Dominik Pajewski

23.08.2019 (15:10)

John Travolta jest fanem Limp Bizkit? Aktor świetnie zna teksty zespołuMówi się, że wszystko co złe w muzyce lat 90-tych zrobiła grupa Limp Bizkit. Jak się okazuje, fanem zespołu jest prawdopodobnie John Travolta, który zna teksty zespołu na pamięć. 

Limp Bizkit swoje najlepsze lata mają co prawda już dawno za sobą, jednak nadal ich koncerty cieszą się sporym zainteresowaniem. Mówi się też, że wszystko co najgorsze w muzyce lat 90-tych, zostało stworzone przez Limp Bizkit. Prawda jest taka, że mimo braku nowego krążka, zespół Freda Dursta radzi sobie bardzo dobrze, a wśród fanów znalazł się sam John Travolta!

OZZY OSBOURNE MÓWI O SWOIM STANIE ZDROWIA: BYŁEM W AGONII


John Travolta jest fanem Limp Bizkit? Aktor zna na pamięć teksty grupy

Travolta wystąpił w filmie wyreżyserowanym przez Freda Dursta z Limp Bizkit, pod tytułem 'The Fanatic'. Była to świetna okazja, by zapytać aktora o Limp Bizkit i jak się okazuje, w krótkim quizie na temat teksów piosenek. Okazało się, że teksty Freda Dursta nie są niczym niezwykłym dla Johna, który zna je dosłownie na pamięć. Zobaczcie sami:
 


KOSTKA Z KONCERTU METALLIKI W WARSZAWIE, JEST DO KUPIENIA NA ALLEGRO ZA 200 ZŁ!

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Dave Grohl bał się, że wyleci z Nirvany. Dlaczego?

  2020-07-07
  Dave Grohl zawsze będzie kojarzony z Nirvaną i jej ogromnym sukcesem, który zespół osiągnął z albumem 'Nevermind'. Okazuje się, że artysta bał się, że zostanie wyrzucony z zespołu.
 • Guns N' Roses w latach 80-tych postawili absurdalny warunek wytwórni. O co chodziło?

  2020-07-07
  Guns N' Roses uznawani byli w latach 80-tych za jeden z najniebezpieczniejszych zespołów na świecie. Grupa miała wiele szalonych pomysłów, które przypominane są po latach. Jednym z nich jest warunek postawiony przedstawicielce wytwórni.
 • Ennio Morricone nie żyje. Legendarny kompozytor odszedł w wieku 91 lat

  2020-07-06
  Ennio Morricone nie żyje! Legendarny kompozytor, który zasłynął dzięki kompozycją zrealizowanym do największych hitów kinowych, odszedł w wieku 91 lat.
 • Reakcja Kurta Cobaina, na ceny biletów na Madonne rozwaliła system. W sieci pojawił się niepublikowany wywiad [WIDEO]

  2020-07-06
  Ceny biletów dzisiaj budzą wielkie zaskoczenie, jednak 30 lat temu, również cena wejściówek czasami negatywnie zaskakiwała. Przykładem może być reakcja Kurta Cobaina, który gdy usłyszał ile kosztują bilety na Madonnę, był mocno w szoku.
 • Hit Linkin Park osiągnął miliard wyświetleń na Youtube!

  2020-07-06
  Miliard na Youtube nie robi już takiego wrażenia jak kilka lat temu, jednak zawsze miło zobaczyć taką ilość wyświetleń pod rockowym klipem. Teraz miliardem może pochwalić się również Linkin Park, którzy z jednym ze swoich hitów przekroczyli mistyczną barierę.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz