Anna Skalik

23.01.2016 (22:06)

Iggy Pop i Josh Homme wydają wspólną płytę! Sprawdź szczegóły i posłuchaj pierwszego numeru: GardeniaIggy Pop i Josh Homme z Queens of the Stone Age i Eagles of Death Metal we wspólnym projekcie? Muzycy prezentują pierwszy utwór z płyty Post Pop Depression. Posłuchaj kawałka i sprawdź szczegóły płyty!

Legendarny Iggy Pop i Josh Homme z QOTSA i EODM wydają wspólną płytę! Właśnie ujawnili szczegóły swojego tajemniczego i zaskakującego projektu. Album nosić będzie tytuł Post Pop Depression i ukazać się ma 18 marca 2016. Jak zdradzili artyści, pierwsze nagrania krążka odbyły się jeszcze w styczniu 2015. W pracach uczestniczyli też Dean Fertita z QOTSA i Matt Helders z Arctic Monkeys. Poniżej prezentujemy Wam listę kawałków z krążka.

Post Pop Depression - tracklista

 1. Break Into Your Heart
 2. Gardenia
 3. American Valhalla
 4. In the Lobby
 5. Sunday
 6. Vulture
 7. German Days
 8. Chocolate Drops
 9. Paraguay
Co ciekawe, panowie planują ze swoim materiałem ruszyć w niewielką trasę koncertową. Niestety, nie ma raczej szans na to, by jeden z koncertów odbył się w Polsce Mają to być wyjątkowe występy, na które nie będzie nawet biletów. Poniżej prezentujemy Wam pierwszy kawałek ze wspólnego projektu Iggiego Popa i Josha Homme.


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Sons of Apollo w Polsce 2021 - bilety, daty, miejsca koncertów supergrupy

  2020-06-01
  Supergrupa Sons of Apollo na dwóch koncertach w Polsce! Przypomnijmy, że w skład zespołu wchodzą muzycy takich gigantów rocka jak Dream Theater, Guns N' Roses, Kiss, Mr. Big, Alice Cooper. Kiedy koncert? W jakich cenach bilety? Najważniejsze informacje znajdziecie na EskaROCK.pl.
 • Plaga szarańczy torpeduje miasto. Sceny jak z filmu grozy [WIDEO]

  2020-06-01
  Indie walczą nie tylko z rozprzestrzeniającym się koronawirusem, ale także z plagą szarańczy. To jeden z największych ataków tych latających owadów od 30 lat. Trzeba przyznać, że poniższe sceny mogłyby spokojnie znaleźć się w niejednym horrorze.
 • Kurt Cobain był wirtuozem gry na gitarze? Steve Vai nie ma wątpliwości

  2020-06-01
  Steve Vai, trzykrotny zdobywca nagrody Grammy, uznawany za jednego z najlepszych gitarzystów świata wyraził swoją opinię na temat Kurta Cobaina i jego umiejętności gry na tym instrumencie.
 • GRACJAN KALANDYK przedstawił "Wilka". Mocny numer artysty trafił do sieci [WIDEO]

  2020-05-29
  Singel "Wilk" to pierwsza zapowiedź drugiego albumu Gracjana Kalandyka, który będzie tak właśnie zatytułowany. Utwór można odsłuchać w sieci.
 • Quentin Tarantino wskazał najlepszy film dekady. Jaki tytuł został wyróżniony?

  2020-05-29
  Quentin Tarantino jest ogromnym autorytetem w świecie kina i każda wypowiedź na temat filmów, jest traktowana bardzo poważnie. Tym razem reżyser wskazał najlepszy film dekady, który tytuł został wyróżniony?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz