Dominik Pajewski

08.11.2019 (00:27)

Joker zarobił w naszym kraju 30 milionów złotych, ale nie jest pierwszy. Kto go wyprzedził w Polsce?Joker zdominował kina, i nadal wywołuje wiele emocji i to nie tylko wśród fanów komiksów. W Polsce film zarobił 30 milionów złotych, jednak nie jest na szczycie box-office w naszym kraju. Kto wyprzedził film o złoczyńcy?

Film o Jokerze to pozycja, na którą czekali fani uniwersum DC oraz widzowie, którzy chcieli zobaczyć słynnego szaleńca w innym wcieleniu. Ostatnia kreacja stworzona przez Jareda Leto nie przypadła do gustu widowni, także DC starało się trochę inaczej przedstawić słynnego wroga Batmana. Produkcja okazała się strzałem w 10, zbierając dobre opinie od krytyków i fanów DC.

ZENEK KUPATASA - SZYBKA SERIA, SZYBKICH PYTAŃ [WYWIAD]


Oczywiście, wszystko to odbija się pozytywnie na finansach, co widać także w naszym kraju. W Polsce Joker zarobił 30 milionów złotych, jednak nie jest na szczycie box-office. Kto pokonał Jokera w Polsce?


Joker zarobił w naszym kraju 30 milionów złotych, ale nie jest pierwszy. Kto go wyprzedził w Polsce?

Według statystyk, Joker zarobił w Polsce 30 milionów złotych, jednak jest dopiero na trzecim miejscu najchętniej oglądanych filmów. Na pierwszym miejscu znalazł się film 'Boże ciało', który uznawany jest za kandydata do Oscara. O sukcesie Jokera w Polsce, poinformował dystrybutor, firma Warner Bros. Pictures:Nie pozostaje nic innego, jak pogratulować i cieszyć się, że tak dużo ludzi wybiera film z legalnego źródła.

UCZNIOWIE PODSUMOWALI 101 LAT POLSKIEJ MUZYKI W ŚWIETNYM KLIPIE [WIDEO]

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Sons of Apollo w Polsce 2021 - bilety, daty, miejsca koncertów supergrupy

  2020-06-01
  Supergrupa Sons of Apollo na dwóch koncertach w Polsce! Przypomnijmy, że w skład zespołu wchodzą muzycy takich gigantów rocka jak Dream Theater, Guns N' Roses, Kiss, Mr. Big, Alice Cooper. Kiedy koncert? W jakich cenach bilety? Najważniejsze informacje znajdziecie na EskaROCK.pl.
 • Plaga szarańczy torpeduje miasto. Sceny jak z filmu grozy [WIDEO]

  2020-06-01
  Indie walczą nie tylko z rozprzestrzeniającym się koronawirusem, ale także z plagą szarańczy. To jeden z największych ataków tych latających owadów od 30 lat. Trzeba przyznać, że poniższe sceny mogłyby spokojnie znaleźć się w niejednym horrorze.
 • Kurt Cobain był wirtuozem gry na gitarze? Steve Vai nie ma wątpliwości

  2020-06-01
  Steve Vai, trzykrotny zdobywca nagrody Grammy, uznawany za jednego z najlepszych gitarzystów świata wyraził swoją opinię na temat Kurta Cobaina i jego umiejętności gry na tym instrumencie.
 • GRACJAN KALANDYK przedstawił "Wilka". Mocny numer artysty trafił do sieci [WIDEO]

  2020-05-29
  Singel "Wilk" to pierwsza zapowiedź drugiego albumu Gracjana Kalandyka, który będzie tak właśnie zatytułowany. Utwór można odsłuchać w sieci.
 • Quentin Tarantino wskazał najlepszy film dekady. Jaki tytuł został wyróżniony?

  2020-05-29
  Quentin Tarantino jest ogromnym autorytetem w świecie kina i każda wypowiedź na temat filmów, jest traktowana bardzo poważnie. Tym razem reżyser wskazał najlepszy film dekady, który tytuł został wyróżniony?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz