Dominik Pajewski

09.08.2019 (14:14)

Ile Metallica zarobiła na trasie po Europie? Kwota może powalićKoncerty Metalliki na trasie po Europie cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Ujawniono, ile zespół zdołał zarobić na tych wyjątkowych wydarzeniach. Kwota może powalić, a warto pamiętać, że nie jest to ostateczny wynik.

Gdy ogłoszono koncerty Metalliki w Europie, wszyscy byli pewni, że wejściówki rozejdą się błyskawicznie. Faktycznie, bilety były praktycznie niedostępne, a w drugim obiegu osiągają zawrotne sumy. Ile Metallica zarobiła na europejskiej trasie? Są pierwsze wyniki.

THE WHITE STRIPES POWRACA Z ALBUMEM NA 20-LECIE! POZNALIŚMY SZCZEGÓŁY WYDAWNICTWA

 

Ile Metallica zarobiła na koncertach w Europie? Suma jest zawrotna

Według magazynu Billboard, na 13 z 19 koncertów, Metallica zarobiła już 70 milionów dolarów! Co ciekawe, najbardziej dochodowy był koncert w Irlandii, to tam grupa zarobiła 9 milionów dolarów, na drugim miejscu jest Berlin, gdzie zainkasowano 7 milionów dolarów. Oczywiście, warto pamiętać, że z tych pieniędzy, nie wszystko trafia do kieszeni zespołu, ponieważ produkcja koncertów jest bardzo wysoka. Metallica w Polsce pojawi się 21 sierpnia na PGE Narodowym, bilety nie są już dostępne. 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Jestem Twoim Starym – startuje nowy, alternatywny kanał dla ojców (i nie tylko)

  2019-10-15
  To NIE JEST kolejny nudny blog o rodzicielstwie. Nie będzie tu maluszków i pępuszków, pastelowego świata małych bombelków. To znaczy będzie o rodzicielstwie, ale w zdecydowanie innej formie. Twój Stary, to alternatywa dla ojców i czas by posłuchali, jak inni, doświadczeni ojcowie mówią o codzienności z dziećmi, która nie zawsze jest kolorowa...
 • Muniek Staszczyk pierwszy raz od wylewu. Muzyk umieścił specjalne wideo

  2019-10-15
  Muniek Staszczyk postanowił pierwszy raz wypowiedzieć się publicznie. Artysta powiedział kilka słów na temat choroby i swoich planów na przyszłość.
 • Gorgonzolla zaprasza na 'Konsumpcję'. Szczegóły premierowego koncertu zespołu w Warszawie

  2019-10-15
   19 października, warszawska grupa będzie świętowała premierę swojego drugiego albumu. Krążek 'Konsumpcja', zostanie odegrany w całości podczas specjalnego koncertu.
 • Przemówienie Grety Thunberg zostało przerobione na klimat Rage Against The Machine [WIDEO]

  2019-10-15
  Młoda aktywistka Greta Thunberg, jest na językach wszystkich, a jej przemówienie w wersji metalowej stało się prawdziwym hitem. Jeżeli spodobała się Wam metalowa wersja Grety, to musicie wiedzieć, że w sieci pojawiła się wersja w klimacie Rage Against The Machine.
 • Najdziwniejsze rzeczy na Google Street View, które wywołują dreszcze

  2019-10-15
  Google Maps zaskoczyło już nie raz licznymi absurdami, ukrytymi miejscami, przerażającymi oraz zabawnymi sytuacjami, które zostały przez przypadek uwiecznione. Wybraliśmy klika ujęć z Google Street View, które przyprawiają o dreszcze.
 • Wiedźmin w Cyberpunk 2077. Pewien fan postanowił umieścić postaci w nowej rzeczywistości

  2019-10-15
  Wiedźmin i Cyberpunk 2077 to dwa tytuły, którymi zarządza CD PROJEKT RED i spokojnie można powiedzieć, ze są to prawdziwe hity. Pewien fan postanowił połączyć oba światy w swoich specjalnych grafikach.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz