Dominik Pajewski

21.10.2019 (14:52)

Irańska platforma streamingowa usuwa kobiety z okładek płyt! [FOTO]Dobry album, to także często świetna okładka, która jest wizytówką i symbolem krążka. Jednak jedna z irańskich platform streamingowych, Melovaz, postanowiła pozmieniać okładki. Uściślając, z okładek zniknęły kobiety, co wywołało prawdziwą burzę.

Okładka płyty jest czymś, co jest pewnego rodzaju wizytówką, a często związana jest z tym większa historia. Często, głównie wśród wokalistek, na okładce pojawia się motyw kobiety, co często jest wyjątkowo inspirujące. Niestety, w przypadku irańskiej platformy streamingowej Melovas, kobiety nie mogły znaleźć się na okładkach. 

LINDEMANN, UDOSTĘPNIŁ KLIP STWORZONY W CAŁOŚCI PRZEZ SZTUCZNĄ INTELIGENCJĘ [WIDEO]


Irańska platforma streamingowa, usuwa kobiety z okładek płyt! [FOTO]

Sytuacja wywołała ogromną burzę, bo nie mówimy tutaj o małych zmianach w okładkach, tylko o całkowitym usunięciu kobiet z okładek płyt! Krążki Lady Gagi, Lany Del Rey, Avril Lavinge czy Beyoncé zostały pozbawione kobiet w 100%. Wygląda to o tyle komicznie, że niektóre fotomontaże są mocno nieudolne. Zobaczcie, jak wyglądają irańskie wersje okładek, w porównaniu do oryginałów:MARILYN MANSON - NOWY KLIP TRAFIŁ DO SIECI. FANI BARDZO DOBRZE OCENIAJĄ PIOSENKĘ [WIDEO]

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • BOOZE & GLORY prezentuje klip do tytułowego utworu z płyty "Hurricane"

  2019-12-06
  Ukazał się szósty i ostatni już teledysk grupy Booze & Glory z płyty „Hurricane”, która ukazała się w październiku tego roku.
 • Mötley Crüe ujawnili daty koncertów po reaktywacji

  2019-12-06
  Po sukcesie filmu 'Brud', grupa Mötley Crüe znowu była na językach wszystkich. Widać, że po sukcesie filmu, zespół doszedł do wniosku, że warto powrócić i zagrać kilka koncertów po USA. Znamy już daty koncertów.
 • W szkolnej bibilotece, znaleziono pierwsze wydanie 'Harry'ego Pottera'! Może być warte 200 tysięcy złotych

  2019-12-06
  Rzeczy związane ze światem Harry'ego Pottera są często wiele warte, a jeśli mowa o pierwszych wydaniach książek, to są to często białe kruki. Okazuje się, że jedna z takich perełek, była dostępna na półce w jednej z bibliotek.
 • Willie Nelson rzucił marihuanę, ponieważ mu szkodziła

  2019-12-06
  O leczniczych właściwościach marihuany mówi się od dawna i jest to poparte badaniami. Okazuje się jednak, że są też złe strony popalania trawki, o czym przekonał się Willie Nelson.
 • Zwycięzca pierwszej edycji Big Brothera nie żyje! Janusz Dzięcioł zginął w tragicznym wypadku

  2019-12-06
  Zwycięzca pierwszej edycji Big Brothera nie żyje! Janusz Dzięcioł zginął w tragicznym wypadku, o czym poinformowały media 6 grudnia 2019.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz