Dominik Pajewski

26.10.2018 (09:14)

John Williams w szpitalu. Jaki jest stan zdrowia kompozytora?John Williams trafił do szpitala! Legendarny kompozytor, który napisał między innymi muzykę do Gwiezdnych Wojen i Robocopa, nie czuje się najlepiej. Jaki jest stan zdrowia Williamsa?

John Williams odwołał najbliższe koncerty, legendarny kompozytor, który stworzył między innymi muzykę do Gwiezdnych Wojen trafił do szpitala.

Brian May widział już 'Bohemian Rhapsody'. Jakie są jego wrażenia?


  
86-letni Williams wcześniej nie skarżył się na stan zdrowia, a obecnie pracuje nad muzyką do IX części Gwiezdnych Wojen. Media nie podają co było przyczyną trafienia do szpitala i cały czas mówi się tylko o 'nagłym załamaniu zdrowia'.

Dawid Podsiadło sprzedawał swój album w kiosku. Jak to wyglądało? [VIDEO]


John Williams był nominowany do Oscara ponad 40 razy, jednak statuetkę otrzymał 4 razy. Na jego koncie, oprócz muzyki do Star Wars, są ścieżki dźwiękowe do 'Szczęk', 'Indiany Jonesa', 'Listy Schindlera', 'E.T.', 'Kevina samego w domu', 'Robocopa' i wielu innych klasyków kina.
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Sons of Apollo w Polsce 2021 - bilety, daty, miejsca koncertów supergrupy

  2020-06-01
  Supergrupa Sons of Apollo na dwóch koncertach w Polsce! Przypomnijmy, że w skład zespołu wchodzą muzycy takich gigantów rocka jak Dream Theater, Guns N' Roses, Kiss, Mr. Big, Alice Cooper. Kiedy koncert? W jakich cenach bilety? Najważniejsze informacje znajdziecie na EskaROCK.pl.
 • Plaga szarańczy torpeduje miasto. Sceny jak z filmu grozy [WIDEO]

  2020-06-01
  Indie walczą nie tylko z rozprzestrzeniającym się koronawirusem, ale także z plagą szarańczy. To jeden z największych ataków tych latających owadów od 30 lat. Trzeba przyznać, że poniższe sceny mogłyby spokojnie znaleźć się w niejednym horrorze.
 • Kurt Cobain był wirtuozem gry na gitarze? Steve Vai nie ma wątpliwości

  2020-06-01
  Steve Vai, trzykrotny zdobywca nagrody Grammy, uznawany za jednego z najlepszych gitarzystów świata wyraził swoją opinię na temat Kurta Cobaina i jego umiejętności gry na tym instrumencie.
 • GRACJAN KALANDYK przedstawił "Wilka". Mocny numer artysty trafił do sieci [WIDEO]

  2020-05-29
  Singel "Wilk" to pierwsza zapowiedź drugiego albumu Gracjana Kalandyka, który będzie tak właśnie zatytułowany. Utwór można odsłuchać w sieci.
 • Quentin Tarantino wskazał najlepszy film dekady. Jaki tytuł został wyróżniony?

  2020-05-29
  Quentin Tarantino jest ogromnym autorytetem w świecie kina i każda wypowiedź na temat filmów, jest traktowana bardzo poważnie. Tym razem reżyser wskazał najlepszy film dekady, który tytuł został wyróżniony?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz