Dominik Pajewski

13.08.2019 (12:05)

Jack White i Jack Black wydali film zapowiadający ich wspólny projekt. Tak wygląda Jack GreyTakie spotkanie było wyczekiwane przez wielu fanów, którzy często podkreślali w sieci, że taka konfrontacja jest konieczna. W końcu doszło do tego, że internet może spać spokojnie, a panowie nagrywają wspólny numer. Co ciekawe, w sieci pojawił się krótki dokument na temat współpracy artystów.

W muzyce rockowej jest dwóch Jacków, jeden to Jack White, drugi to Jack Black i spokojnie można stwierdzić, że panowie są na zupełnie dwóch różnych biegunach muzycznych. Internauci jednak chcieli, aby muzycy gdzieś się spotkali. Sam Jack Black żartował, że jeśli spotka Jacka White'a, to powstanie Jack Grey. Teraz już wiemy, że panowie robią coś wspólnie, powstał już nawet krótki dokument.

ODKRYTO, ŻE OZZY OSBOURNE ŻYJE TYLKO DZIĘKI MUTACJI W JEGO DNA


Jack Grey - Jack White i Jack Black tworzą wspólny numer i udostępniają film z prac [WIDEO]

Nie wiemy za wiele, jedyne co otrzymaliśmy, to potwierdzenie od Jacka Blacka, że projekt wszedł w decydującą fazę, to znaczy, coś jest nagrywane. Na jednym ze spotkań, Jack Black powiedział:
 
Jack White i ja udaliśmy się dzisiaj do jego domu i nagraliśmy razem piosenkę.
 
Co dalej? Na dowód, opublikowano film, który pokazuje wspólną prace artystów. Jedno jest pewne, warto poczekać na ten numer!

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Celeste prezentuje singiel ''I Can See the Change” wyprodukowany przez FINNEASA

  2020-06-02
   Wschodząca gwiazda soulu i zwyciężczyni prestiżowego plebiscytu BBC Sound 2020 Celeste prezentuje nowy, pełen optymizmu singiel „I Can See the Change”. Producentem utworu jest FINNEAS, brat Billie Eilish. Piosenka to optymistyczna opowieść o odnajdywaniu nadziei w czasach pełnych podziałów oraz o przekonaniu, że czeka na nas świetlana przyszłość – czyli przekaz, którego tak bardzo potrzebujemy w trudnych czasach.
 • Reaktywacja WITCHKING na ekskluzywny koncert! Poznaliśmy szczegóły występu

  2020-06-02
  Heavy metalowy zespół Witchking, na czele którego stoi Mateusz Gajdzik, aktualnie lider formacji VANE, ogłosił swój powrót. Ekipa zapowiedziała dołączenie do przyszłorocznej, trzeciej edycji Helicon Metal Festival, która odbędzie się w Warszawskim klubie Remont 27 marca.
 • Raper wziął się za black metal i według krytyków, nagrał całkiem dobry album

  2020-06-02
  Jeżeli nie jesteście miłośnikami rapu, to musicie wiedzieć, że są tacy raperzy, którym nie straszny jest black metal. Pewien raper nagrał black metalowy album, który okazał się bardzo dobrą produkcją!
 • Holding Absence ogłaszają trasę z WARGASM i Static Dress. Szczegóły koncertu

  2020-06-02
   Brytyjczycy z post-hardcore’owego zespołu Holding Absence ogłosili nowy termin europejskiej trasy koncertowej, w ramach której zagrają także w Polsce! Towarzyszyć im będzie punkowy duet WARGASM oraz grupa Static Dress. 
 • Ile zarabiają astronauci? Ujawniono kwoty dla ludzi, którzy latają w kosmos

  2020-06-02
  Temat zarobków astronautów, wrócił przy okazji startu promu SpaceX i NASA. Ile zarabiają astronauci? Czy można tu mówić o gigantycznych zarobkach? Ujawniono kwoty dla ludzi, którzy latają w kosmos.
 • Orange Warsaw Festival 2021 - BILETY, ARTYŚCI. Szczegóły kolejnej edycji festiwalu

  2020-06-02
  Orange Warsaw Festival 2021 oficjalnie ogłosili pierwsze szczegóły. W jakiej cenie są bilety na festiwal, który z roku na rok robi się coraz większym wydarzeniem na koncertowej mapie Polski. 
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz