30.09.2012 (06:00)

Interpol szykuje reedycję debiutanckiej płyty: "Turn On the Bright Lights"Grupa Interpol przygotowuje reedycję swojej debiutanciej płyty. Z okazji 10- lecia premiery, album "Turn On The Bright Lights" ukaże się w specjalnej, zremasterowanej wersji z dodatkami. 

"W 2002 roku wydaliśmy nasz pierwszy album Turn On the Bright Lights. Czekaliśmy niemal 5 lat na możliwość nagrania płyty. Nie muszę chyba mówić, że dla nas to był wyjątkowy moment. Nigdy nie mieliśmy żadnych oczekiwań w stosunku do tego jak materiał zostanie przyjęty. Chcieliśmy po prostu zaprezentować naszą muzykę każdemu, kto tylko będzie chciał jej posłuchać. Nawet nie wyobrażalismy sobie, że płyta dotrze do tak wielu osób na świecie. W ciągu ostatniego roku sporo czasu poświęciliśmy na przeglądanie naszych archiwów i proszenie innych o zrobienie tego samego, w poszukiwaniu jakichś zapomnianych materiałów. Efekty "polowania" prezentujemy na "Tenth Anniversary Edition of Turn On the Bright Lights". Chcieliśmy czegoś specjalnego dla tych, którzy zawsze nas wspierali. Mamy nadzieję, że się Wam spodoba" - mówi o wydawnictwie gitarzysta Daniel Kessler.
 
Specjalna wersja "Turn On The Bright Lights" ukaże się 19 listopada. Album będzie zremasterowany, a w zestawie znajdą się również zdjęcia, bonusowe utwory, demówki, b-side`y oraz DVD.
 

 


 
ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • 10 Miles to safety czyli 4 odcinek SuperNerda

  2019-12-09
  Przybyła Apokalipsa, a twój cel jest prosty: przejdź 10 mil aby dotrzeć do bezpiecznego miejsca w nieograniczonym, generowanym losowo świecie opanowanym przez Zainfekowanych i wypełnionym narzędziami i bronią.
 • Orange Warsaw Festival 2020 - LINE-UP, BILETY

  2019-12-09
  Orange Warsaw Festival 2020 oficjalnie ogłosili pierwsze szczegóły. Sprawdźcie, kto wystąpi w Warszawie podczas festiwalu, który co roku ma rekordową frekwencję.
 • Czy to źle, że Mötley Crüe wracają na scenę? Joe Elliott z Def Lepard odpowiada

  2019-12-09
  Po sukcesie filmu 'Brud', grupa Mötley Crüe znowu była na językach wszystkich. Widać, że po sukcesie filmu, zespół doszedł do wniosku, że warto powrócić i zagrać kilka koncertów po USA. Znamy już daty koncertów oraz zdanie kolegów z innych zespołów.
 • Musical o Jacksonie sugeruje, że to srebrna rękawiczka odpowiadała za molestowanie dzieci

  2019-12-09
  Kontrowersje związane z postacią Michaela Jacksona nie cichną i jak widać, cały czas pojawiają się różne rzeczy, które poruszają temat molestowania dzieci. Tym razem pojawił się musical, który w absurdalny sposób, tłumaczy całą sytuację.
 • Najbardziej dochodowe trasy koncertowe w 2019 roku. Kto zarobił najwięcej?

  2019-12-09
  Ujawniono ranking najbardziej dochodowych tras koncertowych 2019 roku. Sprawdźcie, kto w mijającym roku rozdawał karty na scenach i zarobił najwięcej na koncertach.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz