Dominik Pajewski

16.10.2019 (14:14)

Imprezowicze próbowali upić aligatora. Teraz staną przed sądemPo alkoholu pojawiają się bardzo różne pomysły, czasem takie, których należy się wstydzić następnego dnia. Dwóch gości wpadło na pomysł, że upije aligatora, co już samo w sobie jest bardzo dziwne.

Imprezy, zwłaszcza te najmocniejsze, mają to do siebie, że kończą się w różny sposób, a najczęściej nie pamięta się tego, co jest najciekawsze i najlepsze. Dwóch gości, z pewnością zapamięta na długo to, jak próbowali upić aligatora.

NAJDZIWNIEJSZE RZECZY NA GOOGLE STREET VIEW, KTÓRE WYWOŁUJĄ DRESZCZE


Dwóch mężczyzn próbowało po imprezie upić aligatora

27-letni Timothy Kepke i 22-letni Noah Osbourne, wracając pod wpływem alkoholu, zobaczyło aligatora. Zwierzak wylegiwał się przy drodze, więc pijani kumple, postanowili przytrzymać aligatora i wlać mu do gardła piwo. Wszystko oczywiście, zostało zarejestrowane i wrzucone do sieci, dzięki czemu policja dowiedziała się o czynie. Jak panowie będą sądzeni? Postawiony im zostanie zarzut pojmania gada, bo jednak upijanie aligatora, brzmiałoby śmiesznie. Co prawda, najmniej do śmiechu samemu aligatorowi.

PRZYJACIELE TRAFIĄ DO POLSKICH KIN! GDZIE OBEJRZEĆ ODCINKI SERIALU?

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • NOWA interpretacja w ramach LECH MUSIC: FESTIWALE INACZEJ. KAMP! MIERZY SIĘ Z klasykiem MOLESTY

  2020-08-10
  Jeden z najważniejszych polskich zespołów muzyki elektronicznej, który szturmem dostał się na największe sceny w Polsce, po raz kolejny zaskakuje swoich słuchaczy. Kamp! prezentuje własną interpretację singla Molesty Ewenement, przygotowaną w ramach Lech Music: Festiwale Inaczej. Klasyk „Wiedziałem, że tak będzie” w nowej wersji to utwór usłany elektronicznym brzmieniem, który już przy pierwszym odsłuchu przenosi nas wprost pod festiwalową scenę.
 • OFF Festival Katowice 2021 - Mac DeMarco, Alyona Alyona i inni – jest na co czekać

  2020-08-10
  Mac DeMarco, Alyona Alyona, DIIV, Quinn Christopherson i DJ Python dołączają do składu, czyli na OFFie w przyszłym roku dużo będzie słońca, trochę osobistych wyznań, ale iodrobina mroku. Na pewno: 100% dobrej muzyki.
 • Robin’s Wish - film dokumentalny pokaże ostatnie dni życia Robina Williamsa

  2020-08-10
  Śmierć Robina Williamsa była dla wszystkich ogromnym szokiem i do dzisiaj trudno zrozumieć całą sytuację. Powstanie specjalny film dokumentalny, który pokaże ostatnie dni życia aktora.
 • Goście utknęli na bezludnej wyspie i uratowała ich znajomość filmów katastroficznych

  2020-08-10
  Lubicie filmy katastroficzne? Jeżeli tak, to dobrze się składa, ponieważ mogą one pomóc wam w wyjściu z ciężkiej sytuacji. O tym przekonali się pewni goście, którzy wylądowali na bezludnej wyspie i uratował ich pewien trik z filmów katastroficznych.
 • Jared Leto zapowiedział kolejną dużą rolę filmową! W kogo wcieli się artysta?

  2020-08-10
  Jared Leto pokazuje bardzo często, że jest człowiekiem wielu talentów i prawdziwym kameleonem, który potrafi totalnie zmienić się do roli. Tym razem ogłoszono, że aktor wcieli się w słynną postać, która miała ogromny wpływ na popkulturę.
 • Metallica wróciła na salę prób! Grupa podzieliła się nagraniem

  2020-08-10
  Metallica po kilku miesiącach przerwy, w końcu wróciła na salę prób! Co słychać u zespołu, czy możemy spodziewać się nowych rzeczy od legendarnej grupy?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz