28.06.2013 (15:00)

IRA "Styx" - teledysk do singla z płyty "X" [VIDEO, 2013IRA prezentuje nowy teledysk! Zespół przygotował klip do singla "Styx", który promuje najnowszy, dwupłytowy album radomskiej formacji. Krążek nosi tytuł "X".

 


Najnowszy album grupy IRA, "X", zawiera dwa krążki. Na pierwszym z nich znajdziemy 10 premierowych kawałków. Druga płyta zawiera trzy piosenki po angielsku oraz hity zespołu w nowych wersjach. Album "X" ukazał się 16 kwietnia. Najnowszym singlem promującym wydawnictwo jest kawałek "Styx".

Tracklista IRA "X": 

CD1:
"Taki sam"
"To moje życie"
"Gniew"
"Styks"
"W górę"
"Za siebie"
"Uciekaj"
"Szczęśliwa"
"Pretty baby"
"Pod wiatr"
"Kosmiczny"

CD2:
"Never turn back time"
"Styx"
"Ocean"
"God"
"Your ghost"
"Twój cały świat"
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • 1 PAŹDZIERNIKA GRAMY PO POLSKU! W TEN SPOSÓB WSPIERAMY ARTYSTÓW I MAMY DLA WAS COŚ OD EVENTIM.PL

  2020-09-30
  1 października to Międzynarodowy Dzień Muzyki oraz Dzień Polskiej Muzyki, także nasze uszy powinny być skierowane w stronę ulubionych artystów. W trudnym czasie pandemii, tym bardziej warto wspierać artystów, odtwarzając ich utwory z oficjalnych kanałów, bądź kupując płyty. Postanowiliśmy przyłączyć się do akcji i na naszej antenie usłyszycie dużo polskiej muzyki, a jakby tego było mało, mamy dla was niespodziankę, którą przygotowaliśmy razem z Eventin.pl.
 • AC/DC ujawniło szczegóły nowego wydawnictwa. Co wiemy o powrocie?

  2020-09-30
  O powrocie AC/DC mówiło się od jakiegoś czasu i jak się okazuje, informacje się potwierdzają. Grupa zaczęła robić szum w swoich social mediach, a w sieci pojawiły się nowe doniesienia na temat planowanych działań. W końcu wiemy więcej na temat powrotu zespołu.
 • Szczur saper - zwierzak otrzymał złoty medal za swoje zasługi

  2020-09-30
  Na froncie wiele razy pojawiały się psy, konie, gołębie, a nawet szkolone koty. Nikt jednak nie spodziewał się wyszkolonego szczura, który jest saperem. Co więcej, gryzoń otrzymał także złoty medal za swoje zasługi.
 • Black Sabbath łączą siły z kultową marką butów. Kiedy będzie dostępna kolekcja?

  2020-09-30
  DR. MARTENS OGŁASZA NAJNOWSZĄ KOLABORACJĘ Z BLACK SABBATH, ODDAJĄC HOŁD ZESPOŁOWI W 50-LECIE WYDANIA ICH DWÓCH PIERWSZYCH ALBUMÓW.
 • Asymetria bez seansów w kinie. Kiedy i gdzie zobaczymy film?

  2020-09-30
  Asymetria to kontynuacja kultowej już dzisiaj ''Symetrii'', który uznawana jest za najlepszy film o tematyce więziennej. Okazuje się, że filmu nie zobaczymy w kinach, wszystko przez pandemię koronawirusa.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz