Dominik Pajewski

15.06.2020 (12:42)

Kasia Lins w wywiadzie dla EskaROCK.pl o albumie ''Moja wina'', inspiracjach i Davidzie Lynchu [WIDEO]Po premierze debiutanckiego albumu ''Wiersz ostatni'', Kasia Lins przez dwa lata pracowała nad nowym albumem. Po premierze krążka ''Moja Wina'', artystka pojawiła się w naszym studiu na długi wywiad.

Kasia Lins ma na swoim koncie album ''Wiersz ostatni'', który został bardzo pozytywnie przyjęty prze krytykę i słuchaczy. Krążek rozpalił wyobraźnie fanów i zwiększył apetyt na kolejne dokonania wokalistki. Po dwóch latach od premiery pierwszego krążka, w końcu ukazał się album ''Moja Wina'', który również został wydany nakładem Universal Music Polska

OZZY BARDZO ŹLE ZNOSI KWARANTANNE. CO DZIEJE SIĘ Z WOKALISTĄ?


Kasia Lins w wywiadzie dla EskaROCK.pl, o albumie ''Moja Wina'', inspiracjach i Davidzie Lynchu

W wywiadzie nie zabrakło oczywiście tematu Davida Lyncha, który jest dla Kasi Lins ogromną inspiracją. Cała rozmowa jednak opierała się o temat nowego wydawnictwa oraz spojrzenia na muzykę i całą koncepcję ''Mojej Winy''. Wywiad możecie obejrzeć poniżej:NIE ROZUMIESZ KOBIET? POWSTAŁ SPECJALNY OBÓZ DLA MĘŻCZYZN, BY ZROZUMIEĆ PARTNERKI

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Bierze milion za post na Instagramie. Oto najbogatszy influencer

  2020-07-09
  Instagram stał się potężnym narzędziem, które stało się także miejscem pracy dla wielu osób. Na platformie da się zarobić ogromne pieniądze, a niektórzy zgarniają nawet milion dolarów za jeden post!
 • Woda na Marsie - pokazano film z niesamowitym zjawiskiem [WIDEO]

  2020-07-08
  Temat osiedlenia Marsa przewija się w rozmowach od lat i wygląda na to, że nie będzie to tylko marzenie rodem z filmów science-fiction. Ogłoszono obecność wody na czerwonej planecie! Czy jest szansa się tam osiedlić?
 • Serial 'The Office' zostanie opowiedziany przez Billie Eilish

  2020-07-08
  Serial The Office doczeka się specjalnego podcastu! Co najciekawsze, historię opowie wokalistka Billie Eilish, która jak podkreślała wiele razy, jest fanką produkcji.
 • Ozzy ma się nie najlepiej. Tak twierdzi Nikki Sixx

  2020-07-08
  Stan zdrowia Ozzy'ego Osbourne'a jest ostatnio głównym tematem wielu mediów i praktycznie cały czas pojawiają się nowe informacje. Nikki Sixx zdradził niedawno, że z Ozzym nie jest najlepiej.
 • Burmistrz Kostrzyna nad Odrą zaapelował: W tym roku nie przyjeżdżajce na pole

  2020-07-08
  Z powodu koronawirusa odwołano wiele imprez, które miały odbyć się w 2020 roku. Do tego grona należy również Pol'and'Rock Festival, który jak co roku miał odbyć się w Kostrzynie nad Odrą. Władze miasta apelują do festiwalowiczów, aby ci nie przyjeżdżali na teren festiwalu w tym roku.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz