Dominik Pajewski

02.12.2019 (14:58)

Kapelusz Hitlera został sprzedany na specjalnej aukcji. Nakrycie głowy trafi do nietypowego miejscaTego typu aukcje, zawsze wzbudzają wiele kontrowersji i trudno się dziwić. Na specjalnej aukcji wystawiono rzeczy należące do Adolfa Hitlera oraz Ewy Braun. Co ciekawe, przedmioty znalazły nowych właścicieli i trafią do dosyć nietypowego miejsca.

Przedmioty związane z II Wojną Światową, są często bardzo cenne i poszukiwane przez kolekcjonerów, którzy gotowi są zapłacić każdą cenę. Jakiś czas temu w Monachium, można było kupić na specjalnej aukcji rzeczy, należące do Adolfa Hitlera i Ewy Braun. Chociaż aukcja budzi kontrowersje, cel osoby, która kupiła przedmioty jest dosyć szlachetny.

17-LATEK ZAGRAŁ NA KONCERCIE Z THE KILLERS! NASTOLATKA DOCENILI FANI NA CAŁYM ŚWIECIEKapelusz Hitlera został sprzedany na specjalnej aukcji. Nakrycie głowy trafi do nietypowego miejsca

20 listopada w Monachium, na specjalnej aukcji można było nabyć kapelusz Adolfa Hitlera, sukienkę i kapelusz Ewy Braun, pudełko na cygara Gitlera i maszynę do pisania używaną przez sekretarkę wodza. Co ciekawe, przedmioty nie zostały zakupione przez fanatycznego neonazistę, tylko przez Abbdallaha Chatila, który postaowił wydać ponad pół miliona złotych, na rzeczy, które mają trafić do... Izraela. Czemu akurat tam?

Wszystko ma trafić do stowarzyszenia religijnego Keren Hayesod, które podejmie decyzję co dalej. Prawdopodobnie, wszystko trafi do muzeum. Dlaczego akurat tam? Jak tłumaczą nabywcy, lepiej by wszystko trafiło do muzeum, niż w ręce fanatyków.
 

OZZY NAGRAŁ NOWĄ PŁYTĘ W EKSPRESOWYM TEMPIE I ZE ZNANYMI MUZYKAMI

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • BOOZE & GLORY prezentuje klip do tytułowego utworu z płyty "Hurricane"

  2019-12-06
  Ukazał się szósty i ostatni już teledysk grupy Booze & Glory z płyty „Hurricane”, która ukazała się w październiku tego roku.
 • Mötley Crüe ujawnili daty koncertów po reaktywacji

  2019-12-06
  Po sukcesie filmu 'Brud', grupa Mötley Crüe znowu była na językach wszystkich. Widać, że po sukcesie filmu, zespół doszedł do wniosku, że warto powrócić i zagrać kilka koncertów po USA. Znamy już daty koncertów.
 • W szkolnej bibilotece, znaleziono pierwsze wydanie 'Harry'ego Pottera'! Może być warte 200 tysięcy złotych

  2019-12-06
  Rzeczy związane ze światem Harry'ego Pottera są często wiele warte, a jeśli mowa o pierwszych wydaniach książek, to są to często białe kruki. Okazuje się, że jedna z takich perełek, była dostępna na półce w jednej z bibliotek.
 • Willie Nelson rzucił marihuanę, ponieważ mu szkodziła

  2019-12-06
  O leczniczych właściwościach marihuany mówi się od dawna i jest to poparte badaniami. Okazuje się jednak, że są też złe strony popalania trawki, o czym przekonał się Willie Nelson.
 • Zwycięzca pierwszej edycji Big Brothera nie żyje! Janusz Dzięcioł zginął w tragicznym wypadku

  2019-12-06
  Zwycięzca pierwszej edycji Big Brothera nie żyje! Janusz Dzięcioł zginął w tragicznym wypadku, o czym poinformowały media 6 grudnia 2019.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz