Dominik Pajewski

23.08.2019 (15:10)

John Travolta jest fanem Limp Bizkit? Aktor świetnie zna teksty zespołuMówi się, że wszystko co złe w muzyce lat 90-tych zrobiła grupa Limp Bizkit. Jak się okazuje, fanem zespołu jest prawdopodobnie John Travolta, który zna teksty zespołu na pamięć. 

Limp Bizkit swoje najlepsze lata mają co prawda już dawno za sobą, jednak nadal ich koncerty cieszą się sporym zainteresowaniem. Mówi się też, że wszystko co najgorsze w muzyce lat 90-tych, zostało stworzone przez Limp Bizkit. Prawda jest taka, że mimo braku nowego krążka, zespół Freda Dursta radzi sobie bardzo dobrze, a wśród fanów znalazł się sam John Travolta!

OZZY OSBOURNE MÓWI O SWOIM STANIE ZDROWIA: BYŁEM W AGONII


John Travolta jest fanem Limp Bizkit? Aktor zna na pamięć teksty grupy

Travolta wystąpił w filmie wyreżyserowanym przez Freda Dursta z Limp Bizkit, pod tytułem 'The Fanatic'. Była to świetna okazja, by zapytać aktora o Limp Bizkit i jak się okazuje, w krótkim quizie na temat teksów piosenek. Okazało się, że teksty Freda Dursta nie są niczym niezwykłym dla Johna, który zna je dosłownie na pamięć. Zobaczcie sami:
 


KOSTKA Z KONCERTU METALLIKI W WARSZAWIE, JEST DO KUPIENIA NA ALLEGRO ZA 200 ZŁ!

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Larry Wallis nie żyje. Przyczyny śmierci gitarzysty Motorhead

  2019-09-20
  Larry Wallis był oryginalnym gitarzystą zespołu Motorhead, znanym na całym świecie i cenionym muzykiem, producentem i kompozytorem. Fani pamiętają go również z innych grup, których był członkiem. 19 września internet obiegła tragiczna informacja o jego śmierci. Jaki były jej przyczyny? Dowiedzcie się więcej na ESKA Rock.pl 
 • Najstarsze polskie wulgaryzmy - skąd się wzięły? Jaka jest ich historia?

  2019-09-20
  Tak zwane 'brzydkie słowo' wymknęło się w życiu każdemu. Czasem jest to przerywnik w zdaniu, czasem wzmocnienie wypowiedzi. Innym razem określenie osoby, która dała nam się we znaki. Jak przekleństwa znalazły się w naszym codziennym języku? Które z nich jest tym najstarszym? Możecie się dowiedzieć już teraz! 
 • Mark Lanegan - koncert w Warszawie 2019 - bilety, miejsce, data występu legendy grunge'u

  2019-09-20
  Live Nation zaprasza na koncert Marka Lanegana. Amerykański muzyk wraz z zespołem wystąpi 19 listopada w warszawskiej Proximie. Szczegóły koncertu znajdziecie poniżej. 
 • Dzień bez samochodu 2019 - kiedy jeździć komunikacją miejską za darmo?

  2019-09-20
  Raz do roku w całej Europie organizowany jest Dzień bez samochodu. To wyjątkowe święto ma na celu wspomóc ratunek naszej planety, a jednocześnie my sami możemy poczuć się o wiele lepiej, gdy odpoczywamy od ciągłego szumu silników. Kiedy jest dzień bez samochodu 2019? Czy będziemy mogli jeździć komunikacją za darmo? 
 • Wrinkles the Clown - najbardziej przerażający klaun świata, który istnieje naprawdę! Kim jest?

  2019-09-20
  Chociaż zadaniem klauna jest wzbudzanie radości wśród dzieci, to niektóre przypadki mogą potwierdzać coś zupełnie innego! Wrinkles the Clown to postać, która może przyśnić się w najgorszych koszmarach. Najstraszniejsze jest jednak to, że w przeciwieństwie do Jokera... on jest prawdziwy! 
 • Koncerty rockowe 2020 - kto wystąpi? Gwiazdy, daty, miejsca, kalendarz

  2019-09-20
  Jak co roku do Polski zawita mnóstwo zagranicznych gwiazd rocka nie tylko na klubowe koncerty, ale także na festiwale - te mniejsze i większe. Kogo zobaczymy w 2020? Sprawdźcie, kalendarz koncertów na przyszły rok i zaplanujcie sobie wolne w pracy. Artykuł jest aktualizowany na bieżąco.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz