Dominik Pajewski

15.10.2019 (14:49)

Jestem Twoim Starym – startuje nowy, alternatywny kanał dla ojców (i nie tylko)To NIE JEST kolejny nudny blog o rodzicielstwie. Nie będzie tu maluszków i pępuszków, pastelowego świata małych bombelków. To znaczy będzie o rodzicielstwie, ale w zdecydowanie innej formie. Twój Stary, to alternatywa dla ojców i czas by posłuchali, jak inni, doświadczeni ojcowie mówią o codzienności z dziećmi, która nie zawsze jest kolorowa...

Rodzicielstwo jest bardzo satysfakcjonujące, jednak w sieci jest wiele blogów i vlogów, które nie mówią wprost i prawdziwym językiem do ojców. To właśnie do mężczyzn, przyszłych ojców lub tych świeżo upieczonych, kierowany jest kanał Jestem Twoim Starym. Tu nie ma miejsca na ugrzecznianie, jest sama prawda i to z perspektywy doświadczonego ojca.

KIRK HAMMETT TWIERDZI, ŻE MA MASĘ MATERIAŁU NA NOWY ALBUM METALLIKIJestem Twoim Starym – czym jest nowy projekt?

Jak podrkeślają pomysłodawcy projektu:

To prawdziwe filmy i treści , bez cenzury opowiadające o tym, że bycie ojcem jest często zadaniem na cały etat. Plus ogromne nadgodziny. Bo ojcem może zostać każdy, ale tylko ktoś wyjątkowy może być Twoim Starym.

Prowadzącym kanał jest Jaro Sobierajewicz, dziennikarz muzyczny, związany od wielu lat z Eską ROCK, prywatnie ojciec dwójki dzieci. Celem kanału jest dotarcie do ojców, którzy zmęczeni cukierkowymi vlogami, które kierowane są z reguły do mam, będą mogli znaleźć własną przestrzeń. Oczywiście, filmy są jednocześnie mocno uniwersalne i mimo profilu ojcowskiego, z pewnością trafi również do matek, które być może, lepiej zrozumieją swoich partnerów. Jestem Twoim Starym, to nie tylko vlog, ale również porady ojców w formie podcastów i artykułów, które będa pojawiały się na specjalnej stronie.

Siłą serwisu jest ujęcie contentu w formie video, jednak cały projekt jest głosem ojców, którzy będą opisywać swoje przemyślenia i doświadczenia. Są to:

 Paweł Osetek
Jakub Białczak
Szymon Kępka
Piotr Ślusarski
Mateusz Albin

 Jak dodają pomysłodawcy:

 Bycia Starym się nie nauczysz. Praktyka to podstawa. Dobry stary to coś pomiędzy przyjacielem a ojcem. Z jednej strony wygłupia się z dzieckiem, spędza z nim czas, a z drugiej wychowuje i stawia granice.

Kanał Jestem Twoim Starym realizowany jest przez grupę ZPR Media.

RAMMSTEIN W 1 Z 10. JAK UCZESTNIK PORADZIŁ SOBIE Z PYTANIEM, ZWIĄZANYM Z ZESPOŁEM?

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

  • PATTI YANG GROUP prezentuje pierwszy teledysk z pożegnalnej płyty

    2019-11-21
    W najbliższy piątek ukaże się nowy album Patti Yang Group zatytułowany „War On Love”. Ukazał się klip do piosenki „Falling”.
  • Dżem w Stodole - dwa koncerty w Stodole już niedługo!

    2019-11-21
    Giganci polskiego blues-rocka wracają do Warszawy! Dżem, który w tym roku świętuje swoje 40-lecie, zagra w Stodole dwukrotnie – 6 oraz 7 grudnia. Nie zabraknie największych przebojów zespołu, w tym m.in. legendarnego „Wehikuł czasu”, który w kwietniu 2018 w Krakowie wykonała sama Metallica! Bilety na wydarzenia cały czas są dostępne w sprzedaży.
  • PALAYE ROYALE w Polsce 2020! Bilety, data i miejsce koncertu kanadyjskiej kapeli

    2019-11-21
    PALAYE ROYALE to kanadyjskie trio, które w marcu 2020 roku odwiedzi nasz kraj. Sprawdźcie najważniejsze informacje dotyczące tego wydarzenia - bilety, miejsce i datę. Organizatorem koncertu jest agencja Winiary Bookings.
  • Welcome to the jungle po niemiecku. Anthony Vincent postanowił przerobić piosenkę, na styl Rammstein [WIDEO]

    2019-11-21
    Pioseka 'Welcome to the jungle' to prawdziwy klasyk rockowy, który zna każdy. Numer był wielokrotnie przerabiany, jednak gdy wziął się za niego Anthony Vincent, możemy mówić o wyjątkowym coverze.
  • Fred Durst ma do siebie mega dystans. Wokalista wystąpił w reklamie, która śmieje się z Limp Bizkit

    2019-11-21
    O Limp Bizkit można powiedzieć wiele i pewnie wiele rzeczy, będzie zarzutami o styl muzyczny. Jedno jednak trzeba przyznać Fredowi Durstowi, ma on do siebie dystans jak nikt inny. Wokalista wystąpił w reklamie, która jawnie naśmiewa się z jego zespołu.
  • 

    NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

    • zdjęcie Blame It On My Youth
    • zdjęcie Blue On Black
    • zdjęcie Deszcz