Dominik Pajewski

09.08.2019 (14:14)

Ile Metallica zarobiła na trasie po Europie? Kwota może powalićKoncerty Metalliki na trasie po Europie cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Ujawniono, ile zespół zdołał zarobić na tych wyjątkowych wydarzeniach. Kwota może powalić, a warto pamiętać, że nie jest to ostateczny wynik.

Gdy ogłoszono koncerty Metalliki w Europie, wszyscy byli pewni, że wejściówki rozejdą się błyskawicznie. Faktycznie, bilety były praktycznie niedostępne, a w drugim obiegu osiągają zawrotne sumy. Ile Metallica zarobiła na europejskiej trasie? Są pierwsze wyniki.

THE WHITE STRIPES POWRACA Z ALBUMEM NA 20-LECIE! POZNALIŚMY SZCZEGÓŁY WYDAWNICTWA

 

Ile Metallica zarobiła na koncertach w Europie? Suma jest zawrotna

Według magazynu Billboard, na 13 z 19 koncertów, Metallica zarobiła już 70 milionów dolarów! Co ciekawe, najbardziej dochodowy był koncert w Irlandii, to tam grupa zarobiła 9 milionów dolarów, na drugim miejscu jest Berlin, gdzie zainkasowano 7 milionów dolarów. Oczywiście, warto pamiętać, że z tych pieniędzy, nie wszystko trafia do kieszeni zespołu, ponieważ produkcja koncertów jest bardzo wysoka. Metallica w Polsce pojawi się 21 sierpnia na PGE Narodowym, bilety nie są już dostępne. 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Sharon Osbourne wspomniała odgryzienie głowy nietoperzowi przez Ozzy'ego

  2020-08-13
  Sharon Osbourne przez lata życia z Ozzym, nie tylko była jego partnerką, ale także menedżerką, dzięki której kariera wokalisty Black Sabbath nadal kwitnie. Sharon postanowiła w jednym z ostatnich wywiadów, wspomnieć słynną sytuację, z odgryzieniem głowy nietoperzowi.
 • Fani SOAD krytykują nowy zespół Shavo Odadjiana. Basista na to: Zawsze będą tacy idioci

  2020-08-13
  Fani System Of A Down są sfrustrowani i wygląda na to, że coraz większa złość wylewa się na widok publiczny. Tym razem dostało się basiście zespołu, który wystartował z nowym projektem.
 • Wind Of Change: The Iconic Song. Szczegóły specjalnego wydawnictwa

  2020-08-13
  SCORPIONS świętują 30. tą rocznicę wydania swojej ballady - ikony, która stała się ścieżką dźwiękową upadku Muru Berlińskiego
 • Najlepiej zarabiający aktorzy na świecie. Forbes opublikował ranking

  2020-08-13
  Ranking najlepiej zarabiających aktorów, potrafi mocno się zmieniać i co roku kto inny jest w pierwszej dziesiątce. Forbes opublikował ranking najlepiej zarabiających aktorów i kilka nazwisk może być zaskakujących w tym zestawieniu.
 • Topiel: Dom w głębi lasu czyli historia, która wydarzyła się naprawdę. Premiera nowego słuchowiska w Storytel

  2020-08-13
  W Storytel 28 lipca miało premierę nowe słuchowisko Topiel: Dom w głębi lasu inspirowane powieścią Jakuba Ćwieka.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz