Daniel Wardziński

03.04.2015 (16:08)

Iggy Pop - nowa płyta powstaje. Z kim pracuje legenda rocka? Sprawdźcie najnowsze informacje [VIDEO]Iggy Pop rozpoczął prace nad nowym albumem? Najnowsze wieści z obozu Legendy Rocka sugerują, że już niebawem możemy usłyszeć nowe piosenki legendarnego członka The Stooges. Z kim pracuje Iggy?

Nowa płyta Iggy Popa jeszcze w 2015 roku? Nie jest to wykluczone. Muzyk rozpoczął pracę nad nową muzyką z nieujawnionym jeszcze brytyjskim zespołem. Powrót Iggy Popa będzie doskonałą wiadomością dla wszystkich fanów rocka, a szczególnie tych, którzy wsiąkli w dyskografię The Stooges. Co wiemy na temat nowego albumu legendy rocka? Kiedy możemy spodziewać się premiery?

>>> Wielkanoc 2015: Kurczak-band z debiutanckim singlem - śmieszne video na EskaROCK.pl <<<
 
Iggy Pop rozpoczął pracę nad nową muzyka - to oficjalne informacje z obozu ikony rocka. Gwiazdor współpracuje z brytyjskim zespołem, którego tożsamość nie została jeszcze ujawniona. Ostatnim krążkiem Iggy Popa jest wydany w 2013 roku album The Stooges Ready To Die. Niestety po jego ukazaniu zmarł Scott Asheton, gitarzysta zespołu. Ostatni solowy krążek Iggy Popa ukazał się w 2012 roku.

>>> Szybcy i Wściekli 7 - kiedy premiera? Trailer, plakat i wszystkie informacje <<<

Iggy Pop w audycji Jarvisa Cockera powiedział: To był dosyć przerażający rok, ale pozbierałem się. Zamierzam zrobić nową porcję muzyki z dobrym zespołem, angielskim zespołem i groove jest wykręcony. Oni się zebrali po raz pierwszy w zeszłym tygodniu i kiedy ich usłyszałem byłem bardzo szczęśliwy.

Iggy Pop - Passenger

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • IRA wraca z rockowym singlem 'Chciałbym' [WIDEO]

  2020-10-23
  Po ostatnim utworze „W górę patrz” IRA kontynuuje przygodę z mocnymi, rockowymi dźwiękami. Tym razem zespół prezentuje singiel „Chciałbym”, który do ballad raczej nie należy.
 • Przez lata wmawiał żonie, że jest policjantem. Wszystko się wydało przez głupi błąd

  2020-10-23
  Mówi się, że kłamstwo ma krótkie nogi, jednak w tym wypadku, nie dość, że ma krótkie nogi, to jeszcze niebieski mundur. Tak to wygląda z perspektywy pewnego gościa, który latami wmawiał swojej żonie, że jest policjantem.
 • Ozzy Osbourne i Judas Priest ogłosili wspólną trasę po Europie

  2020-10-23
  Ozzy Osbournie nie poddaje się i zapowiada europejską część pożegnalnej trasy. Artysta wystąpi razem z Judas Priest, sprawdźcie miejsca, w których zaplanowane są koncerty.
 • 'Mistrz kierownicy ucieka' powróci! Doczekamy się serialu

  2020-10-23
  'Mistrz kierownicy ucieka', to jeden z tych klasyków, który mimo upływu lat, dalej ma wielu wiernych fanów, a przybywają też nowi. Okazało się, że powstanie specjalny serial, znamy też pierwsze szczegóły.
 • Kirk Hammett porównał S&M i S&M2. Które wydawnictwo wypadło lepiej?

  2020-10-23
  Metallica ma swoim koncie wiele ważnych wydawnictw, jednak albumy z orkiestrą są otoczone pewnego rodzaju kultem. Kirk Hammett postanowił porównać oba krążki, mówiąc o tym, który wypadł lepiej.
 • OD(K)RYWAJ ŚWIAT MODY w Elektrowni Powiśle

  2020-10-23
  W najbliższą sobotę, 24 października odbędzie się pierwsze spotkanie online z cyklu OD(K)RYWAJ ŚWIAT MODY w Elektrowni Powiśle. Widzowie spotkają się z projektantami, stylistami, ekspertami oraz tymi, którzy na co dzień pracują i realizują swoje pasje w świecie mody. W najbliższą sobotę o godz. 16:00 podczas pierwszej transmisji live - „Moda na home office” odkrywać będą mogli nowy wymiar stylu.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz