Dominik Pajewski

09.08.2019 (16:14)

Jonathan Davis nie bardzo lubi ostatnią płytę Korna. Co przeszkadza wokaliście?Ostatnia płyta Korna była bardzo ciepło przyjęta przez krytyków, a i sam zespół przyznał, że jest zadowolony z tego albumu. Po czasie, okazuje się, że Jonathan Davis średnio lubi krążek 'The Serenity of Suffering'.

Gdy album 'The Serenity of Suffering' trafił w ręce fanów, wszyscy podkreślali, że Korn wrócił do formy i słychać to w każdym numerze. Krytycy i fani docenili muzykę zawarta na albumie, a i sam zespół podkreślał, że jest w pełni zadowolony z efektów. Po dłuższym czasie okazuje się, że Jonathan Davis nie bardzo lubi ostatni album swojego zespołu.

ILE METALLICA ZAROBIŁA NA TRASIE PO EUROPIE? KWOTA MOŻE POWALIĆ


Jonathan Davis nie lubi ostatniego albumu Korna?

Jak powiedział w jednym z wywiadów Head, Davis chciał by krążek przypominał dokonania Pantery:

Byłem bardzo dumny z ostatniego albumu i wszyscy go pokochaliśmy, ale myślę, że niektóre piosenki nie przypadły do gustu Jonathanowi. Bardzo chcieliśmy, żeby je polubił [...], chciał je polubić, ale nie był w stanie. Wysyłaliśmy mu nagrania, ale on dawał nam tylko wskazówki: "Dlaczego nie zrobicie tego?", "spróbujcie zrobić to w ten sposób". W końcu rzucaliśmy mu pytania: "Co powinniśmy dzisiaj zrobić?". On wtedy mówił "Pantera. Pomyślcie o tym, że ma być ciężko. Zróbcie coś w tym stylu" 

YOUTUBERKA WRZUCIŁA DO SIECI 'SEX' RAMMSTEINA. JAK WYPADŁ COBER? [WIDEO]
 

Jonathan Davis dodał do wypowiedzi kolegi:

Czułem się z tym źle, bo oni włożyli w to tyle pracy i serca... Nie chciałem być tym złym, który powiedziałby: 'Nie, nie zaśpiewam tego'. Postanowiłem zrobić wszystko, co mogłem. Jeśli chodzi o najnowszy album to każda piosenka brzmi świetnie.  

 To, jak brzmi nowa płyta Korna przekonamy się 13 września, gdy krążek trafi do sprzedaży.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Serial 'The Office' zostanie opowiedziany przez Billie Eilish

  2020-07-08
  Serial The Office doczeka się specjalnego podcastu! Co najciekawsze, historię opowie wokalistka Billie Eilish, która jak podkreślała wiele razy, jest fanką produkcji.
 • Ozzy ma się nie najlepiej. Tak twierdzi Nikki Sixx

  2020-07-08
  Stan zdrowia Ozzy'ego Osbourne'a jest ostatnio głównym tematem wielu mediów i praktycznie cały czas pojawiają się nowe informacje. Nikki Sixx zdradził niedawno, że z Ozzym nie jest najlepiej.
 • Burmistrz Kostrzyna nad Odrą zaapelował: W tym roku nie przyjeżdżajce na pole

  2020-07-08
  Z powodu koronawirusa odwołano wiele imprez, które miały odbyć się w 2020 roku. Do tego grona należy również Pol'and'Rock Festival, który jak co roku miał odbyć się w Kostrzynie nad Odrą. Władze miasta apelują do festiwalowiczów, aby ci nie przyjeżdżali na teren festiwalu w tym roku.
 • Spędź weekend na okrągło! Startuje nowe miejsce w sercu Warszawy

  2020-07-07
  Już w ten weekend w Warszawie rusza nowy punkt gastronomiczno-kulturalny. W samym sercu śródmieścia - przy ulicy Okrąg 3 będzie można zjeść, poczilowac, poćwiczyć, zrobić eko-zakupy czy obejrzeć film w kinie plenerowym.
 • Czas kwarantanny był dla Slasha bardzo pozytywny. Gitarzysta stworzył numery na nowe Guns N' Roses

  2020-07-07
  Czas pandemii koronawirusa, zatrzymał wiele osób i wiele firm oraz artystów. Okazuje się, że czas przymusowej kwarantanny, był dla Guns N' Roses bardzo pozytywny. Jak twierdzi Slash, powstało kilka nowych rzeczy.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz