Daniel Wardziński

05.07.2014 (10:53)

Interpol na Open'er 2014 - video z koncertu zespołu w Gdyni do obejrzenia na EskaROCK.pl [VIDEO]Koncert Interpol na Open'er Festival 2014 przeszedł do historii. Na EskaROCK.pl możecie zobaczyć video z koncertu zespołu w Gdyni, jak wypadła nowojorskie gwiazdy rocka? Zobacz Interpol w Polsce na video!

Interpol zagrał na Open'er Festival 2014 koncert na którym polscy fani mieli okazję usłyszeć nie tylko przekrój ich dokonań, ale również dali mały pokaz tego czego spodziewać się po nowym albumie. Pierwsze video z koncertu trafiły na YouTube, a teraz możecie obejrzeć je również u nas. Zobacz video z koncertu Interpol w Gdyni.

radio internetowe online, muzyka online, muzyka za free

>>> Jack White na Open'er Festival 2014 - video z koncertu w Gdyni <<<


Interpol zagrali znakomity koncert w środę 02.07 na Open'er Festival 2014. W ostatnich trzech latach zespół zagrał całą masę koncertów na całym Świecie - blisko 200 występów, często na tak dużych festiwalach jak ten w Gdyni, ale nie popadli w rutynę i nadal potrafią zaskakiwać. Polska publika zdecydowanie wyglądała na usatysfakcjonowaną, szczególnie, że zespół zaprezentował namiastkę materiału, którego nie słyszał jeszcze nikt.

>>> ROCKOWE KONCERTY 2015: Black Keys w Łodzi - bilety <<<

Video z koncertu Interpol na Open'er Festival 2014 trafiły na YouTube i możecie zobaczyć u nas w jednym miejscu. Zobaczcie jak zaprezentowali się w Gdyni panowie z Interpol.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Pijany Angus Young i Brian Johnson, chcieli znaleźć potwora z Loch Ness

  2020-10-29
  Angus Young i Brian Johnson znają się od wielu lat i oprócz tego, że grają w jednym zespole, są także przyjaciółmi. W jednym z ostatnich wywiadów, zapytano Briana o jakąś historią związaną z Angusem. Wokalista postanowił przytoczyć totalnie zwariowaną opowieść.
 • Stwórz swoje inicjały w klimacie AC/DC. Zespół udostępnił specjalny generator

  2020-10-29
  Nowa płyta AC/DC wywołuje wiele emocji i wgląda na to, że zespół ma wiele niespodzianek dla fanów. Przykładem może być specjalny generator, dzięki któremu możemy stworzyć swoje inicjały w klimacie okładki nowej płyty zespołu.
 • Zagraniczne gwiazdy wyraziły poparcie dla protestów w Polsce

  2020-10-29
  Protesty, które przetaczają się przez Polskę w ostatnich dniach, odbiły się szerokim echem na całym świecie. Również zagraniczne gwiazdy wyraziły swoje poparcie dla strajku kobiet w naszym kraju.
 • Sepultura zaprezentowała swoją wersję utworu 'Tainted Love'. Przebili cover Mansona?

  2020-10-29
  Utwór 'Tainted Love' jest prawdopodobnie jednym z lubionych numerów zespołów rockowych i metalowych, świadczyć o tym może spora ilość coverów. Teraz do tego grona dołączył zespół Sepultura.
 • Robb Flynn ocenił kultowy album Linkin Park: dobrze zniósł próbę czasu

  2020-10-29
  Mimo upływu lat, wielu artystów docenia zespół Linkin Park i jego wkład w muzykę rockową, Robb Flynn postanowił ocenić pierwszy krążek zespołu, który był przełomem w ich historii.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz