Dominik Pajewski

27.01.2020 (15:42)

Jak powstała nowa płyta Ozzy'ego? Duff McKagan zdradzil kulisyNowa płyta Ozzy'ego Osbourne'a jest bardzo wyczekiwana przez fanów, którzy czekają już 10 lat na nowy krążek. Fuff McKagan, który brał udział w procesie nagrywania, zdradził jak wyglądało rejestrowanie krążka.

Nowa płyta Ozzy'ego Osbourne'a to prawdziwe wydarzenie, na które czeka wielu fanów na całym świecie. Krążek ma pojawić się w lutym, muzykę na niego układało wielu znanych artystów. Wśród instrumentalistów jest między innymi Duff McKagan, który zdradził szczegóły prac nad krążkiem.

MUZYCY SOAD, RATM I A7X POŁĄCZYLI SIŁY, BY NAGRAĆ COVER RADIOHEAD


Jak powstała nowa płyta Ozzy'ego? Duff McKagan zdradził kulisy

McKagan został zapytany o prace nad płytą Ozzy'ego w wywiadzie dla radia 95,5 KLOS. Jak się okazuje, praca szła bardzo szybko:

Andrew Watt zadzwonił i zapytał, czy mam trochę wolnego czasu, bo musi napisać piosenki na płytę Ozzy’ego. Akurat byłem w LA, więc zjawiłem się w jego studiu. Wszystko było przygotowane. Ktoś podał riff i czerpaliśmy z niego inspiracje.

Nigdy wcześniej nie tworzyliśmy razem. Był tam też mój techniczny, Mick Bob, który powiedział: „Pamiętajcie, że Ozzy jest fanem Beatlesów, nie zapomnijcie, żeby było tam coś z Beatlesów”. I tak w cztery dni powstało dziewięć piosenek.
Potem przyszedł Ozzy i bardzo mu się spodobało. Natychmiast zaczął pisać słowa i nagrywać wokale. Myślę, że płyta jest bardzo dobra.

Album 'Ordinary Man' ukaże się 21 lutego.

SLAYER POWRÓCI W 2020 ROKU? ZESPÓŁ SKOMENTOWAŁ


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Pull The Wire - premiera teledysku “Upadek”

  2020-02-14
  Pull The Wire przedstawia najnowszy teledysk do utworu „Upadek”, otwierającego ich najnowszą EPkę „Sztuka przemijania”. Jest to drugi klip promujący tę płytę.
 • Top 5 najbardziej porąbanych gier na świecie

  2020-02-14
  Tym razem SuperNerd, czyli Damian "Wilku" Wilczyński zaprezentuje Wam 5 najbardziej porąbanych gier na świecie.
 • Kinga Rusin - najlepsze memy nawiązujące do imprezy w Hollywood

  2020-02-14
  Zdjęcie Kingi Rusin obiegło całą Polskę i kawałek świata, a co za tym idzie, stało się ogromnym memem. Zebraliśmy w jednym miejscu najlepsze memy, które zabawnie opisują całą sytuację.
 • Ozzy opowiedział, że zmaga się z chorobą Parkinsona od wielu lat

  2020-02-14
  Świat obiegła informacja, która zszokowała wiele osób. Ozzy Osbourne oficjalnie ujawnił, że od roku zmaga się z chorobą Parkinsona. Choroba została zdiagnozowana u artysty po wypadku, jednak jak sam twierdzi, zmaga się z nią
 • Mieszkaniec Sosnowca trafi do więzienia za zawartość lodówki

  2020-02-14
  Sosnowiec jest miejscem wyjątkowym, które nie tylko słynie z memów, ale również z rzeczy totalnie dziwnych i nieprawdopodobnych. No bo jak nazwać sytuację, gdy gość zostaje zatrzymany przez policję, przez zawartość lodówki. Warto jednak zaznaczyć, że nie byle jaką zawartość lodówki.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz