Daniel Wardziński

27.05.2015 (13:09)

Jack White ostro reaguje na medialne doniesienia o odejściu od koncertowania i relacjach z Meg White [VIDEO]



Jack White ponownie za pośrednictwem swojego Facbooka postanowił rozprawić się z medialnym zamieszaniem i nieścisłościami w informacjach na temat jego koncertowej kariery i relacji z Meg White z White Stripes.

Jack White ostatnio często punktuje media w kwestii doniesień na jego temat - tym razem postanowił ostro zareagować na relacje o końcu jego koncertowej kariery oraz na temat relacji z jego byłą żoną i partnerką z zespołu White Stripes - Meg. Sprawdźcie co napisał Jack White i jak wyjaśnił sytuację w kolejnym dowcipnym i ostrym oświadczeniu.

>>> Polska - Rosja - gdzie oglądać Ligę Światową 28 i 29 maja 2015? <<<
 
 

JACK WHITE CLICK BAIT BINGO EXHAUSTIONFrom the desk of The Third Man Council For Internet Regulation and Journalistic...

Posted by Third Man Records on 26 maja 2015

Z oświadczenia jasno wynika, że wiele z decyzji Jacka zostało zrozumianych opacznie. Decyzja o zaprzestaniu koncertowania w rzeczywistości jest tymczasową przerwą od sceny oraz próbą ułożenia swoich show w taki sposób w jaki Jack White lubi grać najbardziej. Kompletną pomyłką jest zakończenie kariery Jacka, który jeszcze w tym tygodniu zaczyna prace z Dead Weather i pracuje nad kilkoma muzycznymi projektami. O relacjach z Meg White obóz Third Man Records napisał (po raz setny), że etap White Stripes jest zamknięty i obydwoje członkowie zespołu pogodzili się z tym znacznie łatwiej niż fani.Całość oświadczenia możecie sprawdzić powyżej.

>>> Stanisława Celińska u Kuby Wojewódzkiego - kim jest? Sprawdź <<<
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • PATTI YANG GROUP prezentuje pierwszy teledysk z pożegnalnej płyty

  2019-11-21
  W najbliższy piątek ukaże się nowy album Patti Yang Group zatytułowany „War On Love”. Ukazał się klip do piosenki „Falling”.
 • Dżem w Stodole - dwa koncerty w Stodole już niedługo!

  2019-11-21
  Giganci polskiego blues-rocka wracają do Warszawy! Dżem, który w tym roku świętuje swoje 40-lecie, zagra w Stodole dwukrotnie – 6 oraz 7 grudnia. Nie zabraknie największych przebojów zespołu, w tym m.in. legendarnego „Wehikuł czasu”, który w kwietniu 2018 w Krakowie wykonała sama Metallica! Bilety na wydarzenia cały czas są dostępne w sprzedaży.
 • PALAYE ROYALE w Polsce 2020! Bilety, data i miejsce koncertu kanadyjskiej kapeli

  2019-11-21
  PALAYE ROYALE to kanadyjskie trio, które w marcu 2020 roku odwiedzi nasz kraj. Sprawdźcie najważniejsze informacje dotyczące tego wydarzenia - bilety, miejsce i datę. Organizatorem koncertu jest agencja Winiary Bookings.
 • Welcome to the jungle po niemiecku. Anthony Vincent postanowił przerobić piosenkę, na styl Rammstein [WIDEO]

  2019-11-21
  Pioseka 'Welcome to the jungle' to prawdziwy klasyk rockowy, który zna każdy. Numer był wielokrotnie przerabiany, jednak gdy wziął się za niego Anthony Vincent, możemy mówić o wyjątkowym coverze.
 • Fred Durst ma do siebie mega dystans. Wokalista wystąpił w reklamie, która śmieje się z Limp Bizkit

  2019-11-21
  O Limp Bizkit można powiedzieć wiele i pewnie wiele rzeczy, będzie zarzutami o styl muzyczny. Jedno jednak trzeba przyznać Fredowi Durstowi, ma on do siebie dystans jak nikt inny. Wokalista wystąpił w reklamie, która jawnie naśmiewa się z jego zespołu.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz