Dominik Pajewski

01.02.2019 (15:14)

Internauci znowu zaskoczyli! Niesamowite tempo zbiórki na Europejskie Centrum SolidarnościZbiórki na Facebooku są coraz bardziej popularne i często są czymś co powoduje niesamowite reakcje. Teraz sieć podbija zbiórka na Europejskie Centrum Solidarności.

Zbiórki pieniędzy na Facebooku stają się ostatnio niesamowicie popularne i budzą ogromne zainteresowanie. Najlepszym przykładem była zbiórka pieniędzy na symboliczną puszkę prezydenta Adamowicza, która zamknęła się prawie na 16 milionach złotych! Teraz jest równie dobrze, a widać to po żywych reakcjach internautów.

Co by było, gdyby Freddie Mercury spotkał siebie z młodości? Te galerie zrobią wam dzień [FOTO]


 

Tym razem internauci zbierają na wsparcie Europejskiego Centrum Solidarności kwotą 3 milionów złotych! Licznik znowu nie nadąża z rejestracją wpłat, gdy pisaliśmy ten artykuł, kwota wynosiła 328 383 zł.

Jak czytamy w opisie zbiórki:
 
W imię solidarności idziemy na ratunek Europejskiemu Centrum Solidarności w Gdańsku by uczcić i świętować 30-lecie polskiej wolności. Solidarność to nasze dziedzictwo i niech będzie codziennym sposobem na życie. Zbiórka na rzecz realizacji programu obchodów rocznicy wyborów 1989 roku.
 
Patrząc na to co działo się przy rekordowej zbiórce na symboliczną puszkę WOŚP, obstawiamy, że kwota może być dużo, dużo wyższa.

Wiosna 2019 - kiedy pierwszy dzień wiosny w Polsce?

Wsparcie z budżetu państwa może okazać się niewystarczające w tym roku, jednak jak widać, Polacy kolejny raz potrafią się zjednoczyć w słusznej sprawie. Zbiórkę znajdziecie na Facebooku wpisując w wyszukiwarce serwisu frazę 'Zbiórka na Europejskiego Centrum Solidarności'


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Grammy 2020: Ozzy i Sharon Osbourne wśród prezenterów tegorocznej gali

  2020-01-24
  Mimo kłopotów zdrowotnych Ozzy zdecydowanie nie zamierza zwalniać tempa ani siedzieć w domu. Muzyk i jego żona dołączyli do grona prezenterów, których zobaczymy na tegorocznej gali wręczenia nagród Grammy.
 • Wiedźmin - ścieżka dźwiękowa z serialu Netflixa już dostępna! Co usłyszymy na soundtracku?

  2020-01-24
  Wiedźmin Netflixa był bez dwóch zdań jednym z najbardziej wyczekiwanych seriali 2019 roku, a po premierze, która miała miejsce w grudniu, okazał się także jednym z najchętniej oglądanych. Fani produkcji musieli jednak naczekać się trochę na pełną ścieżkę dźwiękową, która w serwisach streamingowych ukazała się 24 stycznia.
 • Dłuższy dzień: od kiedy jest dłuższy dzień a krótsza noc? Sprawdź, od kiedy i o ile dłuższy dzień w 2019!

  2020-01-23
  Od kiedy dłuższy dzień? Grudzień przynosi dłuższy dzień i krótszą noc. Sprawdź, od kiedy dnia przybywa, o ile w grudniu dni są dłuższe od najkrótszego dnia w roku? Zobacz i posłuchaj Beautiful Day.
 • Joker w szczerym zwiastunie. Tak Screen Junkies wyśmiali film [WIDEO]

  2020-01-23
  Joker to niekwestionowany sukces artystyczny i komercyjny, który jeszcze długo będzie komentowany i wspominany. Screen Junkies postanowili trochę pożartować z Jokera i pokazać mega szczery trailer.
 • 5- letni fan Slipknota, który naśladował perkusistę, sam świetnie gra na bębnach [WIDEO]

  2020-01-23
  Niedawno serca fanów Slipknota oraz samego zespołu, podbił 5-letni chłopiec, którzy na koncercie Slipknota naśladował ruchy bębniarza. Okazuje się, że 5-letni fan świetnie gra na bębnach!
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz