Dominik Pajewski

02.12.2019 (14:58)

Kapelusz Hitlera został sprzedany na specjalnej aukcji. Nakrycie głowy trafi do nietypowego miejscaTego typu aukcje, zawsze wzbudzają wiele kontrowersji i trudno się dziwić. Na specjalnej aukcji wystawiono rzeczy należące do Adolfa Hitlera oraz Ewy Braun. Co ciekawe, przedmioty znalazły nowych właścicieli i trafią do dosyć nietypowego miejsca.

Przedmioty związane z II Wojną Światową, są często bardzo cenne i poszukiwane przez kolekcjonerów, którzy gotowi są zapłacić każdą cenę. Jakiś czas temu w Monachium, można było kupić na specjalnej aukcji rzeczy, należące do Adolfa Hitlera i Ewy Braun. Chociaż aukcja budzi kontrowersje, cel osoby, która kupiła przedmioty jest dosyć szlachetny.

17-LATEK ZAGRAŁ NA KONCERCIE Z THE KILLERS! NASTOLATKA DOCENILI FANI NA CAŁYM ŚWIECIEKapelusz Hitlera został sprzedany na specjalnej aukcji. Nakrycie głowy trafi do nietypowego miejsca

20 listopada w Monachium, na specjalnej aukcji można było nabyć kapelusz Adolfa Hitlera, sukienkę i kapelusz Ewy Braun, pudełko na cygara Gitlera i maszynę do pisania używaną przez sekretarkę wodza. Co ciekawe, przedmioty nie zostały zakupione przez fanatycznego neonazistę, tylko przez Abbdallaha Chatila, który postaowił wydać ponad pół miliona złotych, na rzeczy, które mają trafić do... Izraela. Czemu akurat tam?

Wszystko ma trafić do stowarzyszenia religijnego Keren Hayesod, które podejmie decyzję co dalej. Prawdopodobnie, wszystko trafi do muzeum. Dlaczego akurat tam? Jak tłumaczą nabywcy, lepiej by wszystko trafiło do muzeum, niż w ręce fanatyków.
 

OZZY NAGRAŁ NOWĄ PŁYTĘ W EKSPRESOWYM TEMPIE I ZE ZNANYMI MUZYKAMI

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Quentin Tarantino wskazał najlepszy film dekady. Jaki tytuł został wyróżniony?

  2020-05-29
  Quentin Tarantino jest ogromnym autorytetem w świecie kina i każda wypowiedź na temat filmów, jest traktowana bardzo poważnie. Tym razem reżyser wskazał najlepszy film dekady, który tytuł został wyróżniony?
 • Open'er Festival 2021 - BILETY, DATA, LINE-UP

  2020-05-29
  Open'er 2021: poznaliśmy pierwsze szczegóły kolejnej edycji imprezy! Sprawdźcie, co planowane jednego z największych festiwali w Polsce, który z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem.
 • Koncerty w czasie pandemii: trwają prace nad kombinezonem jak z Cyberpunka 2077

  2020-05-29
  W czasie pandemii koronawirusa, duże koncerty są praktycznie niemożliwe do zrealizowania. Pojawiają się jednak mniejsze wydarzenia w Europie i w odpowiedzi na to, planowane jest stworzenie specjalnego kombinezonu, który miałby ułatwić przebywanie na koncertach ulubionych artystów.
 • #DźwigamKulturę - wsparcie osób technicznych pracujących przy produkcji koncertów

  2020-05-29
  #DźwigamKulturę to zbiórka dla ważnych, ale często niedocenianych i niewidocznych ludzi podczas koncertów, którzy zostali w tym momencie bez możliwości wykonywania swojego zawodu. Więcej szczegółów na EskaROCK.pl.
 • Chcieli zostać Spider-Manami i dali się ukąsić czarnej wdowie!

  2020-05-29
  Fani Spider-Mana są praktycznie na całym świecie i jak widać, niektórzy za bardzo biorą do siebie to, co pokazywany było w komiksach. Trzech chłopców, bardzo chciało być jak człowiek pająk, dlatego dali ukąsić czarnej wdowie, myśląc, że dzięki temu zyskają supermoce.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz