Dominik Pajewski

12.02.2020 (12:44)

Joker 2 powstanie? Gwiazda filmu jest gotowa na kontynuacjęJoker to niekwestionowany hit, który cały czas budzi wiele emocji. Nie brakuje pytań o kontynuację i jak się okazuje, zainteresowanie ze strony obsady jest dosyć spore.

Gdy Joker pojawił się na ekranach, wszyscy byli praktycznie jednogłośni, uznając film za coś przełomowego. Faktycznie, obraz Todda Phillipsa to inne podejście do tematu komiksowego, co z pewnością spodobało się publiczności i krytyce. Podczas gali wręczenia Oscarów, udało się porozmawiać z Zazie Beetz, która skomentowała sprawę ewentualnej kontynuacji.

PARASITE - GDZIE OBEJRZEĆ I O CZYM JEST FILM, KTÓRY ZDOBYŁ 4 OSCARY?


Joker 2 powstanie? Zazie Beetz jest gotowa na kontynuację

Gdy zapytano aktorkę o ewentualną kontynuację hitu, Zazie powiedziała wprost:

Nie wiem, czy druga część jest potrzebna. Duża siła filmu tkwi w tym, że nie jest przeciągnięty. Szczerze, uważam, że Todd będzie osobą, która zrobi sequel ze smakiem. Jeśli uzna, że jest potrzebny. Naprawdę mu ufam. Jest bardzo kreatywny i bystry. Więc z pewnością będę z nim współpracować.

Trudno przewidzieć, co finalnie zrobi Todd Phillips, który również podkreślał, że jedna odsłona Jokera wystarczy. Oczywiście, wynik kasowy może być kuszący, stąd chęć na ewentualną kontynuację.
 

FILM O HE-MANIE POWSTANIE! POZNALIŚMY SZCZEGÓŁY PRODUKCJI

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Paweł Królikowski nie żyje - przyczyna śmierci aktora

  2020-02-27
  To bardzo smutny dzień, nie żyje Paweł Królikowski! Aktor miał 58 lat, a o śmierci poinformowała Ewa Leśniak ze Związku Artystów Scen Polskich.
 • Dimebag Darrell chcial przed śmiercią reraktywować Panterę?

  2020-02-27
  Śmierć Dimebaga Darella była ogromną stratą dla całego świata rocka i metalu. Okazuje się, że artysta tuż przed śmiercią miał plan reaktywowania Pantery.
 • Dzielnica czerwonych latarnii zniknie z Amsterdamu? Tego chce burmistrz miasta

  2020-02-27
  Amsterdam słynie z wielu rzeczy, jednak jedną z najsłynniejszych jest dzielnica czerwonych latarni i legalna marihuana. Okazuje się, że słynna dzielnica może niedługo zniknąć z mapy Amsterdamu.
 • Polski Youtuber zginął w wypadku w Tatrach

  2020-02-27
  To bardzo smutna wiadomość, tym bardziej dla entuzjastów gór. Nie żyje Dominik Socha, który na Youtube zarażał pasją do gór swoich widzów.
 • Open'er 2020 - LINE UP. Kto wystąpi na festiwalu w Gdyni?

  2020-02-27
  Open'er 2020 odbędzie się w dniach 1-4 lipca w Gdyni na terenie lotniska Gdynia-Kosakowo. Jak co roku na północ Polski zjadą światowe gwiazdy, wśród których z pewnością nie zabraknie rockowych zespołów na najwyższym poziomie. Kto wystąpi na Open'erze 2020? Line up jest aktualizowany na bieżąco.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz