Dominik Pajewski

31.10.2019 (15:37)

Kasia Kowalska - SZYBKA SERIA, SZYBKICH PYTAŃ (WYWIAD)Kasia Kowalska to artystka o której nie da się powiedzieć kilku zdań. Legendarna wokalistka, autorka tekstów i osobowość sceniczna wzięła udział w naszej 'Szybkiej serii, szybkich pytań'.

Kasia Kowalska to postać w polskiej muzyce, o której nie da się powiedzieć jednego lub dwóch zdań. Autorka wielkich hitów, tekstów oraz osobowość sceniczna, która od wielu lat pokazuje, że nadal ma bardzo dużo do powiedzenia. Artystka odwiedziła nas niedawno, by odpowiedzieć na pytania w 'Szybkiej serii, szybkich pytań'.
 

JOKER STAJE SIĘ SYMBOLEM? LUDZIE NA CAŁYM ŚWIECIE, ZAKŁADAJĄ MASKI Z FILMU NA PROTESTY


Kasia Kowalska - SZYBKA SERIA, SZYBKICH PYTAŃ (WYWIAD)

Co ostatnio gra w playliście Kasi Kowalskiej? Z jakim artystą chciałaby nagrać numer? Czy tęskni za brakiem rozpoznawalności na mieście? No i też, komu odmówiłaby wspólnego numeru? Na te i inne pytania znajdziecie w naszym materiale:


MUNIEK WSPOMINA TRAGICZNY DZIEŃ: ZA KILKA GODZIN MUSIELIBY MI OTWORZYĆ MÓZG

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • PATTI YANG GROUP prezentuje pierwszy teledysk z pożegnalnej płyty

  2019-11-21
  W najbliższy piątek ukaże się nowy album Patti Yang Group zatytułowany „War On Love”. Ukazał się klip do piosenki „Falling”.
 • Dżem w Stodole - dwa koncerty w Stodole już niedługo!

  2019-11-21
  Giganci polskiego blues-rocka wracają do Warszawy! Dżem, który w tym roku świętuje swoje 40-lecie, zagra w Stodole dwukrotnie – 6 oraz 7 grudnia. Nie zabraknie największych przebojów zespołu, w tym m.in. legendarnego „Wehikuł czasu”, który w kwietniu 2018 w Krakowie wykonała sama Metallica! Bilety na wydarzenia cały czas są dostępne w sprzedaży.
 • PALAYE ROYALE w Polsce 2020! Bilety, data i miejsce koncertu kanadyjskiej kapeli

  2019-11-21
  PALAYE ROYALE to kanadyjskie trio, które w marcu 2020 roku odwiedzi nasz kraj. Sprawdźcie najważniejsze informacje dotyczące tego wydarzenia - bilety, miejsce i datę. Organizatorem koncertu jest agencja Winiary Bookings.
 • Welcome to the jungle po niemiecku. Anthony Vincent postanowił przerobić piosenkę, na styl Rammstein [WIDEO]

  2019-11-21
  Pioseka 'Welcome to the jungle' to prawdziwy klasyk rockowy, który zna każdy. Numer był wielokrotnie przerabiany, jednak gdy wziął się za niego Anthony Vincent, możemy mówić o wyjątkowym coverze.
 • Fred Durst ma do siebie mega dystans. Wokalista wystąpił w reklamie, która śmieje się z Limp Bizkit

  2019-11-21
  O Limp Bizkit można powiedzieć wiele i pewnie wiele rzeczy, będzie zarzutami o styl muzyczny. Jedno jednak trzeba przyznać Fredowi Durstowi, ma on do siebie dystans jak nikt inny. Wokalista wystąpił w reklamie, która jawnie naśmiewa się z jego zespołu.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz