Dominik Pajewski

25.04.2018 (15:30)

Jared Leto o polskim artyście: Jesteś diabłemPolski youtuber, Magik Y - oczarował Jareda Leto z 30 Seconds to Mars. Znana na całym świecie
gwiazda nie kryła zaskoczenia tym co pokazał jej Y. 'Jesteś diabłem!' – skomentował. Co takiego
zobaczył?

Jared Leto wystąpił 18 kwietnia wraz z zespołem 30 Seconds to Mars w łódzkiej Atlas Arenie. Znani na całym świecie artyści dostarczyli polskim fanom wielu emocji i atrakcji. Jak się okazuje czekały one także i na nich. Po koncercie zespół spotkał się z polskim magikiem Y, który pokazał Jaredowi Leto swoje magiczne umiejętności z wykorzystaniem kart. Leto nie krył zaskoczenia tym co zobaczył.

Wzruszający moment na koncercie Foo Fighters. Dave Grohl został ojcem [VIDEO] 
-Jesteś diabłem. Niesamowite. Nie wierzę w to! Jesteś prawdziwym magikiem.- powtarzał z uśmiechem Jared. Co tym razem zrobił Y, że zyskał uznanie lidera słynnego zespołu? Y to autor jednego z pięciu największych kanałów iluzjonistycznych na światowym YouTubie – śledzi go niemal 800 tysięcy osób. Na kanale 'Magic of Y' dzieli się sztuką profesjonalnej iluzji oczarowując zarówno przypadkowych przechodniów jak i polskie oraz światowe gwiazdy. Jego umiejętności docenili już m.in. Joanna Krupa, Filip Chajzer, Doda czy Robert Lewandowski
 

Lot najbardziej luksusowym samolotem świata: specjalna pidżama, mega przystawki, a to dopiero początek [VIDEO]

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Polski rock w światowym stylu - Burn This Song prezentują autorski sigiel i teledysk!

  2019-10-18
  Ich debiut muzyczny miał premierę na ekranach światowych kin, a koncertowy odbył się na tegorocznym festiwalu Enea Spring Break. Mowa o Burn This Song, zespole z Poznania, który swoim wykonaniem piosenki 'Black Betty' (legendy bluesa rozsławionej przez amerykańską grupę Ram Jam) zachwycił twórców hollywoodzkiej produkcji "The Choice”.
 • Polski Kawowy Kalkulator. Dzięki niemu, obliczysz kiedy masz pić kawę

  2019-10-18
  Niektórzy ludzie nie umieją funkcjonować bez kawy i dzień rozpoczyna się dla nich dopiero po małej czarnej. Polacy postanowili stworzyć Polski Kawowy Kalkulator, który pokazuje ile można wypić kawy i kiedy.
 • Lindemann - Ich weiß es nicht: tekst nowego singla wokalisty Rammstein

  2019-10-18
  Lindemann nie zwalnia tempa, po świetnie przyjętym singlu 'Steh auf', przyszła pora na bardziej mroczną kompozycję. W sieci pojawił się numer 'Ich weiß es nicht', do którego można już znaleźć tłumaczenie.
 • Kultowy styl AVE’a zredefiniowany w jego najnowszej kolekcji dla marki Vans

  2019-10-18
  Skate weteran z 20 letnim doświadczeniem nie przykłada zbyt wiele uwagi do ubrań; jego kolekcja Vans jest wyjątkiem.
 • Slipknot i Spice Girls w jednym numerze. Jak wypadła przeróbka?

  2019-10-18
  Slipknot ostatnio są na topie, a wszystko to dzięki najnowszej płycie, która została doceniona przez fanów i krytykę. Co chwilę pojawiają się nowe przeróbki i tym razem padło na cover w klimacie Spice Girls.
 • EURO 2020: Miasta i stadiony. Wiemy gdzie się odbędzie Euro 2020! [SPORT]

  2019-10-18
  Euro 2020: Miasta. W 2020 r. Euro po raz pierwszy odbędzie się w 13 miastach i krajach-gospodarzach. Finał Euro 2020 zostanie rozegrany na Wembley. Wśród miast Euro 2020 nie znalazło się żadna polska metropolia.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz