Dominik Pajewski

16.10.2019 (14:14)

Imprezowicze próbowali upić aligatora. Teraz staną przed sądemPo alkoholu pojawiają się bardzo różne pomysły, czasem takie, których należy się wstydzić następnego dnia. Dwóch gości wpadło na pomysł, że upije aligatora, co już samo w sobie jest bardzo dziwne.

Imprezy, zwłaszcza te najmocniejsze, mają to do siebie, że kończą się w różny sposób, a najczęściej nie pamięta się tego, co jest najciekawsze i najlepsze. Dwóch gości, z pewnością zapamięta na długo to, jak próbowali upić aligatora.

NAJDZIWNIEJSZE RZECZY NA GOOGLE STREET VIEW, KTÓRE WYWOŁUJĄ DRESZCZE


Dwóch mężczyzn próbowało po imprezie upić aligatora

27-letni Timothy Kepke i 22-letni Noah Osbourne, wracając pod wpływem alkoholu, zobaczyło aligatora. Zwierzak wylegiwał się przy drodze, więc pijani kumple, postanowili przytrzymać aligatora i wlać mu do gardła piwo. Wszystko oczywiście, zostało zarejestrowane i wrzucone do sieci, dzięki czemu policja dowiedziała się o czynie. Jak panowie będą sądzeni? Postawiony im zostanie zarzut pojmania gada, bo jednak upijanie aligatora, brzmiałoby śmiesznie. Co prawda, najmniej do śmiechu samemu aligatorowi.

PRZYJACIELE TRAFIĄ DO POLSKICH KIN! GDZIE OBEJRZEĆ ODCINKI SERIALU?

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • CULT OF LUNA, Brutus i A.A. Williams - koncert w Warszawie. Bilety, data, miejsce

  2019-11-13
  Post-metalowi giganci zasilają szeregi Metal Blade Records i ogłaszają europejską trasę koncertową! CULT OF LUNA zapowiada wielki powrót do Polski na jeden z najbardziej wyczekiwanych koncertów roku. Szwedzi zagrają 8.12 w warszawskim klubie Progresja. Wraz z nimi tego wieczoru wystąpi belgijska perełka ze stajni Sargent House/Hassle Records, czyli Brutus, a także brytyjskie A.A. Williams. Organizatorem koncertu jest agencja WiniaryBookings.
 • Dave Grohl w Ulicy Sezamkowej - posłuchajcie Here We Go Song!

  2019-11-13
  Dave Grohl spotykał się ze swoimi przyjaciółmi - Big Birdem i Elmo w programie edukacyjnym dla dzieci - Ulica Sezamkowa. W filmie możemy usłyszeć wspólne wykonanie piosenki „Here We Go Song”. Posłuchaj i baw się dobrze!
 • Rammstein - jak powstawał klip do utworu Auslander?

  2019-11-13
  Zespół Rammstein wypuścił 10 minutowe wideo zza kulis powstawania teledysku do piosenki „Auslander”. Jak kręcono klip? Co mówią o obrazie i samym utworze muzycy niemieckiej grupy?
 • Koncerty rockowe 2020 - kto wystąpi? Gwiazdy, daty, miejsca, kalendarz

  2019-11-13
  Jak co roku do Polski zawita mnóstwo zagranicznych gwiazd rocka nie tylko na klubowe koncerty, ale także na festiwale - te mniejsze i większe. Kogo zobaczymy w 2020? Sprawdźcie, kalendarz koncertów na przyszły rok i zaplanujcie sobie wolne w pracy. Artykuł jest aktualizowany na bieżąco.
 • LAO CHE - zespół zawiesza działalność! Pożegnalna trasa koncertowa 2020

  2019-11-13
  Jeden z najbardziej lubianych i najczęściej koncertujących zespołów w Polsce zawiesza działalność! LAO CHE o swojej decyzji poinformowali na swoim facebookowym fan page'u. Grupa z Płocka pożegna się z fanami trasą koncertową, która zaplanowana jest na luty, marzec i kwiecień przyszłego roku.
 • Legendy Metalu - grudniowa trasa Kat, Acid Drinkers, Vader i Quo Vadis ODWOŁANA

  2019-11-13
  Grudniowa trasa koncertowa Legend Metalu została odwołana! Taką informację jako pierwszy na swoim oficjalnym facebookowym fan page'u podał zespół Vader.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz