Dana Pakońska

05.05.2015 (15:42)

Jimmy Fallon i Jack Black w parodii kawałka More Than Words zespołu Extreme! [VIDEO]Extreme - More Than Words: parodia Jimmy'ego Fallona i Jacka Blacka z Tenacious D to chyba jeden z lepszych coverów tego przeboju, jaki znamy! Sprawdźcie sami!

Jack Black i Jimmy Fallon w parodii More Than Words. Kawałek grupy Extreme, pochodzący z albumu Pornograffitti z 1990, doczekał się już wielu coverów, choćby boysbandowej przeróbki od Westlife (1999). Dziś jednak prezentujemy Wam wersję z przymrużeniem oka. Sprawdźcie, jak brzmi i wygląda najnowsze nagranie autorstwa Jimmy'ego Fallona i Jacka Blacka, czyli połowę składu Tenacious D.

>>> Najlepsze rockowe covery Jimmy'ego Fallona <<<

Zobaczcie wierną, parodiową kopię kawałka More Than Words:Porównajcie parodię z oryginałem. Czy Jimmy i Jack udźwignęli role muzyków z Extreme?>>> Barcelona - Bayern Monachium online i w TV, czyli gdzie oglądać półfinał LM 2015 6 maja? - Emotions gwarantowane! <<<

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Kazik - ZARAZA. Album zyskał miano Złotej Płyty przed premierą!

  2020-05-27
  "Zaraza" Kazika, pierwsza solowa płyta Kazika Staszewskiego od kilkunastu lat ma premierę za ponad tydzień, a już uzyskała status Złotej Płyty! Wkrótce osiągnie także status Platynowej Płyty. Wyróżnienie to zagwarantowane zostało wynikami przedsprzedaży albumu "Zaraza". Wydawnictwo trafi do słuchaczy już 5 czerwca.
 • Oto najboleśniejszy skok ze spadochronem. Facet podczepił spadochron do skóry pleców [WIDEO]

  2020-05-27
  Ludzie robią różne rzeczy z nudów, czasami z pasji lub sprawdzenia swoich możliwości fizycznych i mentalnych. Ten gość ewidentnie chciał pokazać sam sobie, że jego ciało jest praktycznie niezniszczalne i wytrzyma skok ze spadochronem. Problem w tym, że spadochron był podpięty do jego pleców!
 • Lana Del Rey - nowa płyta ogłoszona! Kiedy nowy krążek artystki?

  2020-05-27
  Lana Del Rey ogłosiła nowy album! Po świetnie przyjętym krążku ''Norman Fucking Rockwell'', artystka zamierza wydać nowy album. Poznaliśmy pierwsze szczegóły wydawnictwa.
 • Silent Hill powraca! Wszystko dzięki Dead by Daylight

  2020-05-27
  Silent Hill powraca! To absolutnie nie jest nadinterpretacja, bo faktycznie ogłoszono coś ważnego dla wszystkich fanów kultowej serii. Na jakich zasadach wraca Silent Hill w Dead by Daylight?
 • Siłownie i kina otwarte, wracają także koncerty! Rząd zdejmuje kolejne restrykcje, co się zmieni?

  2020-05-27
  Podczas specjalnej konferencji prasowej, która odbyła się 27 maja 2020, ogłoszono zdjęcie kolejnych obostrzeń. Będziemy mogli pójść na siłownie i do kina, jednak z zachowaniem wszelkich środków ostrożności. Co jeszcze się zmieni?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz