Dominik Pajewski

24.04.2017 (10:46)

James Hetfield ściąga ciuchy dla Iggy'ego Popa! [VIDEO]James Hetfield postanowił rozebrać się dla Iggy'ego Popa! Frontman zespołu Metallica postanowił oddać hołd legendzie punk rocka w nietypowy sposób, zobaczcie nagranie.

Iggy Pop, który uważany jest za 'ojca chrzestnego punk rocka', 21 kwietnia skończył 70 lat! Z tej okazji, wielu znanych muzyków składało życzenia rockowemu dziadkowi i dziękowało za wiele inspiracji. 

Iggy Pop - 5 najostrzejszych występów legendarnego muzyka

 
James Hetfield postanowił oddać hołd w zupełnie inny sposób, niż tylko krótki post na Facebooku. Frontman Metalliki, w bardzo dosadny sposób pokazał jak wielki wpływ miała na niego muzyka Iggy'ego Popa. Oczywiście, musiało się pojawić nawiązanie do ciągle roznegliżowanego muzyka. Hetfield postanowił, że również zrzuci ciuchy, mówiąc:

Hej, Iggy. Najweselszych 70. urodzin. Nie wyglądasz nawet na 30! Możliwość poznania Ciebie i przebywania z Tobą przez te lata była dla mnie niesamowitą przyjemnością. Odczuwam do Ciebie ogromny szacunek i miłość, również dla buntu, który wniosłeś w świat muzyki. Chcę powiedzieć, że nie tylko mnie uratowałeś, ale także stanowisz wielką inspiracją w walce o umiejętność delektowania się każdą chwilą mojego życia. Uważam, że w dniu Twoich urodzin wszyscy solidarnie powinniśmy zdjąć swoje koszulki! Dokładnie! Miej swą wiarę! Pielęgnuj ją, brachu!


Zobaczcie wesołe nagranie z nietypowymi urodzinowymi życzeniami od Jamesa:
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Pijany Angus Young i Brian Johnson, chcieli znaleźć potwora z Loch Ness

  2020-10-29
  Angus Young i Brian Johnson znają się od wielu lat i oprócz tego, że grają w jednym zespole, są także przyjaciółmi. W jednym z ostatnich wywiadów, zapytano Briana o jakąś historią związaną z Angusem. Wokalista postanowił przytoczyć totalnie zwariowaną opowieść.
 • Stwórz swoje inicjały w klimacie AC/DC. Zespół udostępnił specjalny generator

  2020-10-29
  Nowa płyta AC/DC wywołuje wiele emocji i wgląda na to, że zespół ma wiele niespodzianek dla fanów. Przykładem może być specjalny generator, dzięki któremu możemy stworzyć swoje inicjały w klimacie okładki nowej płyty zespołu.
 • Zagraniczne gwiazdy wyraziły poparcie dla protestów w Polsce

  2020-10-29
  Protesty, które przetaczają się przez Polskę w ostatnich dniach, odbiły się szerokim echem na całym świecie. Również zagraniczne gwiazdy wyraziły swoje poparcie dla strajku kobiet w naszym kraju.
 • Sepultura zaprezentowała swoją wersję utworu 'Tainted Love'. Przebili cover Mansona?

  2020-10-29
  Utwór 'Tainted Love' jest prawdopodobnie jednym z lubionych numerów zespołów rockowych i metalowych, świadczyć o tym może spora ilość coverów. Teraz do tego grona dołączył zespół Sepultura.
 • Robb Flynn ocenił kultowy album Linkin Park: dobrze zniósł próbę czasu

  2020-10-29
  Mimo upływu lat, wielu artystów docenia zespół Linkin Park i jego wkład w muzykę rockową, Robb Flynn postanowił ocenić pierwszy krążek zespołu, który był przełomem w ich historii.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz