Daniel Wardziński

23.11.2015 (16:24)

Jimmy Page wspólnie z członkami Guns N' Roses i Alice In Chains - zobacz video ze wspólnym występem LIVEJimmy Page wraz z członkami Alice In Chains, Soundgarden i Guns N' Roses na jednej scenie? Mamy video z zaskakującego występu w którym wspólnie zaprezentowali się gwiazdorzy trzech legend rocka.

Jimmy Page wraz z gwiazdami Alice In Chains i Guns N' Roses na jednej scenie wykonał klasyczny kawałek Rock And Roll i to wykonanie zapamiętamy na długo. Niecodziennie muzycy trzech takich legend jak Led Zeppelin, Guns N' Roses i Alice In Chains łączą siły. Tutaj mieliśmy okazję przekonać się co by z tego wynikło. Sprawdźcie video i przekonajcie się jak wyszło.

19 listopada odbył się koncert w Seattle na którym Jimmy Page w ogóle miał nie występować w roli artysty. Był to hołd dla kultowego gitarzysty Led Zeppelin, a on sam był jedynie honorowym gościem, a organizatorzy pieczołowicie podkreślali, że Jimmy Page nie pojawi się na scenie. Tym większym zaskoczeniem było, kiedy Jimmy złapał za gitarę i wyszedł na scenę.

Wśród gości, którzy towarzyszyli mu w wykonaniu Rock And Roll z 1971 roku, byli m.in. Paul Rodgers, Jerry Cantrell i William DuVall z Alice In Chains, Kim Thayil z Soundgarden, Duff McKagan z Guns N' Roses czy Rick Nielsen z Cheap Trick
 


Matura próbna 2016 OPERON - kiedy matura z języka polskiego? Sprawdź

Likwidacja gimnazjów już w 2017 roku? Kiedy reforma wejdzie w życie?

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Jestem Twoim Starym – startuje nowy, alternatywny kanał dla ojców (i nie tylko)

  2019-10-15
  To NIE JEST kolejny nudny blog o rodzicielstwie. Nie będzie tu maluszków i pępuszków, pastelowego świata małych bombelków. To znaczy będzie o rodzicielstwie, ale w zdecydowanie innej formie. Twój Stary, to alternatywa dla ojców i czas by posłuchali, jak inni, doświadczeni ojcowie mówią o codzienności z dziećmi, która nie zawsze jest kolorowa...
 • Muniek Staszczyk pierwszy raz od wylewu. Muzyk umieścił specjalne wideo

  2019-10-15
  Muniek Staszczyk postanowił pierwszy raz wypowiedzieć się publicznie. Artysta powiedział kilka słów na temat choroby i swoich planów na przyszłość.
 • Gorgonzolla zaprasza na 'Konsumpcję'. Szczegóły premierowego koncertu zespołu w Warszawie

  2019-10-15
   19 października, warszawska grupa będzie świętowała premierę swojego drugiego albumu. Krążek 'Konsumpcja', zostanie odegrany w całości podczas specjalnego koncertu.
 • Przemówienie Grety Thunberg zostało przerobione na klimat Rage Against The Machine [WIDEO]

  2019-10-15
  Młoda aktywistka Greta Thunberg, jest na językach wszystkich, a jej przemówienie w wersji metalowej stało się prawdziwym hitem. Jeżeli spodobała się Wam metalowa wersja Grety, to musicie wiedzieć, że w sieci pojawiła się wersja w klimacie Rage Against The Machine.
 • Najdziwniejsze rzeczy na Google Street View, które wywołują dreszcze

  2019-10-15
  Google Maps zaskoczyło już nie raz licznymi absurdami, ukrytymi miejscami, przerażającymi oraz zabawnymi sytuacjami, które zostały przez przypadek uwiecznione. Wybraliśmy klika ujęć z Google Street View, które przyprawiają o dreszcze.
 • Wiedźmin w Cyberpunk 2077. Pewien fan postanowił umieścić postaci w nowej rzeczywistości

  2019-10-15
  Wiedźmin i Cyberpunk 2077 to dwa tytuły, którymi zarządza CD PROJEKT RED i spokojnie można powiedzieć, ze są to prawdziwe hity. Pewien fan postanowił połączyć oba światy w swoich specjalnych grafikach.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz