Dominik Pajewski

26.10.2018 (09:14)

John Williams w szpitalu. Jaki jest stan zdrowia kompozytora?John Williams trafił do szpitala! Legendarny kompozytor, który napisał między innymi muzykę do Gwiezdnych Wojen i Robocopa, nie czuje się najlepiej. Jaki jest stan zdrowia Williamsa?

John Williams odwołał najbliższe koncerty, legendarny kompozytor, który stworzył między innymi muzykę do Gwiezdnych Wojen trafił do szpitala.

Brian May widział już 'Bohemian Rhapsody'. Jakie są jego wrażenia?


  
86-letni Williams wcześniej nie skarżył się na stan zdrowia, a obecnie pracuje nad muzyką do IX części Gwiezdnych Wojen. Media nie podają co było przyczyną trafienia do szpitala i cały czas mówi się tylko o 'nagłym załamaniu zdrowia'.

Dawid Podsiadło sprzedawał swój album w kiosku. Jak to wyglądało? [VIDEO]


John Williams był nominowany do Oscara ponad 40 razy, jednak statuetkę otrzymał 4 razy. Na jego koncie, oprócz muzyki do Star Wars, są ścieżki dźwiękowe do 'Szczęk', 'Indiany Jonesa', 'Listy Schindlera', 'E.T.', 'Kevina samego w domu', 'Robocopa' i wielu innych klasyków kina.
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Slipknot w Polsce 2020 - DATA i informacje o BILETACH na koncert w Łodzi

  2019-08-22
  Koncert Slipknot w Polsce w 2020 roku ogłoszony! Poznajcie szczegóły występu zespołu, który pod przewodnictwem Coreya Taylora, zagra po raz kolejny w naszym kraju.
 • Metallica - Sen o Warszawie. Tak wypadł cover na PGE Narodowym [WIDEO]

  2019-08-22
  Tradycją stało się, że Metallica na trasie, wykonuje cover numeru z danego regionu. Nie inaczej było w Polsce, gdzie na PGE Narodowym wybrzmiał 'Sen o Warszawie' Czesława Niemena. 
 • We Will Rock You zagrane przez 1000 muzyków. Takiego coveru Queen jeszcze nie było [WIDEO]

  2019-08-21
  Queen to jeden z tych zespołów, które często są przerabiane, a po premierze filmu 'Bohemian Rhapsody', ilość coverów wzrasta. Tym razem, postanowiono jednak przerobić muzykę zespołu i to przy udziale 1000 osób!
 • Foo Fighters - nowa płyta: muzycy zdradzają pierwsze szczegóły

  2019-08-21
  Foo Fighters nie należą do zespołów, które zwlekają z wydaniem nowego albumu. Jak się okazało, zespól poczynił pierwsze kroki w stronę nowego wydawnictwa, 
 • Metallica - Warszawa 2019 - godzina koncertu. O której gra zespół?

  2019-08-21
  Metallica w Warszawie - godzina o której gra zespół. Na EskaROCK.pl znajdziecie szczegółowe informacje na temat czasówki koncertu na PGE Narodowym.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz