Daniel Wardziński

29.01.2015 (14:05)

Imagine Dragons w Polsce 2015 - bilety na koncert - kiedy będą bilety? Gdzie kupić, jakie sa ceny? [VIDEO]Ceny biletów na koncert Imagine Dragons 2015 - kiedy i gdzie zagrają i za ile można kupić wejściówki? Sprawdźcie gdzie kupić bilety oraz jakie będą ich ceny. Doczekaliśmy się - Imagine Dragons przyjdą do Polski!

Imagine Dragons w Polsce 2015 - zespół oficjalnie potwierdził na swoich kontach społecznościowych, że przyjedzie do Polski w 2015 - gdzie kupić bilety na ich występ? Jakie są ceny biletów? Sprawdźcie co jak dotąd wiemy o potwierdzonych już przez zespół informacjach o występie Imagine Dragons w naszym kraju w 2015 roku. Kiedy i gdzie koncert?

>>> Guano Apes na Ursynaliach 2015 - szczegóły koncertu w Polsce <<<
 
Doczekaliśmy się! Imagine Dragons, autorzy hitu Radioactive, jedni z najbardziej rozchwytywanych i popularnych rockowych artystów na świecie zawitają do Polski i zagrają koncert przed polską publicznością. Co wiemy o ich koncercie? Jakie są ceny biletów? Gdzie zagrają? Kiedy koncert? Niestety na odpowiedź na te pytania przyjdzie nam jeszcze poczekać. Wszystko co wiemy znajduje się w tej oto notce:


Ceny biletów na koncert Imagine Dragons poznamy po oficjalnym ogłoszeniu koncertu przez organizatora, ale wszystko wskazuje na to, że Imagine Dragons zagraja na którymś z dużych festiwali - prawdopodobnie na Open'er 2015 albo Orange Warsaw Festival 2015. Teoretycznie bilety możecie więc zaklepywać już teraz. Pytanie tylko na który?

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • 9Dlaczego Queen tak dobrze wypadli na Live Aid? Brian May zdradził w czym tkwi sukces

  2020-10-30
  Nie ma co do tego wątpliwości, że koncert Queen na Live Aid stał się legendarny i to prawdopodobnie najlepszy koncert Queen w historii. W czym tkwi sukces koncertu? Jak to się stało? O tym postanowił opowiedzieć Brian May.
 • Wszystkich świętych - 1 listopada wspominamy artystów, którzy odeszli w 2020 roku

  2020-10-30
  W dzień wszystkich świętych wspominamy artystów, którzy odeszli w 2020 roku. Zatrzymajmy się na chwilę i pomyślmy o tych artystach, których już z nami nie ma. Ten rok wyjątkowo nas doświadcza i zabiera ze sobą wiele wybitnych osób.
 • 8Patti Smith wspiera strajkujące Polki. Wokalistka umieściła wymowną grafikę w swoich mediach społecznościowych

  2020-10-30
  Patti Smith odniosła się do strajku kobiet w Polsce na swoich mediach społecznościowych i tym samym wsparła grupy protestujące w całym kraju przeciwko zaostrzeniu ustawy aborcyjnej.
 • Cmentarze zamknięte na Wszystkich Świętych! Premier Mateusz Morawiecki ogłosił to na konferencji prasowej

  2020-10-30
  Pandemia koronawirusa nie odpuszcza, a ilość zachorowań jest coraz większa. Premier Mateusz Morawiecki ogłosił 30 października 2020, że wprowadzone zostaną nowe obostrzenia. Co nas czeka przez następne dwa tygodnie?
 • Toxic Fucker nie żyje! Aktor znany z produkcji dla dorosłych, występował nie tylko w porno

  2020-10-30
  Michał Kasprzak, znany bardziej jako Toxic Fucker, nie żyje. O śmierci aktora poinformowała strona XES.pl, która zajmuje się dystrybucją polskich filmów dla dorosłych.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz