Dominik Pajewski

19.06.2017 (16:16)

Kazik i Kult w Familiadzie. Jaka jest prawda? [VIDEO]Kazik Staszewski lubi zaskakiwać swoich fanów, na oficjalnym profilu artysty jakiś czas temu zostało opublikowane zdjęcie, które wywołało lawinę komentarzy. Sprawdźcie, jak to jest z Kazikiem i Familiadą.

Kazik Staszewski to artysta, który na scenie w Polsce, ma status absolutnej legendy. Frontman Kultu, jest cały czas aktywny artystycznie i wydawniczo. Niedawno swoją premierę miała płyta 'Tata Kazika kontra Hedora' na której możemy usłyszeć interpretacje tekstów Stanisława Staszewskiego.

Dave Grohl zagrał ze swoją ośmioletnią córką [VIDEO]


Na oficjalnym profilu Facebook artysty, jakiś czas temu pojawiło się zdjęcie na którym możemy zobaczyć między innymi Karola Strasburgera, Kazika Staszewskiego i Dr. Yry. Panowie siedzą przy jednym stole w barze Janusz, który znajduje się na warszawskim Ursynowie. Po publikacji zdjęcia momentalnie wszyscy zaczęli pytać, czy Kazik pojawi się w popularnym programie. W końcu okazało się, jaka była prawda! Zobaczcie krótkie nagranie:


 
Jak widać, wszystko było połączone z wywiadem dla kanału Telewizja Publiczna. Warto sprawdzić rozmowę z Kazikiem, możemy się z niej między innymi dowiedzieć, jak powstają teksty artysty.
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • 1 PAŹDZIERNIKA GRAMY PO POLSKU! W TEN SPOSÓB WSPIERAMY ARTYSTÓW I MAMY DLA WAS COŚ OD EVENTIM.PL

  2020-09-30
  1 października to Międzynarodowy Dzień Muzyki oraz Dzień Polskiej Muzyki, także nasze uszy powinny być skierowane w stronę ulubionych artystów. W trudnym czasie pandemii, tym bardziej warto wspierać artystów, odtwarzając ich utwory z oficjalnych kanałów, bądź kupując płyty. Postanowiliśmy przyłączyć się do akcji i na naszej antenie usłyszycie dużo polskiej muzyki, a jakby tego było mało, mamy dla was niespodziankę, którą przygotowaliśmy razem z Eventin.pl.
 • AC/DC ujawniło szczegóły nowego wydawnictwa. Co wiemy o powrocie?

  2020-09-30
  O powrocie AC/DC mówiło się od jakiegoś czasu i jak się okazuje, informacje się potwierdzają. Grupa zaczęła robić szum w swoich social mediach, a w sieci pojawiły się nowe doniesienia na temat planowanych działań. W końcu wiemy więcej na temat powrotu zespołu.
 • Szczur saper - zwierzak otrzymał złoty medal za swoje zasługi

  2020-09-30
  Na froncie wiele razy pojawiały się psy, konie, gołębie, a nawet szkolone koty. Nikt jednak nie spodziewał się wyszkolonego szczura, który jest saperem. Co więcej, gryzoń otrzymał także złoty medal za swoje zasługi.
 • Black Sabbath łączą siły z kultową marką butów. Kiedy będzie dostępna kolekcja?

  2020-09-30
  DR. MARTENS OGŁASZA NAJNOWSZĄ KOLABORACJĘ Z BLACK SABBATH, ODDAJĄC HOŁD ZESPOŁOWI W 50-LECIE WYDANIA ICH DWÓCH PIERWSZYCH ALBUMÓW.
 • Asymetria bez seansów w kinie. Kiedy i gdzie zobaczymy film?

  2020-09-30
  Asymetria to kontynuacja kultowej już dzisiaj ''Symetrii'', który uznawana jest za najlepszy film o tematyce więziennej. Okazuje się, że filmu nie zobaczymy w kinach, wszystko przez pandemię koronawirusa.
 • Borat 2 - znamy tytuł, datę premiery i miejsce gdzie obejrzymy film

  2020-09-30
  Borat to jeden z tych filmów, który stał się niespodziewanym hitem i chyba sam Sasha Baron Cohen nie spodziewał się takiego sukcesu. W końcu poznaliśmy wszystkie szczegóły drugiej części filmu.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz