Dominik Pajewski

09.08.2019 (14:14)

Ile Metallica zarobiła na trasie po Europie? Kwota może powalićKoncerty Metalliki na trasie po Europie cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Ujawniono, ile zespół zdołał zarobić na tych wyjątkowych wydarzeniach. Kwota może powalić, a warto pamiętać, że nie jest to ostateczny wynik.

Gdy ogłoszono koncerty Metalliki w Europie, wszyscy byli pewni, że wejściówki rozejdą się błyskawicznie. Faktycznie, bilety były praktycznie niedostępne, a w drugim obiegu osiągają zawrotne sumy. Ile Metallica zarobiła na europejskiej trasie? Są pierwsze wyniki.

THE WHITE STRIPES POWRACA Z ALBUMEM NA 20-LECIE! POZNALIŚMY SZCZEGÓŁY WYDAWNICTWA

 

Ile Metallica zarobiła na koncertach w Europie? Suma jest zawrotna

Według magazynu Billboard, na 13 z 19 koncertów, Metallica zarobiła już 70 milionów dolarów! Co ciekawe, najbardziej dochodowy był koncert w Irlandii, to tam grupa zarobiła 9 milionów dolarów, na drugim miejscu jest Berlin, gdzie zainkasowano 7 milionów dolarów. Oczywiście, warto pamiętać, że z tych pieniędzy, nie wszystko trafia do kieszeni zespołu, ponieważ produkcja koncertów jest bardzo wysoka. Metallica w Polsce pojawi się 21 sierpnia na PGE Narodowym, bilety nie są już dostępne. 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Zespół The Offspring wystąpi na Wargaming Fest 2019: Dzień Czołgisty

  2019-08-16
  Największy, rodzinny festiwal w ojczyźnie World of Tanks! Podczas specjalnego dnia wystąpi The Offspring.
 • Pewnego razu... w Hollywood - Quentin Tarantino skomentował zamieszanie wokół postaci Bruce'a Lee

  2019-08-16
  W nowym filmie Quentina Trantino pojawią się postaci, które żyły naprawdę. Niestety, córce Bruce'a Lee nie podoba się ukazanie jej ojca, na co wcześniej odpowiedział odtwórca roli słynnego mistrza sztuk walki. Tym razem, do dyskusji włączył się sam Tarantino.
 • The Dumplings zawieszają działalność. Zanim to się stanie, zespół zagra jeszcze jedną trasę

  2019-08-16
  Ta wiadomość z pewnością nie należy do tych dobrych, przynajmniej nie dla fanów grupy. The Dumplings planują dłuższą przerwę w działalności, jednak zanim się to stanie, zespół ruszy w trasę koncertową.
 • Mike Patton powraca z legendarnym zespołem

  2019-08-16
  Mike Patton to postać w świecie rocka, która nie trzeba przedstawiać, a każdy wie, że projekty, w której zaangażowany jest artysta, to zawsze coś ciekawego. Tym razem, dowiedzieliśmy się, że artysta planuje powrócić z jednym ze swoich projektów.
 • Metallica i Greta Van Fleet ruszą we wspólną trasę. Gdzie zobaczymy zespoły?

  2019-08-16
  Spokojnie można stwierdzić, że Metallica oraz Greta Van Fleet umieją zaskoczyć. Zespoły ogłosiły wspólną trasę koncertową, co z pewnością jest zaskoczeniem i jednocześnie pewnego rodzaju pomostem międzypokoleniowym.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz