Dominik Pajewski

11.08.2020 (14:58)

Idealna praca dla par, bez wychodzenia z domu. Tak, chodzi o to, o czym myślicieMówi się, że idealna praca nie istnieje, a jednak się okazuje, że można pracować w parach i praktycznie nic nie robić. Znaczy, trzeba uprawiać seks i spisywać pewne dane. Proste, prawda?

Mówi się, że idealna praca nie istnieje i żeby zarobić konkretne pieniądze, trzeba bardzo długo pracować. Oczywiście, drugie stwierdzenie jest jak najbardziej prawdziwe, jednak są małe wyjątki, ponieważ coś na wzór idealnej pracy jednak może istnieć. Nie wierzycie? Wystarczy poleżeć z ze swoją połówką i uprawiać seks. To nie żart.

CO WIDZĄ INSEKTY? NAUKOWCY STWORZYLI MAŁĄ KAMERĘ, KTÓRĄ PRZYCZEPILI DO ŻUKA


Idealna praca dla par - wystarczy uprawiać seks i zapisywać pewne szczegóły

Portal Sleep Standards, zajmuje się publikacją opinii na temat zdrowego snu, które oparte są o doświadczenia klientów. Jak wiemy jednak, na materacu nie tylko się śpi, ale także bywa się bardzo blisko ze swoją partnerką/partnerem. No i tutaj dochodzimy do puntu najważniejszego, ponieważ firma szuka par, które zgodziłyby się wziąć udział w 8-tygodniowym eksperymencie, podczas którego testowały by co tydzień inny materac, oczywiście, uprawiając na tych materacach seks. Ważne jest by ocenić je pod kątem następujących kryteriów:
 
- elastyczności,
- jędrności,
- poziomu hałasu,
- podparcia krawędzi,
- komfortu,
- chłodzenia,
- ogólnej jakości.
 
Co trzeba zrobić by złapać taką robotę marzeń? Wystarczy zgłosić się do Sleep Standards i wysłać swoje zdjęcia oraz linki do social mediów. Wynagrodzeniem jest materac oraz 3 tysiące dolarów.

GOŚCIE UTKNĘLI NA BEZLUDNEJ WYSPIE I URATOWAŁA ICH ZNAJOMOŚĆ FILMÓW KATASTROFICZNYCH

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • 1 PAŹDZIERNIKA GRAMY PO POLSKU! W TEN SPOSÓB WSPIERAMY ARTYSTÓW I MAMY DLA WAS COŚ OD EVENTIM.PL

  2020-09-30
  1 października to Międzynarodowy Dzień Muzyki oraz Dzień Polskiej Muzyki, także nasze uszy powinny być skierowane w stronę ulubionych artystów. W trudnym czasie pandemii, tym bardziej warto wspierać artystów, odtwarzając ich utwory z oficjalnych kanałów, bądź kupując płyty. Postanowiliśmy przyłączyć się do akcji i na naszej antenie usłyszycie dużo polskiej muzyki, a jakby tego było mało, mamy dla was niespodziankę, którą przygotowaliśmy razem z Eventin.pl.
 • AC/DC ujawniło szczegóły nowego wydawnictwa. Co wiemy o powrocie?

  2020-09-30
  O powrocie AC/DC mówiło się od jakiegoś czasu i jak się okazuje, informacje się potwierdzają. Grupa zaczęła robić szum w swoich social mediach, a w sieci pojawiły się nowe doniesienia na temat planowanych działań. W końcu wiemy więcej na temat powrotu zespołu.
 • Szczur saper - zwierzak otrzymał złoty medal za swoje zasługi

  2020-09-30
  Na froncie wiele razy pojawiały się psy, konie, gołębie, a nawet szkolone koty. Nikt jednak nie spodziewał się wyszkolonego szczura, który jest saperem. Co więcej, gryzoń otrzymał także złoty medal za swoje zasługi.
 • Black Sabbath łączą siły z kultową marką butów. Kiedy będzie dostępna kolekcja?

  2020-09-30
  DR. MARTENS OGŁASZA NAJNOWSZĄ KOLABORACJĘ Z BLACK SABBATH, ODDAJĄC HOŁD ZESPOŁOWI W 50-LECIE WYDANIA ICH DWÓCH PIERWSZYCH ALBUMÓW.
 • Asymetria bez seansów w kinie. Kiedy i gdzie zobaczymy film?

  2020-09-30
  Asymetria to kontynuacja kultowej już dzisiaj ''Symetrii'', który uznawana jest za najlepszy film o tematyce więziennej. Okazuje się, że filmu nie zobaczymy w kinach, wszystko przez pandemię koronawirusa.
 • Borat 2 - znamy tytuł, datę premiery i miejsce gdzie obejrzymy film

  2020-09-30
  Borat to jeden z tych filmów, który stał się niespodziewanym hitem i chyba sam Sasha Baron Cohen nie spodziewał się takiego sukcesu. W końcu poznaliśmy wszystkie szczegóły drugiej części filmu.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz