Dominik Pajewski

13.07.2020 (13:29)

Jim Carrey napisał książkę o sobie, ale nie jest ona w całości prawdziwaJim Carrey jest postacią, która przez wiele osób postrzegana jest tylko jako komik. Jest to mocno błędne myślenie, tym bardziej, że aktor ma na koncie wiele ról, które nie są w żaden sposób komediowe. Teraz Carrey zapowiada swoją książkę, która ma być biografią, jednak nie do końca prawdziwą. O co chodzi?

Jim Carrey kojarzony jest głównie z rolami komediowymi, co jest w pewien sposób dla niego krzywdzące. Aktor ma na swoim koncie wiele świetnych ról, którym daleko do komediowego klimatu. Aktor postanowił spisać ogromną część swojego życia w formie biografii, która... do końca biografią nie będzie. O co dokładnie chodzi?

LINDEMANN UMIEŚCIŁ W SIECI MAKING OF KLIPU DO 'FRAU & MANN'. FILM POKAZUJE, ILE PRACY WŁOŻONO W OBRAZEK


Jim Carrey napisał biografię, która biografią nie jest. O co chodzi?

Książka, która została napisana wspólnie z Daną Vachonem, jest półbiograficzną powieścią, której akcja dzieje się w równoległej rzeczywistości Hollywood. Pokazane zostaną wątki z życia i kariery aktora, jednak wiele rzeczy zostanie pozmienianych. Jest to coś między literaturą faktu, a literatura piękną. Co ciekawe, równolegle z premierą 7 lipca, pojawił się audiobook powieści, który czyta Jeff Daniels, który z Carreyem występował w ''Głupim i głupszym''.

KILL BILL 3 Z GWIAZDĄ SERIALU ''EUPHORIA''? AKTORZY PRÓBUJĄ PRZEKONAĆ QUENTINA TARANTINO


Nie wiadomo czy powieść ''Memoirs and Misinformation'' pojawi się również w polskiej dystrybucji.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Tommy Lee ocenił występ Post Malone'a, gdy ten grał numery Nirvany

  2020-08-12
  Post Malone nazywany jest najbardziej rockowym wśród raperów i trudno się z tym nie zgodzić. Set złożony z numerów Nirvany wzbudził wiele zainteresowania i wywołał pozytywne komentarze, również wśród gwiazd rocka.
 • Jechał samochodem bez drzwi, bez pokrywy silnika, tablicy rejestracyjnej i do tego był pijany

  2020-08-12
  Mówi się, że czasami mniej znaczy więcej, jednak ten facet ewidentnie wziął to za bardzo do siebie. No bo jak nazwać jazdę samochodem... praktycznie bez samochodu? 
 • Ojciec stand-upu otrzyma film dokumentalny. Kiedy zobaczymy obraz o George'u Carlinie

  2020-08-12
  Mówi się, że George Carlin był ojcem stand-upu, który przetarł szlaki dla innych komików, którzy chcieli w mocniejszy sposób rozbawiać ludzi. Właśnie potwierdzono, że powstanie film dokumentalny, który opowie o George'u Carlinie.
 • Autorzy piosenki ze Shreka wszystkich mocno zaniepokoili. Zespół zagrał ogromny koncert w czasie pandemii

  2020-08-12
  Zespół Smash Mouth kojarzony jest głównie, jako zespół, który napisał piosenkę do Shreka. Grupa nadal działa i ciągle gra koncerty, który przyciągają masę fanów. Okazuje się, że koncerty grupy, przyciągają fanów nawet w czasie pandemii.
 • Metallica wraca do czasów promocji znienawidzonego albumu. Zespół opublikował koncert z czasów ''St. Anger''

  2020-08-12
  Poniedziałki z Metalliką stają się stałym punktem dla wielu fanów, którzy czekają tylko na nieznane nagrania, prosto z archiwum zespołu. Tym razem grupa wróciła do czasów znienawidzonego przez fanów albumu, czyli do czasów promocji ''St. Anger''.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz