Dominik Pajewski

15.01.2020 (15:18)

Jak bardzo aktor grający Jaskra jest z Polski? Odpowiedź znajdziecie w specjalnym quizie [WIDEO]W serialu 'Wiedźmin' Jaskier został ukazany w taki sposób, że można go albo uwielbiać, albo kompletnie nienawidzić. Pewne jest jedno, nie da się przejść obok tej postaci obojętnie. A jak bardzo polski jest aktor, który odtwarza postać wesołego grajka? Na to pytanie odpowiedź znajdziecie w specjalnym nagraniu.

Jaskier zyskał wielu sympatyków wśród widzów serialu 'Wiedźmin', którzy docenili zabawną postać. A jak w rzeczywistości zachowuje się aktor, który gra Jaskra i czy ma w sobie coś z polskości? Na te pytania odpowiada specjalne wideo, gdzie możemy zobaczyć, jak Joey Batey odpowiada na pytania na temat rzeczy typowo z naszego kraju.

DAJ GORSZA WIEDŹMINOWI PO ROSYJSKU. POSŁUCHAJCIE HITU Z SERIALU W INNEJ WERSJI


Jak bardzo aktor grający Jaskra jest polski? Odpowiedź znajdziecie w specjalnym quizie [WIDEO]

Czy Joey lubi pierogi? Czym jest trzepak? No i najważniejsze, co można zostawić? Surówkę, czy ziemniaczki? Na te trudne pytania znajdziecie odpowiedzi poniżej:BILLIE EILISH NAPISZE PIOSENKĘ DO NOWEGO BONDA. CZY JEST POWÓD DO ZDZIWIENIA?

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Michał Wrzos "Odpowiedzi" - premiera klipu [WIDEO]

  2020-01-20
  Ukazał się nowy singel wokalisty i producenta Michała Wrzosa, którego inspiracje krążą wokół szeroko pojętej muzyki alternatywnej.
 • Blue Monday 2020 - kiedy jest najbardziej depresyjny dzień w roku?

  2020-01-20
  BLUE MONDAY 2020: informacje i ciekawostki na temat najbardziej dołującego poniedziałku w 2020. Sprawdźcie na EskaROCK.pl, kiedy jest Blue Monday - najsmutniejszy dzień w roku.
 • Ojciec Cliffa Burtona nie żyje. Odszedł Ray Burton

  2020-01-20
  Niesamowicie smutna wiadomość dotarła do nas zza oceanu. Ojciec legendarnego basisty Metalliki, Cliffa Burtona, nie żyje. W wieku 94 lat odszedł Ray Burton.
 • SuperNerd - Super trudne, turowe, RPG, w którym musisz jeść, pić i dbać o zdrowie [Gameplay.pl]

  2020-01-17
  Stoneshard to wymagająca turowa gra RPG, w której Twoje umiejętności taktyczne będą testowane w bitwach z wrogami, chorobami i obrażeniami. To gra, w której głód obniża Twoją efektywność, a niepozorne zadrapanie może się zamienić w śmiertelną infekcję. W tej grze nie jesteś wyjątkowym słoneczkiem, prowadzonym przez twórców za rączkę. W tym świecie każdy Twój wróg jest równie dobry jak Ty więc żeby pokonać kogoś, kto pozornie wygląda na mięczaka, będziesz się musiał mocno napocić.
 • Zostawiasz zwierzaka na cały dzień w domu? Spotify ma dla niego specjalną playlistę

  2020-01-17
  Często zwierzaki zostają same na całe dnie w domu i czekają wiernie na swojego właściciela. Aby nasi pupile nie smucili się w oczekiwaniu, Spotify stworzyło specjalną playlistę dla czekających zwierzaków.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz