Dominik Pajewski

03.04.2018 (14:47)

Jan Borysewicz gościem na koncercie Metalliki w Pradze. Zespół zagrał Jožina z bažin [VIDEO]Metallica jest obecnie w trakcie trasy promującej płytę 'Hardwired...To Self-Destruct'. Niedawno zespół grał w Pradze, a tam pojawił się Jan Borysewicz z Lady Pank.

Metallica gra obecnie europejskie koncerty, promując swoją ostatnią płytę 'Hardwired...To Self-Destruct'. Zanim zobaczymy zespół w Polsce, ten zagra w kilku miastach europejskich, a niedawno pojawił się również w Pradze. 

Kabanos - Odgrzewane kotlety: premiera jubileuszowej płyty 
Na koncercie w Pradze pojawił się Jan Borysewicz, który spotkał się z Robertem Trujillo. Jak czytamy na fanpage Lady Pank:

Janek i Robert w jednym stali domu. Dziś w miejscowości Praga gitarzysta zespołu Lady Pank, Jan Borysewicz zupełnie nieprzypadkowo spotkał basistę zespołu Metallica, Roberta Trujillo. Następnie obaj zgodnie udali się na koncert tego drugiego do hali O2.


 

Naklejki na sutki - nowy trend na lato, prosto z koncertów rockowych [FOTO]


Nie wiadomo czy to wszystko zaowocuje jakimś wspólnym występem, mówi się o 'nieprzypadkowym spotkaniu'. Być może Jan Borysewicz pojawi się na scenie z Metalliką w Krakowie? Trzeba będzie cierpliwie poczekać, jednak to nie koniec niespodzianek. Na tym samym koncercie, Metallica postanowiła zagrać 'Jožina z bažin'! To nie żart, zespół postanowił trochę pożartować na scenie, zobaczcie sami:

  

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Wiedźmin - sezon 2 - czy będą Polacy w obsadzie?

  2020-02-26
  Wiedźmin w wersji Netflixa stał się prawdziwym hitem, który został całkiem ciepło przyjęty przez fanów. Pewnym było, że serial doczeka się kontynuacji, jednak wiele osób zastanawia się, czy zobaczymy tam aktorów z Polski?
 • Pokłócił się z żoną i strzelił do niej z... kuszy! Tragiczny finał awantury

  2020-02-26
  Kłótnie małżeńskie potrafią być bardzo ostre, a czasami cała zastawa stołowa zostaje potłuczona, zanim dojdzie się do porozumienia. Tym razem nie poszły jednak talerze w ruch, a kusza, która została użyta przeciwko małżonce.
 • Dlaczego SOAD nie mogą dojść do porozumienia? John Dolmayan tłumaczy

  2020-02-26
  Nowa płyta System Of A Down jest marzeniem wielu fanów, jednak zespół cały czas odkłada nowy krążek na później. John Dolmayan postanowił ujawnić, co jest przyczyną całej sytuacji.
 • Ozzy Osbourne zamiast wrócić na scenę, nagra nowy album już za miesiąc?

  2020-02-26
  Ozzy Osbourne cały czas musi wstrzymać się z powrotem na scenę, co z pewnością jest bardzo frustrujące. Jak się okazuje, wokalista nie zamierza siedzieć bezczynnie i prawdopodobnie niedługo wejdzie do studia.
 • 'Dziwny jest ten świat' w wykonaniu 15-letniej finalistki 'The Voice Kids 3'. Wykonanie wzruszyło jurorów

  2020-02-25
  W programach typu talent show da się zauważyć wielu utalentowanych uczestników, jednak czasami pojawiają się prawdziwe perełki, które wzruszają do łez jurorów. Tak jest w przypadku 15-letniej Natalii, która zdobyła serca publiczności i jury.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz