Dominik Pajewski

19.06.2017 (16:16)

Kazik i Kult w Familiadzie. Jaka jest prawda? [VIDEO]Kazik Staszewski lubi zaskakiwać swoich fanów, na oficjalnym profilu artysty jakiś czas temu zostało opublikowane zdjęcie, które wywołało lawinę komentarzy. Sprawdźcie, jak to jest z Kazikiem i Familiadą.

Kazik Staszewski to artysta, który na scenie w Polsce, ma status absolutnej legendy. Frontman Kultu, jest cały czas aktywny artystycznie i wydawniczo. Niedawno swoją premierę miała płyta 'Tata Kazika kontra Hedora' na której możemy usłyszeć interpretacje tekstów Stanisława Staszewskiego.

Dave Grohl zagrał ze swoją ośmioletnią córką [VIDEO]


Na oficjalnym profilu Facebook artysty, jakiś czas temu pojawiło się zdjęcie na którym możemy zobaczyć między innymi Karola Strasburgera, Kazika Staszewskiego i Dr. Yry. Panowie siedzą przy jednym stole w barze Janusz, który znajduje się na warszawskim Ursynowie. Po publikacji zdjęcia momentalnie wszyscy zaczęli pytać, czy Kazik pojawi się w popularnym programie. W końcu okazało się, jaka była prawda! Zobaczcie krótkie nagranie:


 
Jak widać, wszystko było połączone z wywiadem dla kanału Telewizja Publiczna. Warto sprawdzić rozmowę z Kazikiem, możemy się z niej między innymi dowiedzieć, jak powstają teksty artysty.
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Euro 2020 - grupy. Z kim i kiedy Polska gra w eliminacjach?

  2019-10-13
  Euro 2020 - grupy. W 2020 r. Euro po raz pierwszy odbędzie się w 13 miastach i krajach-gospodarzach. Z kim i kiedy Polska gra w eliminacjach?
 • I8EURO 2020: Miasta i stadiony. Wiemy gdzie się odbędzie Euro 2020! [SPORT]

  2019-10-13
  Euro 2020: Miasta. W 2020 r. Euro po raz pierwszy odbędzie się w 13 miastach i krajach-gospodarzach. Finał Euro 2020 zostanie rozegrany na Wembley. Wśród miast Euro 2020 nie znalazło się żadna polska metropolia.
 • 12 tysięcy książek Olgi Tokarczuk sprzedane w ciągu zaledwie 10 godzin! Rekordowa sprzedaż w Empiku

  2019-10-11
  Wystarczyło niespełna pół dnia a książki Olgi Tokarczuk stały się bestsellerami! Czytelnicy masowo wykupują publikacje polskiej Noblistki - i to nie tylko wydania drukowane, ale również e-booki i audiobooki. Hitem są "Bieguni".
 • Jared Leto narzeka na nowego Jokera. Co mu nie pasuje?

  2019-10-11
  Jared Leto ma na swoim koncie wiele świetnych ról oraz występ w uniwersum DC, jako Joker. Aktor nie specjalnie miał możliwość pokazania swoich możliwości jako ikoniczny złoczyńca i ma trochę pretensję do stworzenia nowego filmu na temat Jokera.
 • Dożywotni zakaz wchodzenia na koncerty Guns N' Roses. Co zrobił fan?

  2019-10-11
  Jak bardzo trzeba się narazić zespołowi, by dostać dożywotni zakaz wchodzenia na koncerty? Przykładem jest pewien fan Guns N' Roses, który tak naraził się grupie, że ma zakaz absolutny.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz