Dana Pakońska

23.12.2014 (12:02)

Joe Cocker: playlista największych przebojów legendarnego muzyka [VIDEO]Joe Cocker jest twórcą wielu zapadających w pamięć przebojów. Na EskaROCK.pl przypominamy najlepsze numery tego niezwykłego artysty - posłuchajcie!

Niedawno świat obiegła smutna wiadomość, że Joe Cocker przegrał walkę z rakiem płuc. Artysta zmarł w poniedziałek, 22 grudnia 2014. Joe Cocker pozostawił po sobie całą masę znakomitych kawałków, które tworzył od końca lat sześćdziesiątych XX wieku. Dla uczczenia pamięci o charyzmatycznym wokaliście, mamy dla Was poniższą playlistę z jego przebojami.

>>> Genialne covery Joe Cockera - With A Little Help From My Friends i innych słuchajcie na EskaROCK.pl! <<<

The LetterDon't Let Me Be MisunderstoodYou Are So BeautifulUp Where We BelongUnchain My HeartFeelin' AlrightN'oubliez JamaisSummer In The City>>> Najlepsze piosenki 2014? Nie tym razem! Oto 10 najgorszych kawałków zdaniem Time <<<

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Męskie Granie w domu - szczegóły nowej akcji

  2020-03-28
  Pandemia koronawirusa zatrzymała wszystkich w domach, jednak nie ma tego złego. Męskie Granie postanowiło urozmaicić wszystkim czas, którzy siedzą w domach, odpalając projekt Męskie Granie w domu.
 • Till Lindemann ma koronawirusa? Zespół Rammstein odniósł się do doniesień medialnych

  2020-03-27
  27 marca 2020, do miediów trafiła informacja, że Till Lindemann zaraził się koronawirusem, gdy wracał z koncertów w Rosji. Zespół Rammstein oficjalnie ustosunkował się do doniesień medialnych, komentując całą sytuację.
 • Pearl Jam – wyczekiwany album „Gigaton” już dostępny!

  2020-03-27
  „Gigaton”, nowy album Pearl Jam, od dziś dostępny w sklepach i serwisach cyfrowych. W serwisie Metacritic wydawnictwo zanotowało drugą najwyższą średnią ocen, ustępując jedynie kultowemu „Ten”.
 • Artystyczna Izba Przyjęć SP Records - szczegóły specjalnego projektu

  2020-03-27
  Wytwórnia SP Records wystartowała z nowym projektem, który skierowany jest do wszystkich, którzy siedzą w domach.
 • Till Lindemann ma koronawirusa! Jaki jest stan wokalisty Rammstein?

  2020-03-27
  Till Lindemann zarażony koronawirusem! Jak podają niemieckie media, test na obecność koronawirusa okazał się pozytywny, a wokalista Rammstein przebywa na oddziale intensywnej opieki medycznej.
 • Lady Pank - dodatkowy koncert w Stodole ogłoszony

  2020-03-27
  W związku z dużym zainteresowaniem nowym terminem wyprzedanego koncertu Lady Pank w Stodole (20.11.2020) oraz licznymi prośbami fanów, zespół zaplanował dodatkowy, listopadowy występ w warszawskim klubie, w ramach trasy „LP1”. Wydarzenie odbędzie się 21 listopada 2020 (sobota). Bilety dostępne w sprzedaży!
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz