Anna Skalik

23.06.2014 (10:32)

Jarocin Festiwal 2014: Grabaż zaprasza do Jarocina na swój jubileuszowy koncert. Zobacz, co mówi. [VIDEO]Festiwal w Jarocinie 2014 już coraz bliżej. Krzysztof Grabaż Grabowski obchodził będzie jubileusz 30 lat pracy artystycznej. Zobacz zaproszenie od muzyka na koncert Grabaż 30.

Grabaż zaprasza do Jarocina 2014! Zobacz krótki film, w którym Krzysztof Grabowski zaprasza na swój specjalny koncert jubileuszowy na festiwalu w Jarocinie 2014.

Jak pisaliśmy wcześniej, w Jarocinie 2014 odbędzie się interesujące wydarzenie muzyczne - 30-lecie swojej pracy artystycznej obchodził będzie Grabaż, znany z formacji Strachy Na Lachy i Pidżama Porno. Ten drugi zespół specjalnie na ten koncert zostanie reaktywowany. Zagrają: Dziadek, Julek, Kuzyn, Kozak i oczywiście Grabaż. To będzie ostatni koncert w tym składzie, dlatego jest to wydarzenie naprawdę wyjątkowe.

radio internetowe online, muzyka online, muzyka za free

Na scenie w Jarocinie 2014 wraz z Grabażem zaśpiewają jego goście, m.in. Kasia Nosowska, Muniek Staszczyk i Damian Lange z Transsexdisco.

Jarocin Festiwal 2014 odbędzie się w dniach 18-20 lipca 2014.

>>> Jarocin Festiwal 2014 - kto zagra? Sprawdź <<<


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • KWIAT JABŁONI NADAJE NOWE ŻYCIE KLASYKOWI ELDO

  2020-08-06
  Była elektronika, funk, czas na iście folkową odsłonę Lech Music: Festiwale Inaczej. Kolejnym zespołem, który wziął na swój warsztat jeden z hip-hopowych klasyków, jest Kwiat Jabłoni! Warto posłuchać ich interpretacji „Miasta Słońca” Eldo, aby poczuć klimat letnich festiwali, niezależnie od tego gdzie spędza się tegoroczne wakacje.
 • Brian May, Zakk Wylde i Steve Vai zagrali specjalną wersję ''Bohemian Rhapsody''

  2020-08-06
  W czasie padnemii, artyści starają się nadal być aktywni i działać nad nowymi projektami. Tym razem popularni gitarzyści, zagrali pod przewodnictwem Briana Maya numer ''Bohemian Rhapsody''.
 • Olimpijczycy dostaną specjalne prezerwatywy od organizatorów. Czym będą się różnić od klasycznych?

  2020-08-06
  Olimpijczycy przed zawodami mają często zakaz uprawiania seksu, głównie przez to by móc się skupić na osiągnięciu wyniku. Organizatorzy igrzysk w Japonii, postanowili trochę pomóc zawodnikom, którzy po zawodach będą chcieli się odprężyć.
 • Blackmetalowy zespół twierdzi, że Marilyn Manson ściągnął po nich gest, który widać w nowym klipie [WIDEO]

  2020-08-06
  Niedawna premiera od Marilyna Mansona wywołała wiele szumu i to nie tylko wśród fanów artysty. Okazuje się, że jest pewna grupa, która uważa, że gest zasłaniania twarzy dłonią został ściągnięty od niej. O co chodzi?
 • Metallica - S&M2: jest nowa zapowiedź specjalnego wydawnictwa

  2020-08-06
  Metallica nie zwalnia tempa i mimo braku koncertów, ma coś dla swoich fanów. Grupa szykuje wydawnictwo S&M2 i właśnie otrzymaliśmy nową zapowiedź.
 • Litza tłumaczy rezygnację z koncertu w Warszawie

  2020-08-06
  Rezygnacja Luxtorpedy z koncertu w Warszawie, wywołała sporą dyskusję wśród fanów. Robert ''Litza'' Friedrich postanowił skomentować całą sytuację, przedstawiając swoje zdanie na temat całego zamieszania.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz