Dominik Pajewski

25.04.2018 (15:30)

Jared Leto o polskim artyście: Jesteś diabłemPolski youtuber, Magik Y - oczarował Jareda Leto z 30 Seconds to Mars. Znana na całym świecie
gwiazda nie kryła zaskoczenia tym co pokazał jej Y. 'Jesteś diabłem!' – skomentował. Co takiego
zobaczył?

Jared Leto wystąpił 18 kwietnia wraz z zespołem 30 Seconds to Mars w łódzkiej Atlas Arenie. Znani na całym świecie artyści dostarczyli polskim fanom wielu emocji i atrakcji. Jak się okazuje czekały one także i na nich. Po koncercie zespół spotkał się z polskim magikiem Y, który pokazał Jaredowi Leto swoje magiczne umiejętności z wykorzystaniem kart. Leto nie krył zaskoczenia tym co zobaczył.

Wzruszający moment na koncercie Foo Fighters. Dave Grohl został ojcem [VIDEO] 
-Jesteś diabłem. Niesamowite. Nie wierzę w to! Jesteś prawdziwym magikiem.- powtarzał z uśmiechem Jared. Co tym razem zrobił Y, że zyskał uznanie lidera słynnego zespołu? Y to autor jednego z pięciu największych kanałów iluzjonistycznych na światowym YouTubie – śledzi go niemal 800 tysięcy osób. Na kanale 'Magic of Y' dzieli się sztuką profesjonalnej iluzji oczarowując zarówno przypadkowych przechodniów jak i polskie oraz światowe gwiazdy. Jego umiejętności docenili już m.in. Joanna Krupa, Filip Chajzer, Doda czy Robert Lewandowski
 

Lot najbardziej luksusowym samolotem świata: specjalna pidżama, mega przystawki, a to dopiero początek [VIDEO]

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Open'er 2020 - LINE UP. Kto wystąpi na festiwalu w Gdyni?

  2020-02-28
  Open'er 2020 odbędzie się w dniach 1-4 lipca w Gdyni na terenie lotniska Gdynia-Kosakowo. Jak co roku na północ Polski zjadą światowe gwiazdy, wśród których z pewnością nie zabraknie rockowych zespołów na najwyższym poziomie. Kto wystąpi na Open'erze 2020? Line up jest aktualizowany na bieżąco.
 • Kasia Lins - dziś premiera singla i teledysku "Rób tak dalej". Zapowiedź nowego albumu "Moja wina"

  2020-02-28
  Kasia Lins zapowiada nowy album „Moja wina”, następcę świetnie przyjętego debiutu pt.: „Wiersz ostatni” (2018). Już teraz można posłuchać pierwszego singla „Rób tak dalej” - opowieści o ciekawości i niezaspokojeniu, o potrzebie, która jest powodem, a staje się sensem.
 • Aquaman jako Ozzy Osbourne. Jason Mamoa wystąpi w nowym klipie Ozzy'ego

  2020-02-28
  Promocja nowej płyty Ozzy'ego Osbourne'a nie zwalnia nawet na chwilę. Po świetnie przyjętych singlach, nowy numer będzie promowany klipem, w którym wystąpi sam Aquaman.
 • Jak powstaje scena Rammstein? Zespół opublikował specjalne nagranie

  2020-02-28
  Z trasy na trasę, koncerty Rammstein są coraz większe i coraz bardziej monumentalne. Zespół udostępnił specjalne nagranie, w którym widać jak powstaje ogromna scena, którą zobaczymy również w Polsce.
 • Insekt opublikował klip "Mięso"

  2020-02-27
  Grupa Insekt wydała drugi singel promujący album "Menda 2.0".
 • Paweł Królikowski nie żyje - przyczyna śmierci aktora

  2020-02-27
  To bardzo smutny dzień, nie żyje Paweł Królikowski! Aktor miał 58 lat, a o śmierci poinformowała Ewa Leśniak ze Związku Artystów Scen Polskich.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz