Dominik Pajewski

14.09.2020 (11:52)

Joker 2 - pojawiły się nowe informacje na temat kontynuacjiJoker to niekwestionowany hit, który cały czas budzi wiele emocji. Nie brakuje pytań o kontynuację i jak się okazuje, zainteresowanie ze strony obsady jest dosyć spore. Pojawiły się także nowe przecieki, z których wynika, że Joaquin Phoenix podpisał umowę na dwie kolejne części!

Gdy Joker pojawił się na ekranach, wszyscy byli jednogłośni, uznając film za coś przełomowego. Faktycznie, obraz Todda Phillipsa to inne podejście do tematu komiksowego, co z pewnością spodobało się publiczności i krytyce. Nie brakuje oczywiście pytań o kontynuacje i jak się okazuje, coś się dzieje w tej materii.

BORAT 2: POZNALIŚMY TYTUŁ I WSTĘPNY ZARYS FABUŁY. CZYM TYM RAZEM ZASKOCZY SASHA BARON COHEN?Joker 2 - film powstanie? Wygląda na to, że Joaquin Phoenix dał się przekonać

Jak podał dziennik 'Mirror', wytwórnia Warner Bros miała zaproponować Joaquinowi Phoenixowi 50 milionów dolarów za występ w dwóch kolejnych częściach cyklu. Jeden z nich ma ukazać się w 2022 roku, drugi w 2024, a za kamerą ponownie ma pojawić się Todd Phillips.

Nie wiadomo jednak, czy filmy będą kontynuacjami Jokera, czy innymi filmami z uniwersum DC. Informacja nie została potwierdzona przez rzecznika aktora, ani nikogo z Warner Bros. Należy poczekać chwilę na oficjalne potwierdzenie.

DIUNA - TRAILER TRAFIŁ DO SIECI. NIE ZABRAKŁO MUZYKI PINK FLOYD


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Z tych dzieł czerpał Quentin Tarantino. W sieci pojawiło się nagranie, które porównuje sceny z filmów

  2020-09-23
  Quentin Tarantino nigdy nie ukrywał, że w jego filmach jest masa nawiązań do dzieł, które go inspirowały przez lata. W sieci pojawiło się porównanie kultowych dzieł z tym, co możemy zobaczyć w filmach reżysera.
 • Matrix 4 - kiedy rozgrywa się film? Keanu Reeves potwierdził teorię fanów

  2020-09-23
  Matrix 4 to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier nadchodzących miesięcy. Wszystko jest owiane tajemnicą i trudno zgadnąć, w jakim czasie zostanie osadzona fabuła. Rąbka tajemnicy uchylił Keanu Reeves, który potwierdził także domysły fanów.
 • Zanim powstał System Of A Down, artyści grali jako SOIL. W sieci pojawiło się unikatowe nagranie z próby zespołu

  2020-09-23
  Zanim powstał zespół System Of A Down, Serj Tankian i Daron Malakian tworzyli grupę SOIL, z której później wykiełkował SOAD. Do sieci trafiło unikatowe nagranie z próby zespołu, które datowane jest na 1993 lub 1994 rok.
 • Ozzy Osbourne w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. W wokalistę wcielił się Czadoman

  2020-09-23
  W programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo już nie raz interpretowano artystów rockowych. Tym razem na warsztat wzięto Ozzy'ego Osbourne'a, w którego wcielił się Czadoman.
 • Jan Błachowicz pokazał swoją drogę do UFC. Zgadnijcie jakie radio mu towarzyszy?

  2020-09-23
  Droga do UFC raczej nie jest usłana różami, co stara się pokazać w swoim vlogu Jan Błachowicz. Jak się okazuje, Jankowi przy treningach towarzyszy dobra rockowa muzyka i zgadnijcie, jakie radio?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz