Dominik Pajewski

21.10.2019 (14:44)

Jarocy zaprasza na pierwsze koncerty. Szczegóły wydarzeńJuż wkrótce Jarocy - grupa dowodzona przez popularnego gitarzystę Jarosława Nyckowskiego wyruszy w trasę promującą debiutancki album „Divided”.

Już pod koniec października grupa Jarocy zagra pierwsze koncerty promujące debiutancki album zatytułowany „Divided” wydany w 2018 roku.

Jarocy to zespół powołany do życia przez Jarosława Nyckowskiego - wszechstronnego muzyka, a także twórcę jednego z wiodących kanałów YouTube o tematyce gitarowej w Polsce - e-gitarzystaTV

MARILYN MANSON - NOWY KLIP TRAFIŁ DO SIECI. FANI BARDZO DOBRZE OCENIAJĄ PIOSENKĘ [WIDEO]
Głównym założeniem kapeli jest przyprawianie muzyki metalowej przemyślanymi, niebanalnymi aranżacjami oraz nutką wirtuozerii - nie rezygnując jednak przy tym z pewnej chwytliwości materiału. Tematem tekstów są relacje interpersonalne, zagadnienia polityczne i obyczajowe, skłaniające do własnych przemyśleń. W projekcie udzielają się doskonali muzycy z wieloletnim doświadczeniem.

Daty koncertów:
27.10.2019 - Warszawa, Potok: Drugi Dom Ludzi Rocka
15.11.2019 - Olsztyn, Klub LAS

LINDEMANN, UDOSTĘPNIŁ KLIP STWORZONY W CAŁOŚCI PRZEZ SZTUCZNĄ INTELIGENCJĘ [WIDEO]

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • BOOZE & GLORY prezentuje klip do tytułowego utworu z płyty "Hurricane"

  2019-12-06
  Ukazał się szósty i ostatni już teledysk grupy Booze & Glory z płyty „Hurricane”, która ukazała się w październiku tego roku.
 • Mötley Crüe ujawnili daty koncertów po reaktywacji

  2019-12-06
  Po sukcesie filmu 'Brud', grupa Mötley Crüe znowu była na językach wszystkich. Widać, że po sukcesie filmu, zespół doszedł do wniosku, że warto powrócić i zagrać kilka koncertów po USA. Znamy już daty koncertów.
 • W szkolnej bibilotece, znaleziono pierwsze wydanie 'Harry'ego Pottera'! Może być warte 200 tysięcy złotych

  2019-12-06
  Rzeczy związane ze światem Harry'ego Pottera są często wiele warte, a jeśli mowa o pierwszych wydaniach książek, to są to często białe kruki. Okazuje się, że jedna z takich perełek, była dostępna na półce w jednej z bibliotek.
 • Willie Nelson rzucił marihuanę, ponieważ mu szkodziła

  2019-12-06
  O leczniczych właściwościach marihuany mówi się od dawna i jest to poparte badaniami. Okazuje się jednak, że są też złe strony popalania trawki, o czym przekonał się Willie Nelson.
 • Zwycięzca pierwszej edycji Big Brothera nie żyje! Janusz Dzięcioł zginął w tragicznym wypadku

  2019-12-06
  Zwycięzca pierwszej edycji Big Brothera nie żyje! Janusz Dzięcioł zginął w tragicznym wypadku, o czym poinformowały media 6 grudnia 2019.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz