Dominik Pajewski

19.06.2017 (16:16)

Kazik i Kult w Familiadzie. Jaka jest prawda? [VIDEO]Kazik Staszewski lubi zaskakiwać swoich fanów, na oficjalnym profilu artysty jakiś czas temu zostało opublikowane zdjęcie, które wywołało lawinę komentarzy. Sprawdźcie, jak to jest z Kazikiem i Familiadą.

Kazik Staszewski to artysta, który na scenie w Polsce, ma status absolutnej legendy. Frontman Kultu, jest cały czas aktywny artystycznie i wydawniczo. Niedawno swoją premierę miała płyta 'Tata Kazika kontra Hedora' na której możemy usłyszeć interpretacje tekstów Stanisława Staszewskiego.

Dave Grohl zagrał ze swoją ośmioletnią córką [VIDEO]


Na oficjalnym profilu Facebook artysty, jakiś czas temu pojawiło się zdjęcie na którym możemy zobaczyć między innymi Karola Strasburgera, Kazika Staszewskiego i Dr. Yry. Panowie siedzą przy jednym stole w barze Janusz, który znajduje się na warszawskim Ursynowie. Po publikacji zdjęcia momentalnie wszyscy zaczęli pytać, czy Kazik pojawi się w popularnym programie. W końcu okazało się, jaka była prawda! Zobaczcie krótkie nagranie:


 
Jak widać, wszystko było połączone z wywiadem dla kanału Telewizja Publiczna. Warto sprawdzić rozmowę z Kazikiem, możemy się z niej między innymi dowiedzieć, jak powstają teksty artysty.
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Wiedźmin - Maciej Musiał nie był jedyny! W serialu zagrał jeszcze jeden Polak

  2020-02-21
  Okazuje się, że udział Macieja Musiała w serialowej ekranizacji powieści Andrzeja Sapkowskiego nie jest jedynym polskim 'akcentem'. W produkcji mogliśmy zobaczyć jeszcze jednego Polaka, który ma już zresztą bardzo duże doświadczenie aktorskie.
 • Alanis Morissette w Polsce! Bilety, data, miejsce koncertu gwiazdy. Kiedy premiera płyty?

  2020-02-21
   Pojawiły się doskonałe wieści dla fanów chwytających za serce piosenek. Alanis Morissette prezentuje singiel „Smiling” zapowiadający płytę „SUCH PRETTY FORKS IN THE ROAD”.
 • Koncerty w Wielkiej Brytanii staną się problemem? Artyści słono zapłacą za występ

  2020-02-21
   Wiele miast Wielkiej Brytanii stanowiło dotychczas stały punkt trasy koncertowej niemal każdego wykonawcy. Wygląda na to, że wkrótce może się to mocno zmienić ze względu na utrudnienia, z jakim będą musieli mierzyć się artyści.
 • Ozzy Osbourne - album The Ordinary Man pomógł mu walczyć z chorobą. Poruszające wyznanie muzyka

  2020-02-21
  Album The Ordinary Man Ozzy'ego Osbourna ukazał się aż dziesięć lat od jego poprzedniej solowej płyty. Muzyk, który niedawno wyznał, że cierpi na bardzo poważne problemy zdrowotne, zdradził też, że tworzenie płyty pomogło mu stawić czoła chorobie.
 • Spiritual Front w Polsce 2020 - bilety, data, miejsce koncertu, na którym zespół zagra utwory The Smiths

  2020-02-20
  Klub Hydrozagadka & Deerhunter Booking & KATZ ponownie zapraszają na koncert włoskiej formacji SPIRITUAL FRONT. Oprócz twórczości SF usłyszymy znane utwory brytyjskiej kapeli The Smiths.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz