Dominik Pajewski

03.04.2020 (09:35)

Jason Newsted wspomniał czasy, gdy grał z Metalliką. Okazuje się, że były one jak trening na siłowniJason Newsted często jest pytany o Metallikę i co jakiś czas, sam też wraca do czasów gry w zespole. Okazuje się, że występy w tamtym czasie, były jak dobry trening na siłowi.

Czasy, gdy Jason Newsted grał w Metallice, dla wielu osób są najlepszym etapem kariery Metalliki. Newsted ma na koncie takie krążki jak ,,Black Album'' czy ,,…And Justice for All'', które do dziś są uznawane za prawdziwie przełomowe w historii Metalliki. Jak basista wspomina czas grania w zespole? Okazuje się, że był to niezły wycisk fizyczny.

TONY IOMMI CHCE WYDAĆ NOWY ALBUM. PRZEKONAŁ GO DO TEGO BRIAN MAY!


Jason Newsted wspomniał czasy, gdy grał z Metalliką. Okazuje się, że były one jak trening na siłowni

W wywiadzie dla „Palm Beach Florida Weekly” Newsted wspomniał, jaki wycisk fizyczny dawały koncerty z Metalliką:

Przez 27 lat utrzymałem dokładnie taką samą wagę. Mogliśmy się zważyć przed koncertem i po i zawsze było dokładnie tak samo: w trakcie koncertu zrzucaliśmy półtora kilograma, czasem więcej. Ocenialiśmy koncerty po tym, ile koszulek zużyliśmy. Można było je wyżymać i napełnić całą butelkę. Cztery koszulki to całkiem niezły koncert. Każdy miał swój sposób, żeby utrzymać formę. Ja przez lata zabierałem na trasy rower.JAK OBECNIE CZUJE SIĘ OZZY OSBOURNE? KELLY OSBOURNE UJAWNIŁA SZCZEGÓŁY

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Pierwszy film w kosmosie, ma już reżysera! W roli głównej Tom Cruise

  2020-05-28
  Świat kina wkracza na zupełnie inny poziom i to poziom prawdziwie kosmiczny. Jakiś czas temu ogłoszono, że rozpoczęły się prace nad pierwszym filmem w kosmosie. Wiemy już, że zagra Tom Cruise, a teraz ogłoszono reżysera produkcji.
 • Open'er Festival 2021 - BILETY, DATA, LINE-UP

  2020-05-28
  Open'er 2021: poznaliśmy pierwsze szczegóły kolejnej edycji imprezy! Sprawdźcie, co planowane jednego z największych festiwali w Polsce, który z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem.
 • Rammstein w wersji folkowej. Do sieci trafiła klimatyczna wersja ''Ohne Dich'' [WIDEO]

  2020-05-28
  Rammstein co jakiś czas są coverowani i patrząc na ilość przeróbek w sieci, prawdopodobnie muzyka zespołu była przerabiana na wszystkie możliwe gatunki. Tym razem, do sieci trafił cover utworu ''Ohne Dich'', który został zagrany w wersji folkowej.
 • Travis Barker i Post Malone, po zagraniu numerów Nirvany, myślą o rockowym projekcie

  2020-05-28
  Po występie Post Malone'a z Travisem Barkerem, gdzie panowie zagrali dosyć obszerny set złożony z piosenek Nirvany, fani napisali, że chcą więcej takiej muzyki od duetu. Widać, że artyści czytają komentarze, bo ogłoszono, że w planach jest rockowy projekt.
 • Krzysztof Jaryczewski ponownie trafił do szpitala! Co stało się z artystą?

  2020-05-28
  Krzysztof Jaryczewski ponownie trafił do szpitala! Co dolega współzałożycielowi Oddziału Zamkniętego? Jaki jest stan Krzysztofa Jaryczewskiego?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz