Anna Skalik

23.06.2014 (10:32)

Jarocin Festiwal 2014: Grabaż zaprasza do Jarocina na swój jubileuszowy koncert. Zobacz, co mówi. [VIDEO]Festiwal w Jarocinie 2014 już coraz bliżej. Krzysztof Grabaż Grabowski obchodził będzie jubileusz 30 lat pracy artystycznej. Zobacz zaproszenie od muzyka na koncert Grabaż 30.

Grabaż zaprasza do Jarocina 2014! Zobacz krótki film, w którym Krzysztof Grabowski zaprasza na swój specjalny koncert jubileuszowy na festiwalu w Jarocinie 2014.

Jak pisaliśmy wcześniej, w Jarocinie 2014 odbędzie się interesujące wydarzenie muzyczne - 30-lecie swojej pracy artystycznej obchodził będzie Grabaż, znany z formacji Strachy Na Lachy i Pidżama Porno. Ten drugi zespół specjalnie na ten koncert zostanie reaktywowany. Zagrają: Dziadek, Julek, Kuzyn, Kozak i oczywiście Grabaż. To będzie ostatni koncert w tym składzie, dlatego jest to wydarzenie naprawdę wyjątkowe.

radio internetowe online, muzyka online, muzyka za free

Na scenie w Jarocinie 2014 wraz z Grabażem zaśpiewają jego goście, m.in. Kasia Nosowska, Muniek Staszczyk i Damian Lange z Transsexdisco.

Jarocin Festiwal 2014 odbędzie się w dniach 18-20 lipca 2014.

>>> Jarocin Festiwal 2014 - kto zagra? Sprawdź <<<


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Kirk Hammett twierdzi, że ma masę materiału na nowy album Metalliki

  2019-10-14
  Metallica w ostatnich latach, ma dość duży problem z regularnym wydawaniem płyt. Oczywiście, grupa ma już taki status, że mogłaby nic nie wydawać, jednak wielu fanów, chciałoby usłyszeć nowy krążek. Okazuje się, że Kirk Hammett ma trochę materiału, który może wykorzystać na nowy album.
 • Abbey Road nie miał być ostatnim albumem The Beatles. Szczegóły zdradził Ringo Starr

  2019-10-14
  50 lat temu, 8 sierpnia, najsłynniejszy zespół świata wyszedł z EMI Recording Studios w Londynie, by udać się na najbardziej ikoniczny spacer wszech czasów. Iain Macmillan sfotografował The Beatles, którzy przechodzili przez przejście dla pieszych. Kultowe zdjęcie trafiło na okładkę albumu 'Abbey Road', który w tym roku doczekał się jubileuszowej reedycji. Ringo Starr zdradził, że nie miał to być ostatni album zespołu.
 • 10 ciekawostek na temat nowego 'Jokera'. Kilka rzeczy Was mocno zaskoczy

  2019-10-14
  Film o Jokerze był jedną z najbardziej wyczekiwanych produkcji w 2019 roku. Fani DC pokładali w filmie ogromne nadzieje i zostały one raczej spełnione. W sieci pojawia się również, coraz więcej ciekawostek na temat produkcji, my postanowiliśmy wybrać 10 najbardziej zaskakujących.
 • Lars Ulrich skomentował odwyk Jamesa Hetfielda. Jest jedna rzecz, która go zaskoczyła

  2019-10-14
  James Hetfield wrócił na terapię i obecnie walczy ze swoimi dawnymi demonami. Z tego powodu, Metallica musiała przerwać trasę koncertową. Na szczęście, James nie jest sam w swojej walce, słowa wsparcia wysyłają fani oraz przyjaciele z muzycznego świata. Lars Ulrich postanowił również skomentować całą sytuację.
 • Mural z twarzą Kory został zdewastowany!

  2019-10-14
  Mural z twarzą Kory, to piękny obraz, który zmienia się wraz z porami roku. Niestety, komuś mocno musiał przeszkadzać, skoro postanowiono go zdewastować...
 • Rammstein w 1 z 10. Jak uczestnik poradził sobie z pytaniem, związanym z zespołem?

  2019-10-14
  W programie 1 z 10 pojawiają się pytania, które potrafią skutecznie zbić z tropu. Jednak tym razem,  pytanie muzyczne trafiło na uczestnika, który bez problemu zidentyfikował artystę.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz