30.06.2013 (06:00)

Jarocin Festiwal 2013: ostatni dzień tańszych biletów! [KARNETY, ARTYŚCI, PROGRAM]Jarocin Festiwal 2013 już za niecałe trzy tygodnie! Fani rocka mają ostatnią szansę na tańsze bilety. Jeszcze tylko dzisiaj można kupić wejściówki na festiwal w promocyjnych cenach.

To już ostatnia szansa! Jeszcze tylko dzisiaj można kupować tańsze karnety oraz bilety na Festiwal w Jarocinie. Bilety jednodniowe kosztują aktualnie 85 zł, a karnety na całą imprezę 130 zł. Od 1 lipca wejściówki podrożeją - odpowiednio - do 95 zł oraz 140 zł.

Pierwszego dnia tegorocznego festiwalu w Jarocinie zagrają między innymi: Hey, OCN i Misfits. Drugiego dnia na scenie Jarocin Festiwal 2013 zaprezentują się The Menzingers i Suicidal Tendencies, a trzeciego - Soulfly i Frank Turner.

Tegoroczna edycja Jarocin Festiwal odbędzie się w dniach 19-21 lipca

Wśród gwiazd imprezy są między innymi: Soulfly, I Am Giant, Hey, Frank Turner, happysad, OCN i Strachy na Lachy. 
  

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Słynny, wkurzony dzieciak z Niemiec został raperem!

  2020-03-31
  Tego dzieciaka pamiętają wszyscy, którzy widzieli jak rozwijał się internet, a jeśli ktoś był graczem, to tym bardziej wie o co chodzi. Okazuje się, że nadpobudliwy chłopak poszedł w muzykę i złapał pełny dystans do słynnego nagrania.
 • Praca zdalna może być koszmarem dla niektórych. Zabawne wideo pokazuje, jak ludzie nie radzą sobie podczas kwarantanny

  2020-03-31
  Pandemia koronawirusa, zmusiła wiele osób do pracy zdalnej, zamieniając swoje mieszkania w domowe biura. Niestety, nie każdy umie odnaleźć się w nowej rzeczywistości, co pokazuje ten zabawny film.
 • Artur Rojek nie chciał być solową wersją Myslovitz

  2020-03-31
  Gdy Artur Rojek odchodził z Myslovitz, wiele osób spodziewało się, że jego solowa kariera będzie czymś w rodzaju kontynuacji tego, co było w macierzystej grupie. Okazuje się, że artysta chciał zrobić wszystko, by jak najmniej przypominać to, co tworzył z Myslovitz.
 • Na okładce książki Nicka Cave'a, znajdzie się obraz polskiej artystki

  2020-03-31
  Nick Cave wiele razy zaskakiwał swoich fanów, jednak ta wiadomość może być miłym zaskoczeniem dla fanów w naszym kraju. Na okładce książki artysty, znajdzie się obraz polskiej artystki!
 • Pol'and'Rock Festival 2020 (dawniej Przystanek Woodstock) - ZESPOŁY i DATA. Kto zagra?

  2020-03-30
  Pol'and'Rock Festival 2020 - termin, zespoły, ogłoszenia. Sprawdźcie, wszystkie informacje o Pol'and'Rock Festival 2020 roku na EskaROCK.pl. Bez tego festiwalu nie byłoby rockowej mapy Polski, to właśnie impreza Jurka Owsiaka jest stałym punktem koncertowym w naszym kraju. Poznajcie szczegóły kolejnej edycji festiwalu.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz