Dominik Pajewski

17.04.2018 (13:37)

Katarzyna Nosowska - A ja żem jej powiedziała: książka na podstawie instagrama artystkiKatarzyna Nosowska podbiła internet swoimi zabawnymi nagraniami na Instagramie. Okazuje się, że na podstawie popularnej serii filmików, powstanie książka!

Instagram Katarzyny Nosowskiej to absolutny hit, który zdobył serca tysięcy osób. Liderka Hey, na swoim profilu używa zabawnych filtrów, komentując przy tym rzeczywistość i bieżące sprawy, co niesamowicie podoba się ludziom.

Glaca - Zang: PROMOMIX i spotkanie w warszawskim Empiku


 

Na fali popularności serii, ogłoszona została premiera książki Katarzyny Nosowskiej, która będzie nosić tytuł 'A ja żem jej powiedziała'. Wydawnictwo będzie zbiorem 50 żartobliwych opowiadań, które opatrzone będą dodatkowo ilustracjami.

'Spalam się' Kazika doczeka się reedycji? SP Records odpowiada


W opowiadaniach znajdziemy zabawne opisy świata show-biznesu, które będą bardzo podobne do tego co znamy z instagramowego profilu Nosowskiej. Książka ukaże się 23 maja nakładem wydawnictwa 'Wielka Litera'.
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Kombinezony astronautów SpaceX wyglądają niesamowicie futurystycznie. Pokazano nagranie

  2020-08-03
  To, że Elon Musk za wszelką cenę chce wyprzedzić swoje czasy, można było zauważyć już wiele razy. Tym razem pokazano, jak wyglądają kombinezony astronautów, które projektuje firma filantropa. Jak możecie się domyślić, wszystko jest mocno futurystyczne.
 • Dostaliście pocztą tajemnicze chińskie nasiona? Mogą okazać się niebezpieczne

  2020-08-03
  Jeżeli dostaliście paczkę z chińskimi napisani i nie bardzo wiecie skąd się wzięła, a nie pamiętacie byście coś zamawiali ze słynnego serwisu aukcyjnego, to lepiej zapoznajcie się z tym tekstem. Być może dotarły do was chińskie nasiona, które nie są bezpieczne.
 • Vans składa ukłon w stronę uwielbianej amerykańskiej rodziny: The Simpsons

  2020-08-03
  Dzięki nowej kolaboracji z amerykańską ikoną w pełnej okazałości, Vans oddaje chołd amerykańskiej kulturze.
 • Guns N' Roses wydadzą swoją kultową składankę na winylu

  2020-08-03
  Odkąd do Guns N' Roses powrócił Slash, zainteresowanie grupą ponownie rośnie i spokojnie można stwierdzić, że wszystko wróciło na właściwe tory. Grupa z pewnością to zauważyła, ponieważ postanowiono wydać kultową składankę grupy na winylu.
 • Ozzy Osbourne: byłem przekonany, że umrę. Artysta szczerze powiedział o swoich obawach

  2020-08-03
  Stan Ozzy'ego Osbourne'a jest w ostatnim czasie przedmiotem wielu dyskusji. Artysta postanowił wypowiedzieć się na temat stanu swojego zdrowia, ucinając wiele plotek.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz