Dominik Pajewski

19.06.2017 (16:16)

Kazik i Kult w Familiadzie. Jaka jest prawda? [VIDEO]Kazik Staszewski lubi zaskakiwać swoich fanów, na oficjalnym profilu artysty jakiś czas temu zostało opublikowane zdjęcie, które wywołało lawinę komentarzy. Sprawdźcie, jak to jest z Kazikiem i Familiadą.

Kazik Staszewski to artysta, który na scenie w Polsce, ma status absolutnej legendy. Frontman Kultu, jest cały czas aktywny artystycznie i wydawniczo. Niedawno swoją premierę miała płyta 'Tata Kazika kontra Hedora' na której możemy usłyszeć interpretacje tekstów Stanisława Staszewskiego.

Dave Grohl zagrał ze swoją ośmioletnią córką [VIDEO]


Na oficjalnym profilu Facebook artysty, jakiś czas temu pojawiło się zdjęcie na którym możemy zobaczyć między innymi Karola Strasburgera, Kazika Staszewskiego i Dr. Yry. Panowie siedzą przy jednym stole w barze Janusz, który znajduje się na warszawskim Ursynowie. Po publikacji zdjęcia momentalnie wszyscy zaczęli pytać, czy Kazik pojawi się w popularnym programie. W końcu okazało się, jaka była prawda! Zobaczcie krótkie nagranie:


 
Jak widać, wszystko było połączone z wywiadem dla kanału Telewizja Publiczna. Warto sprawdzić rozmowę z Kazikiem, możemy się z niej między innymi dowiedzieć, jak powstają teksty artysty.
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Google Maps - polski lektor żegna się z kierowcami. Zastąpiła go maszyna

  2020-05-26
  Wielu kierowców używa Google Maps, a głos, który słyszą podczas jazdy, wiele razy wyprowadzał ich z korków. Niestety, polski lektor żegna się z kierowcami, a jego miejsce zajmie maszyna.
 • Dokument o Charlesie Mansonie: poznaliśmy nowy zwiastun filmu Helter Skelter: An American Myth

  2020-05-26
  O Charlesie Mansonie pojawiło się wiele filmów i publikacji, które poruszają tematykę sekty, którą Manson prowadził. Tym razem, pojawić się ma nowy dokument o Mansonie, którego tytuł to: Helter Skelter: An American Myt.
 • Metallica udostępniła koncert, którego setlistę wybierali fani [WIDEO]

  2020-05-26
  Metallica przyzwyczaiła fanów do tego, że w każdy poniedziałek pojawia się nowe nagranie z koncertu. Tym razem grupa nie sięgnęła aż tak bardzo w przeszłość i do sieci trafił występ z 2014 roku, gdy to fani wybierali setlistę zespołu.
 • Dzień Matki 2020 - piosenki rockowe dedykowane mamom

  2020-05-26
  Dzień Matki 2020: rockowe piosenki dedykowane mamom. Z okazji święta wszystkich mam, przygotowaliśmy najlepsze kawałki, którymi w oryginalny sposób możecie złożyć życzenia. 
 • Dzień Matki 2020 życzenia - śmieszne wierszyki i SMS dla mamy na EskaROCK.pl

  2020-05-25
  Życzenia z okazji Dnia Matki 2020 w formie krótkich wierszyków na SMS i laurkę dla mamy. Sprawdźcie propozycje życzeń z okazji tego szczególnego święta!
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz