Dominik Pajewski

13.10.2020 (15:32)

Jarasz się okładką pierwszej płyty Black Sabbath? Teraz możesz mieć postać z okładki w domuPierwsza płyta Black Sabbath była przełomowym dziełem, które zapoczątkowało nowy nurt w muzyce rockowej. Okładka wydawnictwa jest do dzisiaj przywoływana na różnych gadżetach, a już niedługo będzie można mieć postać z okładki na półce w domu.

Pierwsza płyta Black Sabbath to dzieło, które otworzyło zespołowi bramy do ogólnoświatowej kariery. Debiutancki krążek jest do dzisiaj wspominany i inspiruje wielu artystów, tak samo z resztą jak okładka. Jeżeli podoba wam się mroczny klimat i intryguje was postać na okładce, to mamy dobrą informację, możecie mieć ją na swojej półce w domu.

VAN HALEN MIELI ZAGRAĆ POŻEGNALNĄ TRASĘ Z METALLIKĄ I FOO FIGHTERS. NIEZNANE FAKTY, UJRZAŁY ŚWIATŁO DZIENNE


Postać z okładki pierwszej płyty Black Sabbath doczekała się własnej figurki

Firmy Funko postanowiła uczcić 50-lecie wydania debiutu Black Sabbath, wydając specjalną figurkę, ktora przedstawia kobietę z pierwszej płyty Black Sabbath. Figurka trafi do sprzedaży 26 grudnia, jednak teraz można zamawiać ją w przedsprzedaży. Grupa poinformowała o tym w swoich social mediach:Wypada się pośpieszyć, ponieważ gdy nakład się wyczerpie, figurka będzie poszukiwana przez kolekcjonerów.

RAMMSTEIN NAGRYWAJĄ NOWY ALBUM! JEST NAGRANIE ZE STUDIA

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Pijany Angus Young i Brian Johnson, chcieli znaleźć potwora z Loch Ness

  2020-10-29
  Angus Young i Brian Johnson znają się od wielu lat i oprócz tego, że grają w jednym zespole, są także przyjaciółmi. W jednym z ostatnich wywiadów, zapytano Briana o jakąś historią związaną z Angusem. Wokalista postanowił przytoczyć totalnie zwariowaną opowieść.
 • Stwórz swoje inicjały w klimacie AC/DC. Zespół udostępnił specjalny generator

  2020-10-29
  Nowa płyta AC/DC wywołuje wiele emocji i wgląda na to, że zespół ma wiele niespodzianek dla fanów. Przykładem może być specjalny generator, dzięki któremu możemy stworzyć swoje inicjały w klimacie okładki nowej płyty zespołu.
 • Zagraniczne gwiazdy wyraziły poparcie dla protestów w Polsce

  2020-10-29
  Protesty, które przetaczają się przez Polskę w ostatnich dniach, odbiły się szerokim echem na całym świecie. Również zagraniczne gwiazdy wyraziły swoje poparcie dla strajku kobiet w naszym kraju.
 • Sepultura zaprezentowała swoją wersję utworu 'Tainted Love'. Przebili cover Mansona?

  2020-10-29
  Utwór 'Tainted Love' jest prawdopodobnie jednym z lubionych numerów zespołów rockowych i metalowych, świadczyć o tym może spora ilość coverów. Teraz do tego grona dołączył zespół Sepultura.
 • Robb Flynn ocenił kultowy album Linkin Park: dobrze zniósł próbę czasu

  2020-10-29
  Mimo upływu lat, wielu artystów docenia zespół Linkin Park i jego wkład w muzykę rockową, Robb Flynn postanowił ocenić pierwszy krążek zespołu, który był przełomem w ich historii.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz