Anna Skalik

04.02.2014 (14:49)

Imagine Dragons - czy zagrają w Polsce? Zobacz, kiedy gwiazdy rocka mogą u nas zagrać [VIDEO]Czy Imagine Dragons zagrają w Polsce w 2014? Zespół w lutym rozpoczyna trasę koncertową. Na pewno w sierpniu zagrają w Niemczech i na Węgrzech. Znajdą termin by zagrać dla polskich fanów?

Zespół Imagine Dragons w lutym 2014 rozpoczyna swoją europejską trasę koncertową. Wystąpią u naszych zachodnich sąsiadów oraz na Węgrzech. Polscy fani z pewnością zastanawiają się, czy Imagine Dragons zagrają w 2014 również w Polsce.

W tym roku grało u nas - albo ma w planach zagrać - wiele znanych zespołów rockowych. Wymienić można m.in. Bastille, Black Kiss, Kasabian, Arctic Monkeys, Kings Of Leon, Queens Of The Stone Age czy 30 Seconds To Mars. Okazji do występów nie brakuje: Open'er 2014 czy OWF 2014 to festiwale, które chętnie goszczą rockowe gwiazdy.

>>> OWF 2014: line-up, bilety, zniżki, karnety <<<

Koncert Imagine Dragons w Polsce w 2014 byłby kolejnym ważnym wydarzeniem na rockowej mapie muzycznej. Z jakim przyjęciem spotkaliby się twórcy hitów Radioactive, Demons i On Top Of The World?

Podstawowe pytanie jest oczywiście takie czy Imagine Dragons zagrają w Polsce. W sierpniu grać będą serię koncertów w kilku miastach niemieckich, m.in. w Hamburgu i Berlinie. Stąd mają już blisko by zagrać koncert także w którymś z miast Polski. Czy tak się stanie? Niestety, na razie nie ma żadnych oficjalnych informacji, które mogą to potwierdzić.

>>> Orange Warsaw Festival 2014: Timbaland kolejną gwiazdą OWF 2014 <<<
 
W oczekiwaniu na informacje o koncercie Imagine Dragons w Polsce przypominamy Wam występ zespołu z Kendrickiem Lamarem podczas Grammy 2014.ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • 9Dlaczego Queen tak dobrze wypadli na Live Aid? Brian May zdradził w czym tkwi sukces

  2020-10-30
  Nie ma co do tego wątpliwości, że koncert Queen na Live Aid stał się legendarny i to prawdopodobnie najlepszy koncert Queen w historii. W czym tkwi sukces koncertu? Jak to się stało? O tym postanowił opowiedzieć Brian May.
 • Wszystkich świętych - 1 listopada wspominamy artystów, którzy odeszli w 2020 roku

  2020-10-30
  W dzień wszystkich świętych wspominamy artystów, którzy odeszli w 2020 roku. Zatrzymajmy się na chwilę i pomyślmy o tych artystach, których już z nami nie ma. Ten rok wyjątkowo nas doświadcza i zabiera ze sobą wiele wybitnych osób.
 • 8Patti Smith wspiera strajkujące Polki. Wokalistka umieściła wymowną grafikę w swoich mediach społecznościowych

  2020-10-30
  Patti Smith odniosła się do strajku kobiet w Polsce na swoich mediach społecznościowych i tym samym wsparła grupy protestujące w całym kraju przeciwko zaostrzeniu ustawy aborcyjnej.
 • Cmentarze zamknięte na Wszystkich Świętych! Premier Mateusz Morawiecki ogłosił to na konferencji prasowej

  2020-10-30
  Pandemia koronawirusa nie odpuszcza, a ilość zachorowań jest coraz większa. Premier Mateusz Morawiecki ogłosił 30 października 2020, że wprowadzone zostaną nowe obostrzenia. Co nas czeka przez następne dwa tygodnie?
 • Toxic Fucker nie żyje! Aktor znany z produkcji dla dorosłych, występował nie tylko w porno

  2020-10-30
  Michał Kasprzak, znany bardziej jako Toxic Fucker, nie żyje. O śmierci aktora poinformowała strona XES.pl, która zajmuje się dystrybucją polskich filmów dla dorosłych.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz