Dominik Pajewski

25.03.2020 (12:08)

Jeżeli obiecasz, że zostaniesz w domu, to Pornhub da ci konto premiumPandemia koronawirusa zmusiła wszystkich do domowej kwarantanny, zwłaszcza kiedy w Polsce mamy ograniczone poruszanie się. Z pomocą przychodzi Pornhub, który wie jak zająć nasz czas.

Podczas pandemii koronawirusa, najważniejsze jest przestrzeganie zaleceń i pozostanie w domach. Wiadomo, nie jest to proste, zwłaszcza kiedy siedzi się w domu już dłuższy czas, a cały tryb życia jest mocno zaburzony. By jak najmniej się nudzić, każdy znajduje sobie jakieś zajęcie, a z pomocą przychodzi też Pornhub.

BASISTA SOAD BAGATELIZUJE KORONAWIRUSA: TO TYLKO PRZEZIĘBIENIE


Jeżeli obiecasz, że zostaniesz w domu, to Pornhub da ci konto premium

Wszyscy zachęcają do tego, aby zostać w domach i dzięki temu, zahamować rozprzestrzenianie się koronawirusa. Pornhub wyszedł tutaj na ratunek, oferując za darmo konto premium! Wystarczy obiecać, że zostanie się w domu, a wtedy opcja premium zostaje odpalona. Wszystkie szczegóły dostępne są na specjalnej stronie TUTAJ.

Nie trzeba za wiele robić, wystarczy zaznaczyć w specjalnym formularzu, że zostanie się w domu i będzie się przestrzegać kwarantanny i... już. Wtedy konto premium jest nasze, wystarczy tylko zarejestrować się na stronie.

Jak widać, wystarczy tylko zostać w domu i dzięki temu zawsze znajdzie się jakiś sposób na spożytkowanie czasu.

BOOBER EATS - NOWA OPCJA. PODCZAS KWARANTANNY, DZIEWCZYNY TOPLESS DOWOŻĄ JEDZENIE


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Koronawirus w Polsce - ogłoszono nowe obostrzenia na specjalnej konferencji. Co z maturami?

  2020-04-09
  Podczas specjalnej konferencji prasowej, która odbyła się 9 kwietnia 2020, ogłoszono nowe obostrzenia związane z pandemią koronawirusa. Co dalej z maturami i egzaminami ósmoklasistów?
 • Daria Zawiałow zagra koncert z domu! Kiedy będzie można obejrzeć specjalny występ?

  2020-04-09
  Nie tylko fani tęsknią za aktywnością koncertową Darii Zawiałow. Artystka tęskni za graniem na żywo i nie może żyć bez koncertów, dlatego wychodzi naprzeciw oczekiwaniom fanów i zaprasza na wyjątkowy koncert prosto z domu!
 • Wielkanoc 2020 - życzenia. Co wysłać smsem do najbliższych?

  2020-04-09
  Życzenia wielkanocne 2020. Krótkie teksty SMS oraz krótkie życzenia wielkanocne. Sprawdźcie, co najlepiej wysłać przyjaciołom i rodzinie w święta.
 • Wiedźmin jak Strażnicy Galaktyki! Zobaczcie fanowską przeróbkę serialu

  2020-04-09
  Wiedźmin Netfilca stał się ogromnym hitem i tylko kwestią czasu było, kiedy pojawią się przeróbki różnych scen. Pewien fan wpadł na to, że można połączyć Wiedźmina z motywem ze ,,Strażników Galaktyki''.
 • Postaci z Disneya, jako bohaterowie horrorów. Świetne przeróbki pojawiły się w sieci

  2020-04-09
  Postaci Disneya nigdy nie kojarzyły się wam z czymś strasznym i przerażającym? Po zobaczeniu tych specjalnych grafik, przekonacie się, że postaci z waszego dzieciństwa, potrafią być przerażające.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz