Dominik Pajewski

22.09.2020 (12:58)

Jak basista SOAD trafił do klipu AC/DC? Shavo opowiedział zabawną historięShavo Odadjian znany jest z tego, że często udziela się w świecie filmowym. Świadczyć o tym może fakt, że basista wyreżyserował nawet klipy SOAD. Nie każdy wie, że artysta wystąpił także w klipie AC/DC.

Shavo Odadjian jest chyba najbardziej aktywnym członkiem SOAD, który udziela się również na płaszczyźnie filmowej. Nie każdy jednak wie, że basista wystąpił także w klipie AC/DC! Jeżeli jesteście fanami System Of A Down i nie wiedzieliście o tym, to mamy dobrą wiadomość, mało kto o tym wie. Shavo postanowił o tym opowiedzieć.

AC/DC PRACUJĄ NAD NOWYM TELEDYSKIEM? W SIECI POJAWIŁO SIĘ TAJEMNICZE ZDJĘCIEShavo Odadjian wystąpił w klipie AC/DC. O jaki teledysk chodzi?

W wywiadzie dla 'Loudwire' basista System Of A Down wspomniał, jak doszło do wyjątkowego występu w klipie AC/DC:
 
Oto, co się stało. Znowu byłem w college’u i jeden z moich znajomych pracował w Kinko, gdzie kserowało się dokumenty. Ktoś z firmy produkcyjnej musiał udać się do Kinko, żeby zrobić przepustki dla fanów. Przyjaciel przyniósł mi ze cztery sztuki i powiedział: „Chodźmy na plan teledysku ‘Big Gun’”. A ja: „Dobra, ale co to jest ‘Big Gun’?”

Plan mieścił się w hangarze na lotnisku. Zjawił się Arnold Schwarzenegger, a nie mieliśmy pojęcia, że wystąpi w teledysku. Zrobiliśmy wielkie oczy: „O kurde, to Terminator”. Wprowadzili go do tłumu, a ja zacząłem wołać, jak głupi, żeby przyprowadzili go tutaj. Postawili go obok mnie, zacząłem więc do niego nawijać, a on rozglądał się, jakby się zastanawiał „kim jest ten koleś?” Na klipie widać więc dwie osoby w tłumie. Powinno być widać samego Arnolda, ale koło niego stoi dzieciak – tym dzieciakiem jestem ja.
 
Zobaczcie, jak wygląda wspomniany klip, gdzie w 1:30 widać Shavo:

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • IRA wraca z rockowym singlem 'Chciałbym' [WIDEO]

  2020-10-23
  Po ostatnim utworze „W górę patrz” IRA kontynuuje przygodę z mocnymi, rockowymi dźwiękami. Tym razem zespół prezentuje singiel „Chciałbym”, który do ballad raczej nie należy.
 • Przez lata wmawiał żonie, że jest policjantem. Wszystko się wydało przez głupi błąd

  2020-10-23
  Mówi się, że kłamstwo ma krótkie nogi, jednak w tym wypadku, nie dość, że ma krótkie nogi, to jeszcze niebieski mundur. Tak to wygląda z perspektywy pewnego gościa, który latami wmawiał swojej żonie, że jest policjantem.
 • Ozzy Osbourne i Judas Priest ogłosili wspólną trasę po Europie

  2020-10-23
  Ozzy Osbournie nie poddaje się i zapowiada europejską część pożegnalnej trasy. Artysta wystąpi razem z Judas Priest, sprawdźcie miejsca, w których zaplanowane są koncerty.
 • 'Mistrz kierownicy ucieka' powróci! Doczekamy się serialu

  2020-10-23
  'Mistrz kierownicy ucieka', to jeden z tych klasyków, który mimo upływu lat, dalej ma wielu wiernych fanów, a przybywają też nowi. Okazało się, że powstanie specjalny serial, znamy też pierwsze szczegóły.
 • Kirk Hammett porównał S&M i S&M2. Które wydawnictwo wypadło lepiej?

  2020-10-23
  Metallica ma swoim koncie wiele ważnych wydawnictw, jednak albumy z orkiestrą są otoczone pewnego rodzaju kultem. Kirk Hammett postanowił porównać oba krążki, mówiąc o tym, który wypadł lepiej.
 • OD(K)RYWAJ ŚWIAT MODY w Elektrowni Powiśle

  2020-10-23
  W najbliższą sobotę, 24 października odbędzie się pierwsze spotkanie online z cyklu OD(K)RYWAJ ŚWIAT MODY w Elektrowni Powiśle. Widzowie spotkają się z projektantami, stylistami, ekspertami oraz tymi, którzy na co dzień pracują i realizują swoje pasje w świecie mody. W najbliższą sobotę o godz. 16:00 podczas pierwszej transmisji live - „Moda na home office” odkrywać będą mogli nowy wymiar stylu.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz