Dominik Pajewski

09.08.2019 (16:14)

Jonathan Davis nie bardzo lubi ostatnią płytę Korna. Co przeszkadza wokaliście?Ostatnia płyta Korna była bardzo ciepło przyjęta przez krytyków, a i sam zespół przyznał, że jest zadowolony z tego albumu. Po czasie, okazuje się, że Jonathan Davis średnio lubi krążek 'The Serenity of Suffering'.

Gdy album 'The Serenity of Suffering' trafił w ręce fanów, wszyscy podkreślali, że Korn wrócił do formy i słychać to w każdym numerze. Krytycy i fani docenili muzykę zawarta na albumie, a i sam zespół podkreślał, że jest w pełni zadowolony z efektów. Po dłuższym czasie okazuje się, że Jonathan Davis nie bardzo lubi ostatni album swojego zespołu.

ILE METALLICA ZAROBIŁA NA TRASIE PO EUROPIE? KWOTA MOŻE POWALIĆ


Jonathan Davis nie lubi ostatniego albumu Korna?

Jak powiedział w jednym z wywiadów Head, Davis chciał by krążek przypominał dokonania Pantery:

Byłem bardzo dumny z ostatniego albumu i wszyscy go pokochaliśmy, ale myślę, że niektóre piosenki nie przypadły do gustu Jonathanowi. Bardzo chcieliśmy, żeby je polubił [...], chciał je polubić, ale nie był w stanie. Wysyłaliśmy mu nagrania, ale on dawał nam tylko wskazówki: "Dlaczego nie zrobicie tego?", "spróbujcie zrobić to w ten sposób". W końcu rzucaliśmy mu pytania: "Co powinniśmy dzisiaj zrobić?". On wtedy mówił "Pantera. Pomyślcie o tym, że ma być ciężko. Zróbcie coś w tym stylu" 

YOUTUBERKA WRZUCIŁA DO SIECI 'SEX' RAMMSTEINA. JAK WYPADŁ COBER? [WIDEO]
 

Jonathan Davis dodał do wypowiedzi kolegi:

Czułem się z tym źle, bo oni włożyli w to tyle pracy i serca... Nie chciałem być tym złym, który powiedziałby: 'Nie, nie zaśpiewam tego'. Postanowiłem zrobić wszystko, co mogłem. Jeśli chodzi o najnowszy album to każda piosenka brzmi świetnie.  

 To, jak brzmi nowa płyta Korna przekonamy się 13 września, gdy krążek trafi do sprzedaży.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Fani odgadli, kim jest nowy członek Slipknota! Kto zastąpił Chrisa Fehna?

  2019-08-23
  Zespół Slipknot od zawsze był otoczony pewnego rodzaju aurą tajemnicy, która tylko budowała wizerunek. Fani postanowili wyśledzić, kim jest nowy członek zespołu i jak się okazuje, chyba udało się odgadnąć tożsamość muzyka.
 • Metallica w Warszawie 2019: można kupić płytę z zapisem koncertu na PGE Narodowym

  2019-08-23
  Koncert Metalliki w Warszawie, z pewnością spełnił oczekiwania fanów, którzy otrzymali set z najlepszymi numerami. Zespół pokazał, że ma nadal wiele energii, co też przełożyło się na atmosferę podczas wydarzenia. Wszystkim, którzy chcieliby przeżyć to jeszcze raz, Metallica postanowiła zrobić niespodziankę i to w postaci zapisu koncertu na płycie.
 • Kostka z koncertu Metalliki w Warszawie, jest do kupienia na Allegro za 200 zł!

  2019-08-23
  Podczas europejskiej trasy koncertowej, Metallica przygotowuje specjalne kostki, które mają nadrukowany symbol danego miasta oraz nazwę miejscowości i datę wydarzenia. W Warszawie również pojawiły się dedykowane kostki, które w dosyć dużej ilości były rzucane w stronę tłumu. Kilku szczęśliwców, którzy złapali pamiątkowe kostki, postanowili je sprzedaż na Allegro, cena jednak powala.
 • Metallica dziękuje Warszawie w specjalnym filmie [WIDEO]

  2019-08-23
  Koncert Metalliki w Warszawie był wydarzeniem, które z pewnością zostanie w pamięci wielu fanów na długo. Zespół opublikował specjalny film, w którym dziękuje fanom za koncert w stolicy.
 • Metallica - Sen o Warszawie: tak wyglądał zapis fonetyczny tekstu dla Roberta Trujillo

  2019-08-23
  To, że Metallica zagra w Warszawie cover jakiegoś polskiego hitu było pewne. Padło na kultowy 'Sen o Warszawie', który został bardzo entuzjastycznie przyjęty przez publiczność. W sieci pojawiło się zdjęcie zapisu fonetycznego, dzięki któremu Robert Trujillo zaśpiewał utwór.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz