Dominik Pajewski

08.11.2019 (00:27)

Joker zarobił w naszym kraju 30 milionów złotych, ale nie jest pierwszy. Kto go wyprzedził w Polsce?Joker zdominował kina, i nadal wywołuje wiele emocji i to nie tylko wśród fanów komiksów. W Polsce film zarobił 30 milionów złotych, jednak nie jest na szczycie box-office w naszym kraju. Kto wyprzedził film o złoczyńcy?

Film o Jokerze to pozycja, na którą czekali fani uniwersum DC oraz widzowie, którzy chcieli zobaczyć słynnego szaleńca w innym wcieleniu. Ostatnia kreacja stworzona przez Jareda Leto nie przypadła do gustu widowni, także DC starało się trochę inaczej przedstawić słynnego wroga Batmana. Produkcja okazała się strzałem w 10, zbierając dobre opinie od krytyków i fanów DC.

ZENEK KUPATASA - SZYBKA SERIA, SZYBKICH PYTAŃ [WYWIAD]


Oczywiście, wszystko to odbija się pozytywnie na finansach, co widać także w naszym kraju. W Polsce Joker zarobił 30 milionów złotych, jednak nie jest na szczycie box-office. Kto pokonał Jokera w Polsce?


Joker zarobił w naszym kraju 30 milionów złotych, ale nie jest pierwszy. Kto go wyprzedził w Polsce?

Według statystyk, Joker zarobił w Polsce 30 milionów złotych, jednak jest dopiero na trzecim miejscu najchętniej oglądanych filmów. Na pierwszym miejscu znalazł się film 'Boże ciało', który uznawany jest za kandydata do Oscara. O sukcesie Jokera w Polsce, poinformował dystrybutor, firma Warner Bros. Pictures:Nie pozostaje nic innego, jak pogratulować i cieszyć się, że tak dużo ludzi wybiera film z legalnego źródła.

UCZNIOWIE PODSUMOWALI 101 LAT POLSKIEJ MUZYKI W ŚWIETNYM KLIPIE [WIDEO]

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • PATTI YANG GROUP prezentuje pierwszy teledysk z pożegnalnej płyty

  2019-11-21
  W najbliższy piątek ukaże się nowy album Patti Yang Group zatytułowany „War On Love”. Ukazał się klip do piosenki „Falling”.
 • Dżem w Stodole - dwa koncerty w Stodole już niedługo!

  2019-11-21
  Giganci polskiego blues-rocka wracają do Warszawy! Dżem, który w tym roku świętuje swoje 40-lecie, zagra w Stodole dwukrotnie – 6 oraz 7 grudnia. Nie zabraknie największych przebojów zespołu, w tym m.in. legendarnego „Wehikuł czasu”, który w kwietniu 2018 w Krakowie wykonała sama Metallica! Bilety na wydarzenia cały czas są dostępne w sprzedaży.
 • PALAYE ROYALE w Polsce 2020! Bilety, data i miejsce koncertu kanadyjskiej kapeli

  2019-11-21
  PALAYE ROYALE to kanadyjskie trio, które w marcu 2020 roku odwiedzi nasz kraj. Sprawdźcie najważniejsze informacje dotyczące tego wydarzenia - bilety, miejsce i datę. Organizatorem koncertu jest agencja Winiary Bookings.
 • Welcome to the jungle po niemiecku. Anthony Vincent postanowił przerobić piosenkę, na styl Rammstein [WIDEO]

  2019-11-21
  Pioseka 'Welcome to the jungle' to prawdziwy klasyk rockowy, który zna każdy. Numer był wielokrotnie przerabiany, jednak gdy wziął się za niego Anthony Vincent, możemy mówić o wyjątkowym coverze.
 • Fred Durst ma do siebie mega dystans. Wokalista wystąpił w reklamie, która śmieje się z Limp Bizkit

  2019-11-21
  O Limp Bizkit można powiedzieć wiele i pewnie wiele rzeczy, będzie zarzutami o styl muzyczny. Jedno jednak trzeba przyznać Fredowi Durstowi, ma on do siebie dystans jak nikt inny. Wokalista wystąpił w reklamie, która jawnie naśmiewa się z jego zespołu.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz