festiwalowiczów, aby ci nie przyjeżdżali na teren festiwalu w tym roku.
 • Spędź weekend na okrągło! Startuje nowe miejsce w sercu Warszawy

  2020-07-07
  Już w ten weekend w Warszawie rusza nowy punkt gastronomiczno-kulturalny. W samym sercu śródmieścia - przy ulicy Okrąg 3 będzie można zjeść, poczilowac, poćwiczyć, zrobić eko-zakupy czy obejrzeć film w kinie plenerowym.
 • Czas kwarantanny był dla Slasha bardzo pozytywny. Gitarzysta stworzył numery na nowe Guns N' Roses

  2020-07-07
  Czas pandemii koronawirusa, zatrzymał wiele osób i wiele firm oraz artystów. Okazuje się, że czas przymusowej kwarantanny, był dla Guns N' Roses bardzo pozytywny. Jak twierdzi Slash, powstało kilka nowych rzeczy.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz