Dominik Pajewski

31.10.2019 (15:37)

Kasia Kowalska - SZYBKA SERIA, SZYBKICH PYTAŃ (WYWIAD)Kasia Kowalska to artystka o której nie da się powiedzieć kilku zdań. Legendarna wokalistka, autorka tekstów i osobowość sceniczna wzięła udział w naszej 'Szybkiej serii, szybkich pytań'.

Kasia Kowalska to postać w polskiej muzyce, o której nie da się powiedzieć jednego lub dwóch zdań. Autorka wielkich hitów, tekstów oraz osobowość sceniczna, która od wielu lat pokazuje, że nadal ma bardzo dużo do powiedzenia. Artystka odwiedziła nas niedawno, by odpowiedzieć na pytania w 'Szybkiej serii, szybkich pytań'.
 

JOKER STAJE SIĘ SYMBOLEM? LUDZIE NA CAŁYM ŚWIECIE, ZAKŁADAJĄ MASKI Z FILMU NA PROTESTY


Kasia Kowalska - SZYBKA SERIA, SZYBKICH PYTAŃ (WYWIAD)

Co ostatnio gra w playliście Kasi Kowalskiej? Z jakim artystą chciałaby nagrać numer? Czy tęskni za brakiem rozpoznawalności na mieście? No i też, komu odmówiłaby wspólnego numeru? Na te i inne pytania znajdziecie w naszym materiale:


MUNIEK WSPOMINA TRAGICZNY DZIEŃ: ZA KILKA GODZIN MUSIELIBY MI OTWORZYĆ MÓZG

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Quentin Tarantino wskazał najlepszy film dekady. Jaki tytuł został wyróżniony?

  2020-05-29
  Quentin Tarantino jest ogromnym autorytetem w świecie kina i każda wypowiedź na temat filmów, jest traktowana bardzo poważnie. Tym razem reżyser wskazał najlepszy film dekady, który tytuł został wyróżniony?
 • Open'er Festival 2021 - BILETY, DATA, LINE-UP

  2020-05-29
  Open'er 2021: poznaliśmy pierwsze szczegóły kolejnej edycji imprezy! Sprawdźcie, co planowane jednego z największych festiwali w Polsce, który z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem.
 • Koncerty w czasie pandemii: trwają prace nad kombinezonem jak z Cyberpunka 2077

  2020-05-29
  W czasie pandemii koronawirusa, duże koncerty są praktycznie niemożliwe do zrealizowania. Pojawiają się jednak mniejsze wydarzenia w Europie i w odpowiedzi na to, planowane jest stworzenie specjalnego kombinezonu, który miałby ułatwić przebywanie na koncertach ulubionych artystów.
 • #DźwigamKulturę - wsparcie osób technicznych pracujących przy produkcji koncertów

  2020-05-29
  #DźwigamKulturę to zbiórka dla ważnych, ale często niedocenianych i niewidocznych ludzi podczas koncertów, którzy zostali w tym momencie bez możliwości wykonywania swojego zawodu. Więcej szczegółów na EskaROCK.pl.
 • Chcieli zostać Spider-Manami i dali się ukąsić czarnej wdowie!

  2020-05-29
  Fani Spider-Mana są praktycznie na całym świecie i jak widać, niektórzy za bardzo biorą do siebie to, co pokazywany było w komiksach. Trzech chłopców, bardzo chciało być jak człowiek pająk, dlatego dali ukąsić czarnej wdowie, myśląc, że dzięki temu zyskają supermoce.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz