Dominik Pajewski

04.04.2020 (22:46)

Juwenalia Warszawskie 2020 przełożone! Kiedy odbędzie się święto studentów w Warszawie?Pandemia koronawirusa, zmusza wszystkich do zmiany planów. Tak właśnie jest w wypadku Juwenaliów, który muszą zmierzyć się z dużym wyzwaniem. Ogłoszono, że Juwenalia Warszawskie 2020, muszą zostać przełożone.

Pandemia koronawirusa zmusza wszystkich do zmiany planów, które były ułożone od tygodni, a nawet miesięcy. Niestety, przez szalejącego wirusa, coraz więcej imprez musi zostać przełożonych, lub całkowicie odwołanych. Juwenalia Warszawskie 2020 również czeka zmiana.

3 GRY, W KTÓRE WARTO ZAGRAĆ BĘDĄC W DOMU #ZOSTAŃWDOMU

Juwenalia Warszawskie 2020 przełożone! Kiedy odbędzie się święto studentów w Warszawie?

4 kwietnia 2020, ogłoszono na oficjalnym Facebooku Juwenaliów Warszawskich 2020, że impreza musi zostać przełożona na inny termin! Wszystko oczywiście z powodów bezpieczeństwa, jednak nie wiadomo na kiedy impreza miałaby zostać przełożona. Poniżej możecie znaleźć całe oświadczenie organizatorów.


SAMUEL L. JACKSON, W KLIMACIE TARANTINO ZACHĘCA DO ZOSTANIA W DOMU

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Kasia Lins - Moja wina. Nowy singiel w sieci, a premiera albumu już w piątek!

  2020-05-27
  „Moja wina” to trzeci singiel, który jest zapowiedzią nowego albumu Kasi Lins o takim samym tytule. „Moja wina” to psychodeliczna opowieść o własnych niepokojach. Autorefleksja bez morału.
 • Kazik - ZARAZA. Album zyskał miano Złotej Płyty przed premierą!

  2020-05-27
  "Zaraza" Kazika, pierwsza solowa płyta Kazika Staszewskiego od kilkunastu lat ma premierę za ponad tydzień, a już uzyskała status Złotej Płyty! Wkrótce osiągnie także status Platynowej Płyty. Wyróżnienie to zagwarantowane zostało wynikami przedsprzedaży albumu "Zaraza". Wydawnictwo trafi do słuchaczy już 5 czerwca.
 • Oto najboleśniejszy skok ze spadochronem. Facet podczepił spadochron do skóry pleców [WIDEO]

  2020-05-27
  Ludzie robią różne rzeczy z nudów, czasami z pasji lub sprawdzenia swoich możliwości fizycznych i mentalnych. Ten gość ewidentnie chciał pokazać sam sobie, że jego ciało jest praktycznie niezniszczalne i wytrzyma skok ze spadochronem. Problem w tym, że spadochron był podpięty do jego pleców!
 • Lana Del Rey - nowa płyta ogłoszona! Kiedy nowy krążek artystki?

  2020-05-27
  Lana Del Rey ogłosiła nowy album! Po świetnie przyjętym krążku ''Norman Fucking Rockwell'', artystka zamierza wydać nowy album. Poznaliśmy pierwsze szczegóły wydawnictwa.
 • Silent Hill powraca! Wszystko dzięki Dead by Daylight

  2020-05-27
  Silent Hill powraca! To absolutnie nie jest nadinterpretacja, bo faktycznie ogłoszono coś ważnego dla wszystkich fanów kultowej serii. Na jakich zasadach wraca Silent Hill w Dead by Daylight?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz