Dominik Pajewski

22.09.2020 (14:13)

Jonathan Davis w mocny sposób opowiedział o swoim uzależnieniu od narkotykówW pewnym momencie funkcjonowanie zespołu Korn było mocno zaburzone i powodem tego były używki. Jonathan Davis postanowił opowiedzieć o swoim uzależnieniu i najgorszym momencie w tym temacie.
 

Zespół Korn w pewnym momencie swojej działalności był mocno zamroczony przez narkotyki. To głównie przez to odszedł Brian 'Head' Welch i sam Jonathan Davis nie mógł odnaleźć się i tworzyć. Wokalista opowiedział o swoim uzależnieniu i najmroczniejszym czasie.

AC/DC PRACUJĄ NAD NOWYM TELEDYSKIEM? W SIECI POJAWIŁO SIĘ TAJEMNICZE ZDJĘCIE


Jonathan Davis opowiedział o swoim uzależnieniu od metamfetaminy

W wywiadzie dla dla podcastu Steve-O, David wspomniał o najbardziej mrocznym okresie swojego życia:
 
Moje problemy zaczęły się jeszcze zanim Korn zdobył sławę. Zacząłem brać metamfetaminę, kiedy przeprowadziłem się do Huntington, a tam mają mnóstwo mety z Bakersfield. Dostawałem od dilera tony metamfetaminy. Na pierwszym albumie mamy numer „Helmet In The Bush”, który opowiada o mecie.

Rzuciłem zaraz po nagraniu trzeciej płyty, kiedy ruszyliśmy w trasę, bo nie byłem w stanie funkcjonować. To było niemożliwe. Nie mogłem brać mety i grać trasy. Zacząłem więc pić i stałem się nałogowym alkoholikiem. Okazjonalnie brałem kokainę, kiedy tylko mogłem ją znaleźć.

Byłem na tyle rozsądny, żeby wiedzieć, kiedy przestać. Jeśli napadała mnie paranoja, kładłem się spać. Ale widziałem wielu ludzi, odchodzących od zmysłów. Jeden z moich dilerów mety miał dziury w ścianach i mówił: „Zainstalowali mi kamery w ścianach”. Inni ludzie mówili: „Śledzą mnie helikopterem, widzę agentów w krzakach”.

Nigdy nie wpadłem w taką psychozę, ale widziałem takich ludzi i to jest przerażające.
 
Ostatnim wydawnictwem zespołu Korn jest świetnie przyjęty krążek ''The Nothing''.
 

LUXTORPEDA ZBUDOWAŁA STUDIO OD FUNDAMENTÓW, BY NAGRAĆ NOWĄ PŁYTĘ

 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • IRA wraca z rockowym singlem 'Chciałbym' [WIDEO]

  2020-10-23
  Po ostatnim utworze „W górę patrz” IRA kontynuuje przygodę z mocnymi, rockowymi dźwiękami. Tym razem zespół prezentuje singiel „Chciałbym”, który do ballad raczej nie należy.
 • Przez lata wmawiał żonie, że jest policjantem. Wszystko się wydało przez głupi błąd

  2020-10-23
  Mówi się, że kłamstwo ma krótkie nogi, jednak w tym wypadku, nie dość, że ma krótkie nogi, to jeszcze niebieski mundur. Tak to wygląda z perspektywy pewnego gościa, który latami wmawiał swojej żonie, że jest policjantem.
 • Ozzy Osbourne i Judas Priest ogłosili wspólną trasę po Europie

  2020-10-23
  Ozzy Osbournie nie poddaje się i zapowiada europejską część pożegnalnej trasy. Artysta wystąpi razem z Judas Priest, sprawdźcie miejsca, w których zaplanowane są koncerty.
 • 'Mistrz kierownicy ucieka' powróci! Doczekamy się serialu

  2020-10-23
  'Mistrz kierownicy ucieka', to jeden z tych klasyków, który mimo upływu lat, dalej ma wielu wiernych fanów, a przybywają też nowi. Okazało się, że powstanie specjalny serial, znamy też pierwsze szczegóły.
 • Kirk Hammett porównał S&M i S&M2. Które wydawnictwo wypadło lepiej?

  2020-10-23
  Metallica ma swoim koncie wiele ważnych wydawnictw, jednak albumy z orkiestrą są otoczone pewnego rodzaju kultem. Kirk Hammett postanowił porównać oba krążki, mówiąc o tym, który wypadł lepiej.
 • OD(K)RYWAJ ŚWIAT MODY w Elektrowni Powiśle

  2020-10-23
  W najbliższą sobotę, 24 października odbędzie się pierwsze spotkanie online z cyklu OD(K)RYWAJ ŚWIAT MODY w Elektrowni Powiśle. Widzowie spotkają się z projektantami, stylistami, ekspertami oraz tymi, którzy na co dzień pracują i realizują swoje pasje w świecie mody. W najbliższą sobotę o godz. 16:00 podczas pierwszej transmisji live - „Moda na home office” odkrywać będą mogli nowy wymiar stylu.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz