Anna Skalik

16.12.2015 (14:24)

Imagine Dragons w Polsce - support ogłoszony. Sprawdź, kto zagra przed ID!Dan z Imagine Dragons zaprasza Polaków na koncert i zdradza, kto będzie supportował ich w Łodzi. Sprawdź,  kto wystąpi przed Imagine Dragons z Polsce.

Koncert Imagine Dragons w Polsce coraz bliżej. Występ ogłoszono jeszcze w kwietniu 2015 i choć oczekiwanie wydawało się nie mieć końca, ostatecznie fani amerykańskiej formacji znanej z kawałków Radioactive, Demons czy Warriors pojawią się u nas 2 lutego 2016. do wydarzenia pozostało zaledwie kilka tygodni. Właśnie dowiedzieliśmy się, kto wystąpi przed Imagine Dragons. Supportem okazał się polski zespół.

LemON suporterem Imagine Dragons

Na YouTube pojawił się właśnie krótki film, w którym Dan z Imagine Dragons zaprasza fanów na koncert i zdradza, kto jest ich suporterem. Okazuje się, że przed koncertem ID wystąpi Igor Herbut ze swoim zespołem LemON, który znamy z utworów takich jak Napraw, Wkręceni, Będę z Tobą, czy Jutro. Igor i jego ekipa chyba są bardzo zaskoczeni. Oto, co napisali na swoim Facebooku: "Dla nas to nie tylko wiadomość dnia, ale tygodnia, miesiąca i jeszcze więcej! Wygląda na to, że... Zagramy przed Imagine Dragons - i z tego, co słyszeliśmy, choć szczypiemy się cały czas, żeby w to uwierzyć, sami nas wybrali spośród propozycji... I Dan mówi w tym filmie ,,with LemON"... Słyszeliście to? ,,with LemON" Macie jakiś pomysł, jak udowodnić nam, że to nie jest sen?".

Waszym zdaniem to dobry support? Czy wolelibyście kogoś innego?

Jeśli jeszcze nie kupiliście biletów na koncert Imagine Dragons w Polsce, to macie jeszcze czas - wejściówki nadal są w sprzedaży. Więcej informacji możecie sprawdzić na EskaROCK.pl, a poniżej już Dan, wokalista Imagine Dragons ze specjalną wiadomością do polskich fanów.


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Brian Johnson powiedział, co mu się nie podoba w AC/DC

  2020-10-22
  W AC/DC jest raczej pełen spokój i zrozumienia, a wszelkie możliwe niesnaski zniknęły. Jest jednak pewna rzeczy, która mocno wkurza Briana Johnsona.
 • Co tam w środku gra? Happysad - Live Pol'and'Rock Festival 2019 (UNBOXING)

  2020-10-22
  Zespół Happysad, to już absolutna klasyka na polskiej scenie rockowej. Grupa grała wielokrotnie na Pol'and'Rock Festival (wcześniej Przystanek Woodstock), jednak tak mocnego i efektownego koncertu nie było dawno. W cyklu 'Co tam w środku gra', pokażemy wam, jak wydane zostało koncertowe wydawnictwo zespołu, zarejestrowane na Pol'and'Rock 2019.
 • Oto mistrzowie tłumaczenia tytułów. Nie sądziliście, że tak można przetłumaczyć 'Snake Dick'

  2020-10-22
  Jeżeli myśleliście, że kompletnie nietrafione tłumaczenie to 'Wirujący seks', to musimy was uświadomić, że jest jeszcze gorzej. Kogoś mocno poniosła fantazja, gdy wziął się za przetłumaczenie tytułu filmu 'Snake Dick'.
 • Muzycy Anthrax, Mastodon i Korn nagrali cover Faith No More, by wesprzeć ekipy techniczne

  2020-10-22
  Pandemia koronawirusa dotyka mocno branżę eventową, która ma coraz ciężej. Pewne jest to, że nie będzie łatwo się podnieść, dlatego z pomocą przychodzą muzycy, którzy robią różne akcje charytatywne.
 • Czy w filmie o Robercie Brylewskim pojawi się Arek Jakubik? Aktor odpowiedział

  2020-10-22
  Mało jest postaci w świecie polskiej muzyki rockowej, które tak bardzo zasługują na film fabularny. Arkadiusz Jakubik postanowił wziąć na siebie projekt filmu o Robercie Brylewskim i pojawia się pytanie, czy słynny aktor pojawi się w produkcji?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz