30.06.2013 (06:00)

Jarocin Festiwal 2013: ostatni dzień tańszych biletów! [KARNETY, ARTYŚCI, PROGRAM]Jarocin Festiwal 2013 już za niecałe trzy tygodnie! Fani rocka mają ostatnią szansę na tańsze bilety. Jeszcze tylko dzisiaj można kupić wejściówki na festiwal w promocyjnych cenach.

To już ostatnia szansa! Jeszcze tylko dzisiaj można kupować tańsze karnety oraz bilety na Festiwal w Jarocinie. Bilety jednodniowe kosztują aktualnie 85 zł, a karnety na całą imprezę 130 zł. Od 1 lipca wejściówki podrożeją - odpowiednio - do 95 zł oraz 140 zł.

Pierwszego dnia tegorocznego festiwalu w Jarocinie zagrają między innymi: Hey, OCN i Misfits. Drugiego dnia na scenie Jarocin Festiwal 2013 zaprezentują się The Menzingers i Suicidal Tendencies, a trzeciego - Soulfly i Frank Turner.

Tegoroczna edycja Jarocin Festiwal odbędzie się w dniach 19-21 lipca

Wśród gwiazd imprezy są między innymi: Soulfly, I Am Giant, Hey, Frank Turner, happysad, OCN i Strachy na Lachy. 
  

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • BOOZE & GLORY prezentuje klip do tytułowego utworu z płyty "Hurricane"

  2019-12-06
  Ukazał się szósty i ostatni już teledysk grupy Booze & Glory z płyty „Hurricane”, która ukazała się w październiku tego roku.
 • Mötley Crüe ujawnili daty koncertów po reaktywacji

  2019-12-06
  Po sukcesie filmu 'Brud', grupa Mötley Crüe znowu była na językach wszystkich. Widać, że po sukcesie filmu, zespół doszedł do wniosku, że warto powrócić i zagrać kilka koncertów po USA. Znamy już daty koncertów.
 • W szkolnej bibilotece, znaleziono pierwsze wydanie 'Harry'ego Pottera'! Może być warte 200 tysięcy złotych

  2019-12-06
  Rzeczy związane ze światem Harry'ego Pottera są często wiele warte, a jeśli mowa o pierwszych wydaniach książek, to są to często białe kruki. Okazuje się, że jedna z takich perełek, była dostępna na półce w jednej z bibliotek.
 • Willie Nelson rzucił marihuanę, ponieważ mu szkodziła

  2019-12-06
  O leczniczych właściwościach marihuany mówi się od dawna i jest to poparte badaniami. Okazuje się jednak, że są też złe strony popalania trawki, o czym przekonał się Willie Nelson.
 • Zwycięzca pierwszej edycji Big Brothera nie żyje! Janusz Dzięcioł zginął w tragicznym wypadku

  2019-12-06
  Zwycięzca pierwszej edycji Big Brothera nie żyje! Janusz Dzięcioł zginął w tragicznym wypadku, o czym poinformowały media 6 grudnia 2019.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz