Anna Skalik

23.01.2016 (22:06)

Iggy Pop i Josh Homme wydają wspólną płytę! Sprawdź szczegóły i posłuchaj pierwszego numeru: GardeniaIggy Pop i Josh Homme z Queens of the Stone Age i Eagles of Death Metal we wspólnym projekcie? Muzycy prezentują pierwszy utwór z płyty Post Pop Depression. Posłuchaj kawałka i sprawdź szczegóły płyty!

Legendarny Iggy Pop i Josh Homme z QOTSA i EODM wydają wspólną płytę! Właśnie ujawnili szczegóły swojego tajemniczego i zaskakującego projektu. Album nosić będzie tytuł Post Pop Depression i ukazać się ma 18 marca 2016. Jak zdradzili artyści, pierwsze nagrania krążka odbyły się jeszcze w styczniu 2015. W pracach uczestniczyli też Dean Fertita z QOTSA i Matt Helders z Arctic Monkeys. Poniżej prezentujemy Wam listę kawałków z krążka.

Post Pop Depression - tracklista

 1. Break Into Your Heart
 2. Gardenia
 3. American Valhalla
 4. In the Lobby
 5. Sunday
 6. Vulture
 7. German Days
 8. Chocolate Drops
 9. Paraguay
Co ciekawe, panowie planują ze swoim materiałem ruszyć w niewielką trasę koncertową. Niestety, nie ma raczej szans na to, by jeden z koncertów odbył się w Polsce Mają to być wyjątkowe występy, na które nie będzie nawet biletów. Poniżej prezentujemy Wam pierwszy kawałek ze wspólnego projektu Iggiego Popa i Josha Homme.


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Kirk Hammett twierdzi, że ma masę materiału na nowy album Metalliki

  2019-10-14
  Metallica w ostatnich latach, ma dość duży problem z regularnym wydawaniem płyt. Oczywiście, grupa ma już taki status, że mogłaby nic nie wydawać, jednak wielu fanów, chciałoby usłyszeć nowy krążek. Okazuje się, że Kirk Hammett ma trochę materiału, który może wykorzystać na nowy album.
 • Abbey Road nie miał być ostatnim albumem The Beatles. Szczegóły zdradził Ringo Starr

  2019-10-14
  50 lat temu, 8 sierpnia, najsłynniejszy zespół świata wyszedł z EMI Recording Studios w Londynie, by udać się na najbardziej ikoniczny spacer wszech czasów. Iain Macmillan sfotografował The Beatles, którzy przechodzili przez przejście dla pieszych. Kultowe zdjęcie trafiło na okładkę albumu 'Abbey Road', który w tym roku doczekał się jubileuszowej reedycji. Ringo Starr zdradził, że nie miał to być ostatni album zespołu.
 • 10 ciekawostek na temat nowego 'Jokera'. Kilka rzeczy Was mocno zaskoczy

  2019-10-14
  Film o Jokerze był jedną z najbardziej wyczekiwanych produkcji w 2019 roku. Fani DC pokładali w filmie ogromne nadzieje i zostały one raczej spełnione. W sieci pojawia się również, coraz więcej ciekawostek na temat produkcji, my postanowiliśmy wybrać 10 najbardziej zaskakujących.
 • Lars Ulrich skomentował odwyk Jamesa Hetfielda. Jest jedna rzecz, która go zaskoczyła

  2019-10-14
  James Hetfield wrócił na terapię i obecnie walczy ze swoimi dawnymi demonami. Z tego powodu, Metallica musiała przerwać trasę koncertową. Na szczęście, James nie jest sam w swojej walce, słowa wsparcia wysyłają fani oraz przyjaciele z muzycznego świata. Lars Ulrich postanowił również skomentować całą sytuację.
 • Mural z twarzą Kory został zdewastowany!

  2019-10-14
  Mural z twarzą Kory, to piękny obraz, który zmienia się wraz z porami roku. Niestety, komuś mocno musiał przeszkadzać, skoro postanowiono go zdewastować...
 • Rammstein w 1 z 10. Jak uczestnik poradził sobie z pytaniem, związanym z zespołem?

  2019-10-14
  W programie 1 z 10 pojawiają się pytania, które potrafią skutecznie zbić z tropu. Jednak tym razem,  pytanie muzyczne trafiło na uczestnika, który bez problemu zidentyfikował artystę.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz