Kamil Pawłowski

24.02.2020 (11:18)

James Hetfield - pierwszy występ wokalisty Metalliki po kuracji odwykowej [WIDEO]Na ten występ wielu fanów Metalliki czekało od kilku dobrych miesięcy. Jak prezentuje się James Hetfield po kuracji odwykowej? Trzeba przyznać, że frontman jest w znakomitej formie!

James Hetfield znowu na scenie! Przypomnijmy, że w ubiegłym roku Metallika była zmuszona przerwać swoja trasę koncertową, ponieważ lider grupy - James Hetfield postanowił wrócić na odwyk. Wokalista przyznał, że nie radzi sobie z nawrotem nałogu i ponowna kuracja będzie najlepszym z możliwych rozwiązań. Po kilku miesiącach przerwy frontman metalowego zespołu zaśpiewał solo podczas koncertu zorganizowanego ku czci Eddie Money'a. Posłuchajcie nagrania - James Hetfield ma się świetnie! 


Metallica do regularnego koncertowania powróci w kwietniu tego roku. Zespół wystąpi na największych festiwalach w Stanach Zjednoczonych.

Przypomnijmy jak prezentuje się dotychczasowa dyskografia Mety:
 
Kill ’Em All (1983)
Ride the Lightning (1984)
Master of Puppets (1986)
…And Justice for All (1988)
Metallica (1991)
Load (1996)
Reload (1997)
Garage, Inc.(1998)
St. Anger (2003)
Death Magnetic (2008)
Hardwired...To Self-Destruct (2016)
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Warszawskie RESTLESS zaprasza do "Miasta Grzechu"

  2020-04-07
  „Miasto grzechu” to druga płyta warszawskiego zespołu hard rockowego Restless, która ukaże się 24 kwietnia.
 • ERELES - premiera teledysku „Afera” z nadchodzącej, nowej płyty

  2020-04-07
  ERELES, czyli Zespół Niespokojnych Nóg, to rockowa energia, którą potęguje trzech muzyków z zespołu KABANOS. Po debiutanckim albumie „Krok Odwagi”, wydanym wiosną 2018 roku, zespół ERELES powraca z nowym singlem i teledyskiem.
 • Muzycy Anthrax, Testament i Suicidal Tendencies nagrali cover Rush, bo nudzą się na kwarantannie

  2020-04-07
  Podczas pandemii koronawirusa, najlepszym rozwiązaniem jest pozostanie w domu. Muzycy Anthrax, Testament i Suicidal Tendencies, postanowili wziąć to sobie mocno do serca, jednocześnie nie tracąc czasu. Tak powstał specjalny cover grupy Rush, nagrany oczywiście na odległość.
 • Kapitan Marvel 2 - film otrzymał datę premiery. Co wiemy o produkcji?

  2020-04-07
  Film ,,Kapitan Marvel'' był prawdziwym hitem i wprowadzeniem prawdziwie twardej superbohaterki. Pewnym było, że powstanie druga część, a teraz otrzymaliśmy oficjalną datę premiery.
 • Zaśpiewaj "Ti Amo" razem z bohaterem ,,Domu z papieru''. Netflix udostępnił wersję karaoke

  2020-04-07
  Serial ,,Dom z papieru'' to niekwestionowany hit Netflixa, który podbija serca fanów na całym świecie. Postanowiono zrobić niespodziankę fanom, udostępniając specjalną wersję karaoke do numeru ,,Ti Amo''.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz