Dominik Pajewski

07.04.2020 (12:27)

Kapitan Marvel 2 - film otrzymał datę premiery. Co wiemy o produkcji?Film ,,Kapitan Marvel'' był prawdziwym hitem i wprowadzeniem prawdziwie twardej superbohaterki. Pewnym było, że powstanie druga część, a teraz otrzymaliśmy oficjalną datę premiery.

Gdy do kin trafił film ,,Kapitan Marvel'', zapowiadano, że będzie to oficjalne wprowadzenie mocnej superbohaterki do świata kinowego uniwersum Marvela. Film okazał sięprawdziwym hitem i tylko kwestią czasu było zrealizowanie kontynuacji. Teraz już wiemy, kiedy ,,Kapitan Marvel 2'' wejdzie do kin.

ZAŚPIEWAJ "TI AMO" RAZEM Z BOHATEREM ,,DOMU Z PAPIERU''. NETFLIX UDOSTĘPNIŁ WERSJĘ KARAOKE


Kapitan Marvel 2 - film otrzymał datę premiery. Co wiemy o produkcji?

Mimo, że cały przemysł filmowy stanął w miejscu przez koronawirusa, to Marvel nie zwalnia tempa. Ogłoszono, że ,,Kapitan Marvel 2'' wejdzie do kin 7 lipca 2022. Nie do końca wiadomo, kto zajmie się reżyserią, jednak nieoficjalnie mówi się, że Marvel intensywnie poszukuje reżysera. Wiadomo też, że kontynuacja będzie osadzona w obecnych czasach.

SAMUEL L. JACKSON, W KLIMACIE TARANTINO ZACHĘCA DO ZOSTANIA W DOMU


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Sabaton nagrali klip z Youtuberem, który przerabia piosenki Rammstein na język rosyjski

  2020-05-22
  Sabaton są bardzo otwarci na fanów, którzy często robią fajne rzeczy dla zespołu. Tym razem grupa połączyła siły z rosyjskim youtuberem, który dał się poznać jako gość, który przerabia na rosyjski piosenki Rammstein.
 • Lody o smaku gazu łzawiącego. Jaki jest skład nietypowego deseru?

  2020-05-22
  Gdy przychodzi lato, wiele osób ma ochotę na lody, które z roku na rok mają różne, ciekawe smaki. Nikt jednak nie przypuszczał, że da się zrobić deser lodowy o smaku gazu łzawiącego.
 • Kiedy Ozzy przejdzie na emeryturę? Jack osbourne odpowiedział szczerze o planach ojca

  2020-05-22
  Ozzy Osbourne nie ma ostatnio łatwo, ponieważ mocno dokucza mu zdrowie. Jack Osbourne powiedział, ile jeszcze może potrwać kariera jego ojca. Czy będzie jeszcze szansa zobaczyć Ozzy'ego na scenie?
 • 40 lat filmu Gwiezdne Wojny: Imperium Kontratakuje. Z tej okazji powstał specjalny plakat

  2020-05-22
  Gwiezdne Wojny miały lepsze i gorsze momenty w swojej historii, jednak nie da się ukryć, że ''Imperium Kontratakuje'', to jedna z najlepszych, o ile nie najlepsza część gwiezdnej sagi. Z okazji 40-lecia filmu, opublikowano specjalny plakat.
 • Czym zajmuje się syn Kazika Staszewskiego?

  2020-05-22
  Kazika Staszewskiego zna każdy fan rocka w Polsce, a jego piosenki to absolutne szlagiery. Nie każdy jednak wie, czym zajmuje się jeden z synów Kazika - Jan Staszewski.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz