Dominik Pajewski

11.10.2019 (16:03)

Jared Leto narzeka na nowego Jokera. Co mu nie pasuje?Jared Leto ma na swoim koncie wiele świetnych ról oraz występ w uniwersum DC, jako Joker. Aktor nie specjalnie miał możliwość pokazania swoich możliwości jako ikoniczny złoczyńca i ma trochę pretensję do stworzenia nowego filmu na temat Jokera.

Jared Leto miał okazję wcielić się w Jokera, w filmie Suicide Squad i niestety, fani nie przyjęli najlepiej jego kreacji. Wynika to raczej z tego, że sam film był nie za dobry, a Leto pojawił się w nim na dosłownie kilka scen. Muzyk ma cały czas pretensje do Warner Bros, a tym bardziej po tym, jak postanowiono na nowe ukazanie Jokera.
 

PORNHUB ODNOTOWAŁ WZROST WYSZUKIWAŃ HASŁA 'JOKER' PO PREMIERZE FILMUJared Leto narzeka na nowego Jokera. Co mu nie pasuje?

Jak przekazał serwis The Hollywood Reporter, Jared miał być niezadowolony i zasmucony z faktem, że krótko od 'Legionu Samobójców', studio postawiło na nowego Jokera.Pewnym jest, że Leto nie wróci już do swojej wersji Jokera, tym bardziej, że w nowym filmie z Harley Quinn, wspomniane jest, że postać Jokera jest już przeszłością. To samo jeśli chodzi o nową wersję 'Suicide Squad', która prawdopodobnie nie będzie uwzględniała postaci Jokera.
 

TILL LINDEMANN ZDRADZIŁ SZCZEGÓŁY SWOJEJ DRUGIEJ SOLOWEJ PŁYTY
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • „III” - premiera trzeciego albumu Oberschlesien na Barbórkę

  2019-12-11
  4 grudnia wyszedł trzeci krążek grupy z Piekar Śląskich. Konsekwentnie, jak dwie poprzednie płyty , zatytułowany jedynie cyfrą album pozostaje utrzymany w charakterystycznej dla zespołu stylistyce industrial-metalu.
 • Sprzedam Opla to już przeszłość. Zabawny film podbija sieć [WIDEO]

  2019-12-11
  Ogłoszeń w stylu 'sprzedam Opla', jest bardzo dużo w sieci, jednak to jest bardzo wyjątkowe. Tutaj nie ma miejsca na zwykły opis auta, mamy tutaj do czynienia z prawdziwym przykładem kreatywności.
 • EASTPAK X SMILEY Koncentracja na pozytywach

  2019-12-11
  Eastpak, marka znana z innowacyjnych rozwiązań w zakresie sprzętu podróżniczego, ma przyjemność ogłosić wyjątkową współpracę ze Smiley.
 • Artur Rojek - Kundel: artysta powraca z nowym singlem! [WIDEO]

  2019-12-11
  Po kilku latach ciszy, Artur Rojek powraca z nowym singlem! Do sieci trafiła zapowiedź utworu pod tytułem 'Kundel'.
 • Last Christmas - można przenocować w miejscu, gdzie kręcono teledysk

  2019-12-11
  Utwór 'Last Christmas' jest uznawany za prawdziwy klasyk, który co święta jest odświeżany i nucony przez wiele osób. Okazuje się, że można przenocować w miejscu, które widzimy w teledysku!
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz