Dominik Pajewski

13.08.2019 (12:05)

Jack White i Jack Black wydali film zapowiadający ich wspólny projekt. Tak wygląda Jack Grey



Takie spotkanie było wyczekiwane przez wielu fanów, którzy często podkreślali w sieci, że taka konfrontacja jest konieczna. W końcu doszło do tego, że internet może spać spokojnie, a panowie nagrywają wspólny numer. Co ciekawe, w sieci pojawił się krótki dokument na temat współpracy artystów.

W muzyce rockowej jest dwóch Jacków, jeden to Jack White, drugi to Jack Black i spokojnie można stwierdzić, że panowie są na zupełnie dwóch różnych biegunach muzycznych. Internauci jednak chcieli, aby muzycy gdzieś się spotkali. Sam Jack Black żartował, że jeśli spotka Jacka White'a, to powstanie Jack Grey. Teraz już wiemy, że panowie robią coś wspólnie, powstał już nawet krótki dokument.

ODKRYTO, ŻE OZZY OSBOURNE ŻYJE TYLKO DZIĘKI MUTACJI W JEGO DNA


Jack Grey - Jack White i Jack Black tworzą wspólny numer i udostępniają film z prac [WIDEO]

Nie wiemy za wiele, jedyne co otrzymaliśmy, to potwierdzenie od Jacka Blacka, że projekt wszedł w decydującą fazę, to znaczy, coś jest nagrywane. Na jednym ze spotkań, Jack Black powiedział:
 
Jack White i ja udaliśmy się dzisiaj do jego domu i nagraliśmy razem piosenkę.
 
Co dalej? Na dowód, opublikowano film, który pokazuje wspólną prace artystów. Jedno jest pewne, warto poczekać na ten numer!

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Zespół The Offspring wystąpi na Wargaming Fest 2019: Dzień Czołgisty

  2019-08-16
  Największy, rodzinny festiwal w ojczyźnie World of Tanks! Podczas specjalnego dnia wystąpi The Offspring.
 • Pewnego razu... w Hollywood - Quentin Tarantino skomentował zamieszanie wokół postaci Bruce'a Lee

  2019-08-16
  W nowym filmie Quentina Trantino pojawią się postaci, które żyły naprawdę. Niestety, córce Bruce'a Lee nie podoba się ukazanie jej ojca, na co wcześniej odpowiedział odtwórca roli słynnego mistrza sztuk walki. Tym razem, do dyskusji włączył się sam Tarantino.
 • The Dumplings zawieszają działalność. Zanim to się stanie, zespół zagra jeszcze jedną trasę

  2019-08-16
  Ta wiadomość z pewnością nie należy do tych dobrych, przynajmniej nie dla fanów grupy. The Dumplings planują dłuższą przerwę w działalności, jednak zanim się to stanie, zespół ruszy w trasę koncertową.
 • Mike Patton powraca z legendarnym zespołem

  2019-08-16
  Mike Patton to postać w świecie rocka, która nie trzeba przedstawiać, a każdy wie, że projekty, w której zaangażowany jest artysta, to zawsze coś ciekawego. Tym razem, dowiedzieliśmy się, że artysta planuje powrócić z jednym ze swoich projektów.
 • Metallica i Greta Van Fleet ruszą we wspólną trasę. Gdzie zobaczymy zespoły?

  2019-08-16
  Spokojnie można stwierdzić, że Metallica oraz Greta Van Fleet umieją zaskoczyć. Zespoły ogłosiły wspólną trasę koncertową, co z pewnością jest zaskoczeniem i jednocześnie pewnego rodzaju pomostem międzypokoleniowym.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz