Daniel Wardziński

23.11.2015 (16:24)

Jimmy Page wspólnie z członkami Guns N' Roses i Alice In Chains - zobacz video ze wspólnym występem LIVEJimmy Page wraz z członkami Alice In Chains, Soundgarden i Guns N' Roses na jednej scenie? Mamy video z zaskakującego występu w którym wspólnie zaprezentowali się gwiazdorzy trzech legend rocka.

Jimmy Page wraz z gwiazdami Alice In Chains i Guns N' Roses na jednej scenie wykonał klasyczny kawałek Rock And Roll i to wykonanie zapamiętamy na długo. Niecodziennie muzycy trzech takich legend jak Led Zeppelin, Guns N' Roses i Alice In Chains łączą siły. Tutaj mieliśmy okazję przekonać się co by z tego wynikło. Sprawdźcie video i przekonajcie się jak wyszło.

19 listopada odbył się koncert w Seattle na którym Jimmy Page w ogóle miał nie występować w roli artysty. Był to hołd dla kultowego gitarzysty Led Zeppelin, a on sam był jedynie honorowym gościem, a organizatorzy pieczołowicie podkreślali, że Jimmy Page nie pojawi się na scenie. Tym większym zaskoczeniem było, kiedy Jimmy złapał za gitarę i wyszedł na scenę.

Wśród gości, którzy towarzyszyli mu w wykonaniu Rock And Roll z 1971 roku, byli m.in. Paul Rodgers, Jerry Cantrell i William DuVall z Alice In Chains, Kim Thayil z Soundgarden, Duff McKagan z Guns N' Roses czy Rick Nielsen z Cheap Trick
 


Matura próbna 2016 OPERON - kiedy matura z języka polskiego? Sprawdź

Likwidacja gimnazjów już w 2017 roku? Kiedy reforma wejdzie w życie?

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Świetliki - „Nie otwieraj nikomu”. Nowy singiel zespołu

  2020-03-31
  W tym trudnym dla wszystkich czasie, zespół Świetliki powraca z nowym singlem.
 • Stand-up ONLINE 03.04.20 - kolejna edycja wyjątkowego wydarzenia

  2020-03-31
  STAND-UP ONLINE. Jasiek Borkowski, Piotrek Szumowski, Bartosz Zalewski i wielu innych wykonawców komediowych połączyło siły, by stworzyć imprezę na żywo, dostępną z każdego miejsca na świecie.
 • Ozzy Osbourne musiał odwołać specjalną terapię w Szwajcarii

  2020-03-31
  Ozzy Osbourne cały czas przebywa w domu, przestrzegając zaleceń i chroniąc się przed koronawirusem. Artysta miał udać się do Szwajcarii, aby poddać się specjalnej terapii, jednak nie będzie to możliwe.
 • Czy Lamb Of God zajmie miejsce Slayera? Randy Blythe odpowiada

  2020-03-31
  Po tym, gdy Slayer udał się na muzyczną emeryturę, wiele osób zastanawia się, kto mógłby zastąpić legendarną grupę? Mówi się często o zespole Lamb Of God, co o tym myślą muzycy zespołu?
 • Słynny, wkurzony dzieciak z Niemiec został raperem!

  2020-03-31
  Tego dzieciaka pamiętają wszyscy, którzy widzieli jak rozwijał się internet, a jeśli ktoś był graczem, to tym bardziej wie o co chodzi. Okazuje się, że nadpobudliwy chłopak poszedł w muzykę i złapał pełny dystans do słynnego nagrania.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz