Daniel Wardziński

11.02.2015 (13:43)

Judas Priest z kołysanką dla rockowych dzieciaków? Living After Midnight w nowej, śmiesznej wersji [VIDEO]Judas Priest w wersji dla dzieci? Czemu nie. Living After Midnight zostało w śmieszny sposób przerobione na rockową kołysankę. Jeśli chcecie, żeby Wasze dzieciaki wychowywały się w rockowej atmosferze - sprawdźcie!

Takiej przeróbki Judas Priest jeszcze nie słyszeliście. Piosenka dla dzieci zmontowana z drapieżnych riffów legend metalu z Wielkiej Brytanii? A niby czemu nie? Niech dzieciaki uczą się dobrej muzyki od maleńka. Living After Midnight w bardzo umiejętny i dla fanów na pewno zabawny sposób została znakomicie przerobione na... rockową kołysankę. Sprawdźcie nową wersję klasycznego numeru na EskaROCK.pl.

>>> FC Barcelona - Villareal - transmisja Pucharu Króla za darmo w TV i online. Gdzie oglądać? <<<

Judas Priest raczej nie należą do zespołów, które utuliłyby małe dziecko do snu, ale w tej wersji? Jak najbardziej. Kołysanka zmontowana z Living After Midnight została dodatkowo zobrazowana grafikami, z misiami, które w jakiś sposób nawiązują do tradycji zespołu. Teddy Bear w ćwiekowanej kamizelce Halforda wygląda naprawdę uroczo.

>>> Faith No More - Sol Invictus - zapowiedź nowej płyty zespołu Mike'a Pattona <<<

Chcecie, żeby Wasze dzieciaki od małego uczyły się dobrej muzyki i nie wyrosły na fanów One Direction? Puszczajcie im przed snem i zobaczcie jak reagują. Miejmy nadzieję, że nie urosną im rogi;)

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Kazachstan oficjalnie przyjmuje 'Very nice', jako slogan turystyczny. Wszystko dzięki Boratowi

  2020-10-27
  Prawie dwie dekady trwało, by Kazachstan mógł zdystansować się do filmu o Boracie. Teraz kraj oficjalnie przyjmuje zwrot 'Very nice', jako slogan turystyczny!  
 • Gene Simmons (KISS): nie da się wyżyć z grania rocka

  2020-10-27
  Gene Simmons od lat wygłasza swoje zdanie, które bywa mocno kontrowersyjne i często wywołuje dyskusje. Tym razem współzałożyciel KISS, wskazał prawdziwy zespół rockowy i doszedł do wniosku, że z rocka nie da się wyżyć.
 • Nowy Bond trafi tylko na platformy streamingowe? Ile w tym prawdy?

  2020-10-27
  Nowa odsłona przygód Jamesa Bonda, ma być zakończeniem występów jako agent 007 dla Daniela Craiga. Wiemy już, że film nie pojawi się w kinach w listopadzie, a planuje się, by przełożyć premierę na kwiecień 2021. Pojawiły się także plotki, że film pojawi się tylko na platformie streamingowej. Ile w tym prawdy?
 • Marilyn Manson wziął ślub. Kim jest wybranka artysty?

  2020-10-27
  Marilyn Manson znany jest z tego, że stara się trzymać swoje życie prywatne w tajemnicy. Okazuje się jednak, że nie wszystko da się ukryć przed opinią publiczną. Niedawno Nicholas Cage zdradził, że wokalista wziął ślub!
 • Frontman Toola ma mocny przekaz do antycovidowców

  2020-10-27
  Wokalista Toola, przyznał niedawno, że zmaga się z powikłaniami po koronawirusie. Maynard postanowił także wypowiedzieć się na temat ludzi, którzy deklarują się jako antycovidowcy.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz