Dominik Pajewski

15.10.2019 (14:49)

Jestem Twoim Starym – startuje nowy, alternatywny kanał dla ojców (i nie tylko)To NIE JEST kolejny nudny blog o rodzicielstwie. Nie będzie tu maluszków i pępuszków, pastelowego świata małych bombelków. To znaczy będzie o rodzicielstwie, ale w zdecydowanie innej formie. Twój Stary, to alternatywa dla ojców i czas by posłuchali, jak inni, doświadczeni ojcowie mówią o codzienności z dziećmi, która nie zawsze jest kolorowa...

Rodzicielstwo jest bardzo satysfakcjonujące, jednak w sieci jest wiele blogów i vlogów, które nie mówią wprost i prawdziwym językiem do ojców. To właśnie do mężczyzn, przyszłych ojców lub tych świeżo upieczonych, kierowany jest kanał Jestem Twoim Starym. Tu nie ma miejsca na ugrzecznianie, jest sama prawda i to z perspektywy doświadczonego ojca.

KIRK HAMMETT TWIERDZI, ŻE MA MASĘ MATERIAŁU NA NOWY ALBUM METALLIKIJestem Twoim Starym – czym jest nowy projekt?

Jak podrkeślają pomysłodawcy projektu:

To prawdziwe filmy i treści , bez cenzury opowiadające o tym, że bycie ojcem jest często zadaniem na cały etat. Plus ogromne nadgodziny. Bo ojcem może zostać każdy, ale tylko ktoś wyjątkowy może być Twoim Starym.

Prowadzącym kanał jest Jaro Sobierajewicz, dziennikarz muzyczny, związany od wielu lat z Eską ROCK, prywatnie ojciec dwójki dzieci. Celem kanału jest dotarcie do ojców, którzy zmęczeni cukierkowymi vlogami, które kierowane są z reguły do mam, będą mogli znaleźć własną przestrzeń. Oczywiście, filmy są jednocześnie mocno uniwersalne i mimo profilu ojcowskiego, z pewnością trafi również do matek, które być może, lepiej zrozumieją swoich partnerów. Jestem Twoim Starym, to nie tylko vlog, ale również porady ojców w formie podcastów i artykułów, które będa pojawiały się na specjalnej stronie.

Siłą serwisu jest ujęcie contentu w formie video, jednak cały projekt jest głosem ojców, którzy będą opisywać swoje przemyślenia i doświadczenia. Są to:

 Paweł Osetek
Jakub Białczak
Szymon Kępka
Piotr Ślusarski
Mateusz Albin

 Jak dodają pomysłodawcy:

 Bycia Starym się nie nauczysz. Praktyka to podstawa. Dobry stary to coś pomiędzy przyjacielem a ojcem. Z jednej strony wygłupia się z dzieckiem, spędza z nim czas, a z drugiej wychowuje i stawia granice.

Kanał Jestem Twoim Starym realizowany jest przez grupę ZPR Media.

RAMMSTEIN W 1 Z 10. JAK UCZESTNIK PORADZIŁ SOBIE Z PYTANIEM, ZWIĄZANYM Z ZESPOŁEM?

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • GRACJAN KALANDYK przedstawił "Wilka". Mocny numer artysty trafił do sieci [WIDEO]

  2020-05-29
  Singel "Wilk" to pierwsza zapowiedź drugiego albumu Gracjana Kalandyka, który będzie tak właśnie zatytułowany. Utwór można odsłuchać w sieci.
 • Quentin Tarantino wskazał najlepszy film dekady. Jaki tytuł został wyróżniony?

  2020-05-29
  Quentin Tarantino jest ogromnym autorytetem w świecie kina i każda wypowiedź na temat filmów, jest traktowana bardzo poważnie. Tym razem reżyser wskazał najlepszy film dekady, który tytuł został wyróżniony?
 • Open'er Festival 2021 - BILETY, DATA, LINE-UP

  2020-05-29
  Open'er 2021: poznaliśmy pierwsze szczegóły kolejnej edycji imprezy! Sprawdźcie, co planowane jednego z największych festiwali w Polsce, który z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem.
 • Koncerty w czasie pandemii: trwają prace nad kombinezonem jak z Cyberpunka 2077

  2020-05-29
  W czasie pandemii koronawirusa, duże koncerty są praktycznie niemożliwe do zrealizowania. Pojawiają się jednak mniejsze wydarzenia w Europie i w odpowiedzi na to, planowane jest stworzenie specjalnego kombinezonu, który miałby ułatwić przebywanie na koncertach ulubionych artystów.
 • #DźwigamKulturę - wsparcie osób technicznych pracujących przy produkcji koncertów

  2020-05-29
  #DźwigamKulturę to zbiórka dla ważnych, ale często niedocenianych i niewidocznych ludzi podczas koncertów, którzy zostali w tym momencie bez możliwości wykonywania swojego zawodu. Więcej szczegółów na EskaROCK.pl.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz